چاراویماق

فرماندار چاراویماق گفت: آمار نیروهای سرباز معلم نسبت به نیروهای تخصصی و رسمی بالا بوده و تخصیص نیروهای رسمی از سوی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی به این شهرستان ضروری است.
متن خبر

به گزارش پایگاه رسمی چاراویماق :

صابرتقویمی در جلسه شورای آموزش و پرورش چاراویماق به استخدام نیروهای غیربومی در آزمون های استخدامی و پذیرفته شدگان مراکز تربیت معلم شهرستان اشاره کرد و افزود: نیروهای غیربومی پس از استخدام از سهمیه این شهرستان، درخواست انتقال می دهند و همین امر موجب کاهش نیروهای رسمی و مشکلات عدیده در آموزش و پرورش چاراویماق شده است.
وی با انتقاد از روند فعالیت این شورا در سال گذشته افزود: با در نظر گرفتن نظرات مختلف، دیدگاه ها و پیشنهادهای سازنده می توانیم تصمیمات صحیح و قابل اجرایی را در این شورا اتخاذ کنیم.
وی گفت: استفاده از مردم و اولیا برای اعتلای نظام آموزش و پرورش بسیار موثر و ضروری است و باید در پیشبرد اهداف آموزش و پرورشی شهرستان از نظرات اولیا دانش آموزان بهره مند شویم.
تقویمی همچنین دریافت هرگونه حق نام نویسی در مدارس را غیر قانونی دانست و افزود: با توجه به عدم تحقق کامل سرانه های دانش آموزی و جیره غذایی مدارس شبانه روزی در سال گذشته، ضروریست انجمن اولیا و مربیان و مدیریت آموزش و پرورش اقدامات لازم را در جهت جذب خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار انجام دهند.
امام جمعه چاراویماق نیز در این جلسه گفت: ایجاد زمینه های لازم برای آموزش مداوم پس از پایان سال تحصیلی و ارتباط مداوم با سیستم آموزشی امری ضروری است.
حجت الاسلام کریم صفری همچنین خواستار ایجاد راهکارهای انگیزشی برای دانش آموزان جهت استعدادیابی و جهت دهی برای موفقیت در عرصه آموزشی و پرورشی شد.

پایان اطلاعات خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت بهره مندی از تمامی امکانات نرم افزار چاراویماق را دانلود و نصب نمایید