صفحه اصلی / بهنام تشکر / ساعت دقیق پخش و تکرار مسابقه مافیا با اجرای بهنام تشکر از شبکه سلامت

ساعت دقیق پخش و تکرار مسابقه مافیا با اجرای بهنام تشکر از شبکه سلامت

مسابقه «مافیا»ی تلویزیون هدف نظرات جوانان در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت.

ساعت دقیق پخش و تکرار مسابقه مافیا با اجرای بهنام تشکر از شبکه سلامت

به گزارش روابط عمومی‌ رسانه ملی، تنها بعد از یک هفته پخش برنامه «مافیا» از شبکه سلامت سیما، نظرات جوانان در فضای مجازی، سرعت گرفت. این بازی که از مدت‎ها پیش در میان جوانان رواج پیدا کرده بود با ورود به تلویزیون رنگ و بویی جدید یافت.

«مافیا» مسابقه‎ای برای بالا رفتن قوه تشخیص افراد است که از شبکه سلامت پخش می‌شود. این مسابقه خانوادگی تلاش می‌کند تا قوه تشخیص افراد را ارتقاء بخشد به گونه‎ای که فرد با آزمون و خطا قادر باشد تا افراد دیگر تیم را شناسایی کند.ساعت دقیق پخش و تکرار مسابقه مافیا با اجرای بهنام تشکر از شبکه سلامت

در این مسابقه افراد به دو گروه مافیا و شهروندان تقسیم و نبرد میان دو گروه آگاه و ناآگاه شبیه‎سازی می‌شود. افراد به صورت پنهانی تعیین نقش می‌شوند و اکثریت شهروند این فرصت را پیدا می‌کنند تا افراد مافیا را شناسایی و برای حذف آن‎ها رای دهند.

این بازی قوه تشخیص افراد را در زمینه شناسایی رفتاری بالا می‎برد و به روش‎های همکاری گروهی کمک می‌کند. اجرای «مافیا» را بهنام تشکر بر عهده دارد و براساس نظرات بینندگان خود جزئی از این مسابقه شده است.

تهیه‏‎کننده مسابقه «مافیا» علیرضا سلطانی، کارگردانش افشین اربابی و مجری طرح آن محمد رجایی است.

مافیا یک بازی گروهی است که نبرد بین یک اقلیت آگاه و یک اکثریت ناآگاه را شبیه‌سازی می‌کند. بازیکنان به‌طور مخفیانه تعیین نقش می‌شوند: یا مافیا که همدیگر را می‌شناسند یا شهروند که تنها از تعداد افراد مافیا آگاه هستند و عده معدودی از آن‌ها از برخی نقش‌ها اطلاع دارند. در فاز شب بازی، افراد مافیا به صورت مخفیانه یک شهروند را می‌کشند. در طول فاز روز، تمام بازیکنان بازمانده در مورد هویت‌های مافیایی بحث می‌کنند و برای حذف یک مظنون رای می‌دهند.

بازی ادامه می‌یابد تا زمانی که همهٔ مافیاها حذف شوند (برد شهروندان) یا تعداد مافیاها و شهروندان برابر شود (برد مافیا) یا یکی از شخصیت‌های مستقل که هر کدام شرایط برد متفاوتی دارد، برنده بازی شود. در یک بازی معمولاً نقش‌ها باید به گونه‌ای چیده شود که برای هر شخصیت، شخصیت‌های مقابل و مکمل قرار گیرد.

 

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود برنامه دستخط با حضور سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران

در این مطلب از کولاک نیوز ، امکان مشاهده و همچنین دانلود برنامه دستخط با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *