چاراویماق

نقشه شهرستان چاراویماق
معرفی شهرستان چاراویماق

فاصله چاراویماق تا دیگر شهرها

فاصله چاراویماق تا شهرهای دیگر در این مطلب قصد داریم تا فاصله بین چاراویماق تا شهر های دیگر را با مدت زمان رسیدن به شهر

نیروی انتظامی

روز نیروی انتظامی مبارک | 13 مهر 1378

تأمین امنیت، تحکیم نظم و اجرای قانون و عدالت، از مهم ترین ارکان ثبات و سلامت نظام اجتماعی و سیاسی است. در کشور ما، بخش عمده این وظیفه، بر عهده نیروی انتظامی است. که هر ساله روز ۱۳ مهر در تقویم رسمی کشور ایران، روز گرامیداشت هفته نیروی انتظامی است تا بدین ترتیب از زحمات و ایثار سربازان سبزپوش ناجا تقدیر و تشکر به عمل آورده شود.

سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی | 1 تیر 1360
تبلیغات اسلامی

سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی | 1 تیر 1360

امام خمینی (ره): «مسأله تبلیغات یک امر مهمی است که می شود گفت که در دنیا در رأس همه امور قرار گرفته است، و می توان گفت که دنیا بر دوش تبلیغات است… باید با تبلیغات صحیح، اسلام را آن گونه که هست به دنیا معرفی نمایید … توجه داشته باشید که بالاترین چیزى که مى‏تواند این انقلاب را در این جا به ثمر برساند و در خارج صادر کند، تبلیغات است، تبلیغات صحیح.»

عمومی

شهادت دکتر مصطفی چمران | 31 خرداد 1360

شهید مصطفی چمران نه تنها در جنگ با هوای نفس موفق بود و توانست پله‌های عرفان را طی کند، بلکه در میدان رزم و مبارزه نیز به خوبی از عقیده و آرمانش دفاع کرد و در این راه به شهادت رسید.

نقشه شهرستان چاراویماق
روستاها

روستای پیرسقا

پیرسقا یکی از روستاهای استان آذربایجان شرقی است که در دهستان چاراویماق جنوب غربی بخش مرکزی شهرستان چاراویماق واقع شده‌است.

نقشه شهرستان چاراویماق
روستاها

روستای ذاکرکندی

ذاکرکندی یکی از روستاهای استان آذربایجان شرقی است که در دهستان چاراویماق جنوب شرقی بخش شادیان شهرستان چاراویماق واقع شده‌است.

نقشه شهرستان چاراویماق
روستاها

روستاهای چاراویماق

شهرستان چاراویماق دارای دو بخش و 6 منطقه و حدودا 250 روستا یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی می باشد

نقشه شهرستان چاراویماق
معرفی شهرستان چاراویماق

همه چیز درباره شهرستان چاراویماق

اگر برای اولین بار اسم چاراویماق به گوشتان برسد اطلاعاتی گنگ و نامفهوم در مورد این شهرستان به ذهنتان خطور خواهد کرد که در این مورد قصد داریم به معرفی شهرستان چاراویماق و هر آنچه که باید درمورد چاراویماق بدانید.

امام رضا
عمومی

ولادت حضرت امام رضا (ع) | 11 ذی القعده 148 ه.ق

امام رضا علیه السلام بنا به قول مشهور در 11 ذی القعده 148 هجری قمری و در مدینه به دنیا آمده اند. پدر آن حضرت امام موسی بن جعفر و مادرشان نجمه خاتون می باشد. نجمه خاتون، در مورد ولادت آن حضرت گوید: هنگامی که فرزندم رضا را به دنیا آوردم، پدرش امام موسی‌کاظم علیه‌السلام به من فرمود: او را بگیر و خوب نگهدار زیرا او بقیه‌الله در زمین است.

جهت بهره مندی از تمامی امکانات نرم افزار چاراویماق را دانلود و نصب نمایید