صفحه اصلی / تلویزیون / نحوه شرکت در فصل جدید مسابقه نما به نما شبکه آی فیلم+شماره تلفن های برنامه

نحوه شرکت در فصل جدید مسابقه نما به نما شبکه آی فیلم+شماره تلفن های برنامه

نحوه شرکت در فصل جدید مسابقه نما به نما شبکه آی فیلم به همراه شرایط شرکت و شماره تلفن های برنامه نما به نما همچنین جوایز و برندگان در این مطلب.  مسابقه «نما به نما» در فصل گذشته طرفداران زیادی به دست آورد. این مسابقه در فصل جدید که به زودی از همین شبکه پخش می شود به دنبال جذب مخاطبان بیشتر است. علاقه مندان به مسابقات تلویزیونی می توانند هر روز در این برنامه شرکت کنند.

نحوه شرکت در فصل جدید مسابقه نما به نما شبکه آی فیلم+شماره تلفن های برنامه

نحوه شرکت در مسابقه

در ابتدای مسابقه «نما به نما»، شرکت کننده با ۲۰ مانیتور روبرو می‌شود که با انتخاب یکی از مانیتورها یا وارد فضای سؤالات خواهد شد و یا یک بازی را انجام می‌دهد. به همین ترتیب تا ۴ مانیتور را انتخاب می‌کند و به بازی یا پاسخ به سؤالات ادامه می‌دهد تا رمز را پیدا کند.

با انجام هر مرحله، بخشی از رمز مسابقه آشکار می‌شود. در صورت پیدا شدن رمز و رفتن به خانه پایانی، شرکت کننده شانس خود را برای کسب جایزه ویژه امتحان می‌کند. در خانه پایانی نیز سؤالاتی در زمینه‌های مختلف طرح شده که شرکت کننده می‌تواند با پاسخ به تمام آن‌ها جایزه اصلی را کسب کند. در غیر این صورت متناسب با تعداد سؤالاتی که پاسخ داده جایزه‌ای به او تعلق می‌گیرد.

پرداخت جوایز

برای پرداخت جوایز مسابقه و ارسال مدارک حتما با شما تماس گرفته می شود. اطلاعات درخواستی فقط شامل شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی و کپی کارت ملی می باشد و هیچ اطلاعات اضافی تر از جمله رمز دوم کارت و شماره Cvv۲ و تاریخ انقضا کارت و غیره برای پرداخت جوایز از شما درخواست نمی شود.
ضمنا این مدارک را صرفا از طریق فضای مجازی به شماره ۰۹۰۳۲۲۲۷۰۲۴ ارسال نمایید و از ارائه اطلاعات به صورت شفاهی و یا ارسال آن به هر شماره ای غیر از شماره فوق خودداری نمایید.
توجه داشته باشید در صورت درخواست مدارک و اطلاعات بیشتر و یا اعلام ارسال مدارک به شماره ای غیر از شماره موبایل فوق، به هیچ عنوان اعتماد نفرمایید و مورد مذکور را به شماره ۲۳۰۱۱۶۴۰ روابط عمومی شبکه اطلاع دهید.


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی کارشناسان ثابت برنامه کتاب باز + جزئیات

معرفی کارشناسان ثابت برنامه کتاب باز به همراه جزئیات پخش برنامه. اردشیر رستمی، نقاش، کاریکاتوریست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *