چاراویماق

به زودی قطار تغییرات مدیریتی معاونین فرمانداران و بخشداران به ایستگاه شهرستان های هشترود، چاراویماق و هریس می رسد.
متن خبر

به گزارش پایگاه رسمی چاراویماق :

رضا استاد رحیمی  به آغاز تغییرات معاونین فرمانداران و بخشداران آذربایجان شرقی اشاره کرد و گفت: به زودی قطار تغییرات مدیریتی معاونین فرمانداران و بخشداران به ایستگاه شهرستان های هشترود، چاراویماق و هریس می رسد.

مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان شرقی بابیان اینکه هیچ گونه تغییراتی در فرمانداران آذربایجان شرقی نخواهیم داشت، افزود: تقریباً تغییر و تحول در سطح فرمانداران آذربایجان شرقی به پایان رسیده و اکنون نوبت به معاونین و بخشداران رسیده است.

وی در پاسخ سوالی مبنی بر این که آیا فرمانداری هایی در آذربایجان شرقی به فرمانداری ویژه ارتقاء می یابند یا خیر؟ گفت: فعلاً دفتر تشکیلات در این خصوص نظر نداده است که آن را اعمال کنیم ضمناً فرمانداری ویژه زمانی محقق می شود که از هر حیث شاخص ها را داشته باشد و تا به حال دفتر تشکیلات نظری ارائه نداده و تا مادامی که نظر نداده باشد نمی توان گفت فرمانداری در استان ویژه می شود.

استاد رحیمی اضافه کرد: جدیداً برخی از فرمانداری های آذربایجان شرقی به خصوص فرمانداری اهر به لحاظ جمعیت، محدوده و وسعت مجدداً مورد بررسی قرار گرفته و پس از این که بررسی انجام گرفت آن وقت می توان گفت کدام یک از فرمانداری ها شاخص های ارتقاء به فرمانداری ویژه را دارند.

پایان اطلاعات خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت بهره مندی از تمامی امکانات نرم افزار چاراویماق را دانلود و نصب نمایید