صفحه اصلی / سریال / خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

سریال ترکی سیب ممنوعه محصول سال ۲۰۱۸ کشور ترکیه است و زندگی دو خواهر به نام های زینب و ییلدیز را به تصویر می کشد.

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

زینب و ییلدیز ییلماز دو خواهر هستند که علاقه بسیاری به هم دارند اما رویا و آرزوهای آن در زندگی با هم خیلی متفاوت است. زینپ یک دختر زیبارو است که به شدت پایبند به ارزش‌های اخلاقی است که در یک شرکت به عنوان دستیار مدیر مشغول به کار است.

ییلدیز در رویاهایش آرزوی دارد زندگی متمولی داشته باشد. با هدف نزدیک شدن به افراد ثروتمند او به عنوان گارسون در یک رستوران معروف کار می‌کند.. او با یک مرد ثروتمند وارد یک رابطه شده است و هدفش این است که با آن مرد ازدواج کند تا از این زندگی و درآمد کم نجات پیدا کند. با این همه در نهایت متوجه می‌شود که دوست پسر او تمایلی برای ازدواج با او ندارد.

بیشتر بخوانید:

ییلدیز وقتی با یک شاهزاده به نام ایندر آرگون  از طبقه بالای جامعه آشنا می‌شود از او یک پیشنهاد کاری دریافت می‌کند و زندگی او به طور کلی دستخوش تغییر می‌شود. ایندر تصمیم می‌گیرد برای خلاص شدن از دست شوهرش، هالیت آرگون از ییلدیز بهره ببرد و به همین خاطر یک پیشنهاد وسوسه انگیز به او می‌دهد که قطعا این پیشنهاد مسیر زندگی او را تغییر خواهد داد. ایندر آرگون به معنای واقعی کلمه یک سوسیالیست است و یک نمونه شفاف از زن‌ در جامعه است. ایندر یک زن زیباروی میان سال است که با یک تاجر قابل احترام به نام هالیت ازدواج کرده است. ایندر زن سوم هالیت است و یک خانه لاکچری بزرگ به همراه پسرش و دو دختر خوانده‌اش زندگی می‌کند.  ایندر و هالیت جلوی مردم وانمود می کنند که زوج خوشبخت و خوشحالی هستند. اما واقعیت این نیست و آنها همدیگر را دوست ندارند. وقتی با هم تنها هستند به هم احترام نمی گذارند و دائما بحث و جدا می‌کنند.

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

ایندر می‌خواهد بدون آنکه موقعیت مالی و اجتماعی خود را در جامعه از دست بدهد از همسرش هالیت جدا شود. او می‌داند که همسرش خیلی زیرک و با برنامه است. هالیت پیش از ایندر دو بار ازدواج کرده بود و بی آنکه به دو همسر اولش نفقه یا مهریه‌ای بدهد آنها را طلاق داده بود. ایندر نمی‌خواهد به سرنوشت آن دو نفر دچار شود به همین دلیل یک نقش می‌کشد و ییلدیز را استخدام می‌کند.

طبق نقشه ایندر، ییلدیز  به عنوان هالیت در کنار او در شرکت مشغول به کار می‌شود. او تمام تلاش خود را می‌کند تا هالیت را ترغیب کند و با او وارد یک رابطه عاطفی شود.  ییلدیز در مقابل یک مردم هوس باز؛ متاهل و تاجری میلیاردر به موفقیت رسیده است. او با باردار شدن از آن مرد، و با انرژی و سخت کوشی و تلاش خودش توانسته به آن نوع زندگی‌ای که همیشه رویایش را داشته برسد. او در حد اعتیاد، پول و قدرت را مورد پرستش قرار می‌دهد. همچنین ایندر همسرش را به خاطر خیانتی که کرده مورد سرزنش قرار می‌دهد و در دادگاه تقاضای مهریه‌ای سنگین می‌دهد.

