چاراویماق

فرماندار سابق چاراویماق در سخنان خود به آرزوی ۲۰ساله مردم این شهرستان که افتتاح جاده میاندوآب به چاراویماق است اشاره کرد
متن خبر

به گزارش پایگاه رسمی چاراویماق :

مراسم تکریم و معارفه فرماندار جدید شهرستان چاراویماق با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان‌شرقی، نماینده مردم شهرستان‌های چاراویماق و هشترود در سالن فرهنگ و ارشاد شهرستان چاراویماق برگزار شد.

 در این مراسم رحیم بلال‌زاده فرماندار شهرستان چاراویماق از تمام مردم و مسوولان شهرستان که در طول تصدی فرمانداری چاراویماق به وی کمک کرده بودند، تقدیر و تشکر کرد.

وی در سخنان خود به آرزوی ۲۰ساله مردم این شهرستان که افتتاح جاده میاندوآب به چاراویماق است اشاره کرده و گفت: بهره‌برداری از این جاده که فاصله‌اش از میاندوآب به چاراویماق ۱۰۴ کیلومتر است الآن به ۲۰سال رسیده و این امر موجب نارضایتی مردم قرار گرفته و امید است با تدابیر مسوولان استانی که تنها ۲۸ کیلومتر از این جاده باقی‌مانده به بهره‌برداری برسد.

بلال‌زاده گفت: شهرستان چاراویماق جزو شهرستان‌هایی است که در بخش کشاورزی و دامپروری حرف اول را می‌زند اما عمده‌ترین مشکل در این بخش راه‌های نامناسب روستایی است که این هم نگاه مسوولان را می‌طلبد.

وی به مشکل پوشش اینترنتی در این شهرستان اشاره کرد و یادآور شد: تنها ۲۰درصد روستاهای این شهرستان از اینترنت استفاده می‌کنند.

در این مراسم از زحمات رحیم بلال‌زاده فرماندار شهرستان چاراویماق تشکر و حکم صابر تقویمی به عنوان فرماندار جدید  شهرستان چاراویماق قرائت شد.

پایان اطلاعات خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت بهره مندی از تمامی امکانات نرم افزار چاراویماق را دانلود و نصب نمایید