چاراویماق

جانشین فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: در نوروز امسال پلیس با ۴۰۰ تیم در جاده‌های بین شهری و داخل شهر مستقر بوده و آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی و مردم استان خواهد بود.
متن خبر

به گزارش پایگاه رسمی چاراویماق :

به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، علی محمدی بعد از ظهر امروز در مراسم آغاز رزمایش ترافیکی و خدمات سفرهای نوروزی در محل ستاد فرماندهی انتظامی استان، به شعار امسال طرح سفرهای نوروزی اشاره کرد و  اظهار داشت: طرح امسال با شعار “نشاط بهاری، پرهیز از خطر، آرامش در سفر” اجرا می شود و هدف پلیس در این طرح، کاهش تصادفات و تلفات سوانح جاده‌ای خواهد بود.

وی اضافه کرد: در نوروز سال گذشته، تعداد تلفات سوانح جاده‌ای در استان ۴۱ درصد کمتر شد که رقم قابل توجهی بود و استان از نظر کاهش تصادفات و تلفات، جزو استان‌های برتر و دوم کشوری شد.

محمدی افزود: در نوروز امسال پلیس با ۴۰۰ تیم در جاده‌های بین شهری و داخل شهر مستقر بوده و آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی و مردم استان خواهد بود.

محمدی بیان داشت: آذربایجان‌شرقی استانی مسافرپذیر است و در مسیر تردد به شهرهای شمال‌غرب قرار دارد از این رو، تلاش خواهیم کرد تا جاده‌ای امن با کمترین تصادف برای مسافران در این ایام مهیا کنیم.

پایان پیام/س


پایان اطلاعات خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرستان چاراویماق یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی می باشد که اطلاعات بیشتر در مورد شهرستان چاراویماق در صفحه درباره ما می باشد که جهت ارتباط با ما میتوانید به صفحه تماس با ما مراجعه بفرمایید.

جهت بهره مندی از تمامی امکانات و اطلاع از جدیدترین اخبار، نرم افزار چاراویماق را دانلود و نصب نمایید