صفحه اصلی / اسلایدشو / چگونگی شرکت در مسابقه پنج ستاره + شرایط، راهنمایی و نحوه دریافت اپلیکیشن

چگونگی شرکت در مسابقه پنج ستاره + شرایط، راهنمایی و نحوه دریافت اپلیکیشن

نحوه شرکت در مسابقه پنج ستاره مشخص شد. مسابقه پنج ستاره به کارگردانی مصطفی امامی کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما، در چارچوب یک مسابقه رقابتی به صورت مسابقه و بازی است که عموم مردم ایران می‌ توانند با شرکت در این برنامه ی تلویزیونی و همچنین حضور در آن، یکی از مهم ترین چالش های خود را تجربه نمایند.

چگونگی شرکت در مسابقه پنج ستاره + شرایط، راهنمایی و نحوه دریافت اپلیکیشن
مسابقه تلویزیونی

نحوه شرکت در مسابقه

در این مسابقه ی تلویزیونی، شرکت کنندگان تلاش می‌ کردند با استفاده از اطلاعات عمومی و دانش پایه ی خود، به سوالات مجری برنامه پاسخ دهند. شرکت‌کنندگان این مسابقه از طریق قبولی در آزمون ورودی مسابقه پذیرفته شده‌اند. بدین ترتیب که متقاضیان برای شرکت در مسابقه، ابتدای باید به سایت شبکه ۵ مراجعه و وارد صفحه مسابقه “پنج ستاره” شوند که دو پنجره دارد؛ پنجره شرکت‌کنندگان و پنجره تماشاچیان. متقاضیان این بخش در صورت قبولی در آزمون ورودی و کسب امتیاز لازم به این مسابقه دعوت می‌شوند.

در فصل گذشته این مسابقه یراس شرکت در برنامه نیاز به دریافت اپلیکیشن برنامه بود. برای دریافت اپلیکیشن پنج ستاره، باید علاوه بر وب سایت رسمی این برنامه ی تلویزیونی، از طریق تماس با کد #۵۵۵*۳* لینک نصب و پس از دانلود کردن اپلیکیشن، گزینه نصب انتخاب می شد.
لازم به بیان است امکان حضور عموم مردم ایران در مسابقه ی پنج ستاره؛ به عنوان تماشاگر وجود داشت.

نوع سوالات مسابقه

سؤالات برنامه در حوزه اطلاعات عمومی طراحی شده است که شامل موضوعات فرهنگی، سیاسی، ورزش، علمی ، ادبی و … می‌شود. در هر قسمت از این مسابقه، ۲ شرکت کننده حضور دارد که در سه مرحله با هم رقابت می‌کنند. در این قسمت هر شرکت‌کننده‌ای که ستاره بیشتر کسب کند، برنده مسابقه می‌شود. در مرحله اول از شرکت‌کنندگان هفت سؤال، مرحله دوم پنج سؤال و مرحله سوم هشت سؤال مشترک پرسیده می‌شود.

جایزه مسابقه

به گفته تهیه کنندگان “پنج ستاره” جوائز در نظر گرفته شده برای برندگان مسابقه، محصولات تولیدکنندگان ایرانی است که تمام تلاش ما استفاده از کالای ایرانی و رونق تولیدات ملی است.

در ابتدا اجرای برنامه پنج ستاره را  اشکان خطیبی بر عهده داشت؛ و فصل اول مسابقه پنج ستاره نیز با اجرای اشکان خطیبی در زمستان سال ۱۳۹۶ شمسی آغاز شد. اما به دلیل درگیری وی در تولید برنامه ی خندوانه و همچنین اجرای تئاتر و کنسرت‌، حمید گودرزی جایگزین اشکان خطیبی شد.

مسابقه پنج ستاره هر هفته در روزهای پنجشنبه و جمعه و در ساعت ۲۱ به روی آنتن می‌ رود.

چگونگی شرکت در مسابقه پنج ستاره + شرایط، راهنمایی و نحوه دریافت اپلیکیشن
حمید گودرزی


همچنین بخوانید:

زمان دقیق پخش و تکرار فصل جدید مسابقه پنج ستاره با اجرای حمید گودرزی

امتیاز کاربران: ۴.۴ ( ۱ رای)

منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

شماره تلفن برنامه استعداد یابی عصر جدید با اجرای احسان علیخانی

شماره تلفن برنامه استعداد یابی عصر جدید با اجرای احسان علیخانی

در این پست  راه های ارتباطی مسابقه عصر جدید مثل ایمیل، سایت ثبت نام، آدرس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *