چاراویماق

محمد جواد شمسی پور، از فعالان فرهنگی و قرآنی شهرستان شفت با حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی به سرپرستی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چاراویماق منصوب شد.
متن خبر

به گزارش پایگاه رسمی چاراویماق :

به نقل از پایگاه خبری دیار سید ؛ مراسم تکریم و معارفه ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چاراویماق با حضور گنجوی، رییس گروه اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسامی آذربایجان شرقی و تقوی معاون فرماندار شهرستان چاراویماق در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه تقوی با تشکر از خدمات فرهنگی و هنری آقای اله یاری رییس پیشین اداره اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چاراویماق، به اجرای پروژه ساخت مجتمع بزرگ فرهنگی این شهرستان اشاره کرد و گفت: مقدمات اهدای زمین آن نیز در حال انجام است.

گنجوی، رییس گروه اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این نشست از مسولین شهرستان و استان به جهت اهمیت ساخت این مجتمع که شامل سالن اجتماعات، نگارخانه و دیگر بخشها است، تقدیر کرد.

 

در پایان این نشست، محمدجواد شمسی پور، از فعالان فرهنگی و قرآنی شهرستان شفت به سمت سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چاراویماق منصوب شد.

محمدجواد شمسی پور پیش از این به عنوان کارشناس فرهنگی آن اداره مشغول به کار بود و سوابق فرهنگی نیز در کارنامه خود دارد.

شمسی پور دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته ادبیات فارسی است و در شهرستان شفت استان گیلان حداقل بیش از ۱۰ سال فعالیت فرهنگی، قرآنی و اجتماعی دارد.

 

شهرستان چاراویماق جنوبی‌ترین شهرستان استان آذربایجان شرقی است. مرکز این شهرستان، شهر قره‌آغاج بوده و فاصله آن با تبریز ۱۹۳ کیلومتر است. این شهرستان با ۳۱هزارنفرجمعیت بیستمین شهرستان پرجمعیت و چهارمین شهرستان بزرگ (از نظر مساحت) استان آذربایجان شرقی است.

این شهرستان دارای تنها یک شهر به نام قره آغاج و دو بخش به نام‌های بخش مرکزی و بخش شادیان دارد.

پایان اطلاعات خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرستان چاراویماق یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی می باشد که اطلاعات بیشتر در مورد شهرستان چاراویماق در صفحه درباره ما می باشد که جهت ارتباط با ما میتوانید به صفحه تماس با ما مراجعه بفرمایید.

جهت بهره مندی از تمامی امکانات و اطلاع از جدیدترین اخبار، نرم افزار چاراویماق را دانلود و نصب نمایید