درمقابل باید گفت هالیت یکی از ثروتمندترین مردان ترکیه است. او یک تاجر سخت کوش، خوب و قابل و احترام است. تنها مشکل او این است که در مقابل زنها سست می‌شود. او عمیقا به سمت خانم‌های زیبا و جوان تمایل نشان می‌دهد. او عادت دارد همیشه یک زن زیبارو و آراسته را کنار خود ببیند. وی عهد بسته است که هیچ پولی به زنانی که با او ازدواج کرده اند نمی دهد و حتی در گاوصندوق خود از جواهرات محافظت می کند. او نمی‌تواند بدون وجود علاقه زن‌ها در زندگی‌اش به حیات خود ادامه بدهد، او همیشه دلش می‌خواهد مورد توجه و علاقه خانم‌ها قرار بگیرد.

درحالیکه که تمام این اتفاقات در زندگی ییلماز در حال وقوع است، شرکتی که زینپ در آن مشغول به کار است توسط علیهان تاسمدیر خریداری شده است و آنها با هم همکار می‌شوند. علیهان یک تاجر کاملا زبر و زرنگ، جدی، پولدار و متکبر است. در روزهای اول زینپ و علیهان همانند سگ و گربه دائما با یکدیگر جنگ و نزاع داشتند. علیهان نوع رفتار زینپ را دوست دارد و به او احساس علاقه پیدا می‌کند.  همان گونه که انتظار می‌رود تضاد میان علیهان و زینپ باعث ایجاد یک تعامل عاشقانه میان آن دو می‌شود. نکته‌ای که زینپ از آن بی اطلاع است این است که علیهان شریک تجاری هالیت آرگون و برادر همسر دوم او است. بنابراین تصمیم ییلدیز نه تنها روی زندگی خودش بلکه روی زندگی خواهرش زینپ هم تاثیر خواهد گذاشت….

ماجرای قسمت آخر سریال سیب ممنوعه

در قسمت آخر سریال سیب ممنوعه ایندر با نقشه هایش کاری می کند که ییلدیز را زنی خائن جلوه دهد و اورا از چشم هالیت بیندازد و در این قضیه هم موفق می شود.

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

هالیت تمام حساب های ییلدیز را مسدود می کند اجازه ورود او به منزل را نمی دهد و ییلدیز نیز که از ماجرا با خبر می شود مجبور می شود به خانه یکی از دوستان سابقش برود.

ایندر خوشحال از همه جا این خبر را به برادرش می دهد و بهانه دیدن پسرش به خانه هالیت می رود اما او اینبار با زنی دیگر روبرو می شود و او کسی نیست جز خواهر شریک هالیت به نام شاهیکا.

شاهیکا نیز نقشه های فروانی برای بدست آوردن ثروت هالیت دارد و با عشوه های خود جای خود را در قلب هالیت باز می کند.

شاهیکا و ایندر کاملا با نیش و کنایه در مهمانی با هم صحبت می کنند.

اینبار هالیت باز هم عاشق شده و جز شاهیکا کسی را نمی بیند.

ایندر در پی برکنار کردن شاهیکا بر می آید و در گذشته او کنکاش می کند. و می فهمد شاهیکا قاتل همسرش بوده و می خواهد از سلاح برای هالیت استفاده کند.

اما خواهر همسر شاهیکا نیز همان روز سکته می کند و می میرد و نو باز هم نقشه های اندر نقش بر آب می شود.

هالیت با وجود اینکه متوجه می شود ییلدیز بی گناه بوده اما دیگر حاضر به زندگی با او نیست و طلاق نامه از سوی وکیلش آماده می شود و از هم جدا می شوند.

اما این همه ماجرا نیست چرا که هالیت به بیچارگی و فقر دچار می شود اما ییلدیز به قدرت می رسد و…

بیشتر بخوانید

بیوگرافی کامل بازیگران سریال ترکی سیب ممنوعه

آیا زینب و علیهان با هم ازدواج می کنند؟

کلیپ های عاشقانه زینب و علیهان در سریال سیب ممنوعه


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

خلاصه داستان قسمت یازدهم سریال کلبه ای در مه

خلاصه داستان قسمت یازدهم سریال کلبه ای در مه

در این مطلب از مجله اینترنتی کولاک خلاصه داستان قسمت یازدهم سریال کلبه ای در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *