صفحه اصلی / جدید ها / خانه را به سینما تبدیل کنید

خانه را به سینما تبدیل کنید

[ad_1]

ایرنا زندگی _ تا پیش از کرونا سینما رفتن تفریحی بود برای آدم‌ها تا بتوانند آخر هفته‌های خود را با دوستان یا خانواده در سالن‌های سینما سر کنند. بسیاری این روزها دلتنگ سینما رفتن هستند و دربازه‌های کوتایی که خبر باز شدن سینماها رسید خوشحال شدند. اما این خوشحالی دوامی نداشت و این روزها تمامی سینماها تعطیل است و باید برای جایگزین این تفریح فکری جدی کرد.

یکی از راه‌هایی که می‌توان برنامه فیلم دیدن را باز از سر گرفت، تبدیل کردن فضای خانه‌ها به فضایی نزدیک به سینما است. می‌توان راهکارهای کوچک انتخاب کرد تا بتوان آخر هفته‌ها در کنار خانواده باز هم برنامه فیلم‌بینی را داشت. چند مورد از این راهکارها را با هم مرور می‌کنیم.

زمان

برای شروع خوب است که زمانی را از قبل تنظیم کنید و به کسانی که می‌خواهید با آنها فیلم ببینید خبر دهید. زمانی که بتوانید همگی دور هم با خیالی راحت از کار و دغدغه‌های روزمره برای فیلم دیدن اختصاص دهید.

خانه را به سینما تبدیل کنید

انتخاب فیلم

بهتر است فیلمی را که قصد دیدن دارید پیش از اینکه دور هم جمع شوید انتخاب کنید و نظر همه افراد را برای انتخاب فیلم در نظر بگیرد. در این حالت زمان زیادی را برای انتخاب فیلم از دست نخواهید داد و وقت‌تان را پای فیلمی که اصلا از آن خوشتان نیاید، نگذارید. بد نیست قبل از انتخاب فیلم، نقدهای در مورد آن را بخوانید.

در این باره بخوانید:

بهترین فیلم‌های ایرانی با قهرمانی نوجوانان

نیکی کریمی از بازیگری تا کارگردانی

علی شادمان از «میم مثل مادر» تا «می‌خواهم زنده بمانم»

 تنقلات

زمانی که فیلم را انتخاب کردید تصور کنید که به سینما می‌خواهید بروید. در این زمان می‌توانید خوراکی‌هایی که دوست دارید همراه فیلم ببینید را انتخاب کنید. خوبی فیلم دیدن در خانه این است که محدودیت انتخاب خوراکی را مانند سالن‌های سینما ندارید. خوراکی‌ها می‌توانند لذت فیلم‌دیدن را چندبرابر کنند.

خانه را به سینما تبدیل کنید

راحت باشید

دیدن فیلم در سینما برای کسانی که دوست ندارند دو ساعت در صندلی بنشینند شاید ان چنان هم جذاب نباشد. امتیاز دیدن فیلم در خانه این است که مجبور نیستید در تمام مدت فیلم به یک حالت بنشینید و به پرده نقره‌ای خیره شودی. یکی از مزایای تماشای فیلم در منزل، داشتن آزادی‌ عمل است. در سینما، مجبورید که تمام لحظات فیلم را تماشا کنید و امکان نگه‌داشتن فیلم هم نیست؛ اما در منزل، محدودیتی در کار نخواهد بود.

[ad_2]
منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

افزایش فروش در اینستاگرام

افزایش فروش در اینستاگرام – سپند جام

[ad_1] اینستاگرام با داشتن بیش از چندین میلیون کاربر فعال به یکی از بهترین پلتفرم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *