چاراویماق

فرماندار شهرستان چاراویماق از نامناسب بودن وضعیت برخی مخازن آب‌های روستایی این شهرستان انتقاد کرد و گفت: دفع غیرصحیح فاضلاب در شهر قره‌آغاج قابل قبول نیست.
متن خبر

به گزارش پایگاه رسمی چاراویماق :

صابر تقویمی در جلسه سلامت و امنیت غذایی وضعیت آب شرب شهری قره‌آغاج را مطلوب دانست و اظهار داشت: طبق گزارش واصله از شبکه بهداشت و درمان و بازرسی‌های انجام شده، هیچ‌گونه آلودگی میکروبی در وضعیت آب شرب شهری مشاهده نشده است.

وی در عین حال از نامناسب بودن وضعیت برخی مخازن آب‌های روستایی شهرستان چاراویماق خبر داد و با انتقاد از این وضعیت دفع غیرصحیح فاضلاب روستایی، وجود فضولات حیوانی در سطح روستاها و عدم رعایت بهداشت محیطی را از جمله عوامل نامناسب بودن این مخازن عنوان کرد.

رئیس کارگروه بهداشت شهرستان چاراویماق در ادامه از دفع غیرصحیح فاضلاب در شهر قره‌آغاج شدیداً انتقاد کرد و مدیران آب و فضلاب شهری، حفاظت از محیط زیست و شهرداری را موظف به شناسایی متخلفان این امر کرد و برخورد شدید با خاطیان را خواستار شد.

وی در این خصوص از رئیس آبفای شهرستان چاراویماق خواست تا پیگیری‌های لازم را درخصوص اجرای شبکه دفع فاضلاب شهری و احداث تصفیه‌خانه را انجام دهد.

پایان اطلاعات خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت بهره مندی از تمامی امکانات نرم افزار چاراویماق را دانلود و نصب نمایید