چاراویماق

تفاهم‌نامه همکاری شرکت گاز با مدیران کل بهزیستی، کمیته امداد و اوقاف برای جایگزینی بخاری­ های پرمصرف کنونی با بخاری­ های راندمان بالای هرمتیک امضا شد.
متن خبر

به گزارش پایگاه رسمی چاراویماق :

به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، نادر کمالی مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی امروز در نشست مشترک با مدیران کل بهزیستی، کمیته امداد حضرت امام (ره) و اوقاف و امور خیریه، با تشریح جزئیات تفاهم نامه  اظهار کرد: تفاهم نامه همکاری در راستای قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی و طبق مصوبه شورای اقتصاد در خصوص جایگزینی بخاری­های پرمصرف کنونی مشمولان طرح و مددجویان بهزیستی و کمیته امداد با بخاری­های راندمان بالای هرمتیک انعقاد می شود.

وی با اشاره به مفاد تفاهم نامه همکاری و تعهدات فی مابین در راستای بهینه سازی مصارف گاز مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و  بهزیستی تصریح کرد: بر اساس این تفاهم نامه طرح جایگزینی بخاری‏های راندمان بالای هرمتیک با بخاری‏های پر‏مصرف مشترکان تحت پوشش کمیته امداد، سازمان بهزیستی و مساجد به صورت رایگان و با هزینه شرکت ملی گاز ایران انجام خواهد شد.

فرگل صحاف مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی هم در این نشست با قدردانی از اهتمام و اقدامات مدیران شرکت گاز استان در قبال خانواده تحت پوشش بهزیستی، ابراز امیدواری کرد که تا با گسترش همکاری های فی مابین، شاهد فرهنگ سازی مصرف بهینه گاز و کاهش حوادث ناشی از عدم رعایت نکات ایمنی باشیم.

پایان پیام/


پایان اطلاعات خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت بهره مندی از تمامی امکانات و اطلاع از جدیدترین اخبار، نرم افزار چاراویماق را دانلود و نصب نمایید