چاراویماق

مسؤول روابط عمومی هواشناسی آذربایجان‌شرقی از تشدید رگبار باران و رعد و برق و وزش باد گاهی تا نسبتا شدید و کاهش نسبی دما در همه نواحی استان خبر داد.
متن خبر

به گزارش پایگاه رسمی چاراویماق :

افشین ابراهیمی مسؤول روابط عمومی هواشناسی آذربایجان‌شرقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز از تشدید رگبار باران و رعد و برق و وزش باد گاهی تا نسبتا شدید و کاهش نسبی دما از بعد از ظهر روز چهارشنبه ۲۴ اسفند  تا اواخر جمعه در همه نواحی استان خبر داد.

وی با اشاره به رگبار باران و رعد و برق، اظهار کرد: احتمال  آبگرفتگی معابر عمومی، اصابت صاعقه، جاری شدن رواناب و اختلال در تردد، در نواحی مستعد بارش تگرگ و در نواحی کوهستانی و سردسیر لغزندگی جاده‌ای و مه دور از انتظار نبوده و توصیه می‌شود از سفرهای غیرضروری اجتناب و اتراق در حاشیه مسیل‌ها و رودخانه‌ها و لغو عمایات کوهنوردی پرهیز و اقدامات پیشگیرانه انجام گیرد. 

وی با اشاره به وزش باد گاهی تا نسبتا شدید، بیان کرد: احتمال پرتاب اشیا و سقوط اجسام و تابلوهای تبلیغاتی بر اثر وزش باد شدید دور از انتظار نبوده و توصیه می‌شود از ساختمان‌های نیمه کاره و ایستادن در مکان‌هایی که احتمال سقوط اجسام وجود دارد، دوری شود.

پایان پیام/س


پایان اطلاعات خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت بهره مندی از تمامی امکانات و اطلاع از جدیدترین اخبار، نرم افزار چاراویماق را دانلود و نصب نمایید