چاراویماق

پایگاه خبری چاراویماق، جهت تکمیل کادر خبری خود و پوشش هرچه بیشتر و مناسب تر اخبار در حوزه شهرستان چاراویماق اقدام به جذب تعداد محدودی خبرنگار افتخاری می نماید.
متن خبر

به گزارش پایگاه رسمی چاراویماق :

پایگاه خبری چاراویماق، با رویکرد اطلاع رسانی شفاف و دقیق به منظور تکمیل کادر خبرنگاری خود از بین خبرنگاران محترم در تمامی نقاط شهرستان چاراویماق یا کشور خبرنگار افتخاری می پذیرد.

این پایگاه خبری با داشتن یک خبرنگار ، اخبار شهرستان را پوشش می دهد در عین حال می توان با داشتن خبرنگاران بیشتر اخبار این شهرستان را جامع تر پوشش داد به همین دلیل از مخاطبین این سایت تقاضا می شود ما را در بروز رسانی این پایگاه یاری فرمایند و با اخباری که در اختیار این مجموعه قرار می دهند در امر اطلاع رسانی و همچنین در زمینه پیشرفت خبری این شهرستان فعالیت داشته باشند.

ضمنا هر فردی که اخبار این شهرستان را تهیه کرده باشد ، پایگاه خبری چاراویماق با ذکر منبع ( نام فرد خبرنگار ) از وی استقبال کرده و در سایت قرار خواهد داد .

این پایگاه خبری منتظر همکاری شما مخاطبین عزیز در کلیه زمینه های فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی ، دینی ، اقتصادی و غیره در سطح شهرستان، استان و کشوری خواهد بود

علاقه مندانی که مایل به همکاری با پایگاه خبری تحلیلی چاراویماق هستند با ثبت نام و ارسال رزومه فعالیت خود نسبت به همکاری با چاراویماق اقدام فرمایند

گفتنی است؛ در قسمت توضیحات فرم بخش های مورد نظر به منظور همکاری ، استان و شهر محل همکاری و در صورت داشتن رزومه فعالیت،آن را قید فرمایند.

علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند اطلاعات خود را در فرم تماس با ما با قید عنوان خبرنگاری افتخاری این پایگاه پرکنند و برای ما ارسال کنند و بعد از بررسی تماس گرفته خواهد شد.

پایان اطلاعات خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت بهره مندی از تمامی امکانات و اطلاع از جدیدترین اخبار، نرم افزار چاراویماق را دانلود و نصب نمایید