چاراویماق

معاون امور جوانان هلال احمر استان آذربایجان‌شرقی از مشارکت ۳۱۳ جوان در طرح ملی خدمات بشردوستانه هلال احمر به مسافران نوروزی خبر داد.
متن خبر

به گزارش پایگاه رسمی چاراویماق :

به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، رامین سلیمانی، معاون امور جوانان هلال احمر استان آذربایجان‌شرقی صبح امروز  در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: طرح ملی خدمات بشردوستانه جوانان هلال احمر در نوروز ۱۴۰۲ با شعار جوانان؛ سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی همزمان با سراسر کشور از ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ آغاز شده و تا پایان روز ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در طرح نوروزی امسال ۳۱۳ نفر از اعضای فعال و پویای جوانان استان در ۱۵ پست ثابت و سیار آماده خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی به استان آذربایجان‌شرقی خواهند بود.

سلیمانی خاطرنشان کرد: به‌مناسبت تقارن طرح نوروزی ۱۴۰۲ با ماه مبارک رمضان، برنامه‌های ویژه و متفاوت‌تری نسبت به سنوات گذشته در دستور کار قرار دارد و جوانان هلال احمر در شهرستان‌های تبریز، اسکو، بستان آباد، سراب، کلیبر، میانه، جلفا، عجب شیر، بناب، مراغه و چاراویماق آماده ارائه خدمات در حوزه ایمنی و سلامت، فضای دوستدار کودک و خیمه نماز به مسافران نوروز هستند.

معاون امور جوانان هلال احمر استان آذربایجان‌شرقی گفت: سه پست سیار و سحاب بهصورت پیاده و دوچرخه سوار در اماکن تفریحی و توریستی استان به ارائه خدمات امدادی و کمک‌های اولیه می‌پردازند.

گفتنی است  پست‌های نوروزی جوانان در کنار ۴۳ پست امدادی معاونت امداد در ایام نوروز وظیفه خدمت رسانی را عهده دار خواهند بود

پایان پیام/ س


پایان اطلاعات خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت بهره مندی از تمامی امکانات و اطلاع از جدیدترین اخبار، نرم افزار چاراویماق را دانلود و نصب نمایید