• تاریخ: اردیبهشت 4, 1397
  • شناسه خبر: 16829

اماکن ورزشی مردم چاراویماق امسال به بهره بردای میرسد/ عمده ترین مشکل کشور اشتغال مردم و جوانان است

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر ضرورت توجه به نیازهای اساسی مردم گفت: اشتغال را به عنوان اصلی ترین مشکل امروز جامعه می دانیم و تلاش می کنیم تا پایان دولت وضعیت اشتغال را به ثبات برسانیم. ...

به گزارش ندای چاراویماق،مسعود سلطانی‌فر که صبح امروز (سه‌شنبه) به همراه کاروان هیئت دولت وارد استان آذربایجان شرقی شده است، در نخستین برنامه خود به چاروایماق سفر کرد.

وزیر ورزش و جوانان در نخستین برنامه‌اش در‌ شهرستان چاروایماق مورد استقبال برخی از مسئولان این شهرستان قرار گرفت. وی سپس در گلزار شهدای چاروایماق به شهدا ادای احترام کرد.

در ادامه دکتر مسعود سلطانی فر در جلسه شورای اداری شهرستان چاراویماق در پاسخ به مطالبات مردم این شهرستان گفت:در زمینه اماکن ورزشی حتما در شهرستان ایجاد و تکمیل  مجموعه های مورد نیاز را پیگیری می کنیم و در اختیار جوانان و بانوانمان که شدیدا نیازمند شرایط ورزشی برای سلامت جسمی هستند با رعایت ملاحضات فرهنگی قرار میدهیم.

سلطانی فر افزود: تا پایان دولت ۹۰درصد پوشش گاز رسانی تکمیل می شود و این رشد خوب استمرار پیدا کند و مردم نیازمند تر از این نعمت ها برخوردار شوند.

وی خاطرنشان کرد: ما بنا داریم تا پایان دولت دوازدم کشور را در بخش اشتغال و آب به ثبات برسانیم و مشکلات مناطق محروم را  از جمله راه های روستایی رفع کنیم.

وزیر ورزش و جوانان خدمت رسانی به مردم مناطق محروم را مورد تاکید قرار داد و گفت: در امر خدمت رسانی ،مناطق محروم در اولویت قرار دارند و مردم عزیز شهرستان چاروایماق بهتر است بدانند که ما وقتی مطلع شدیم در کنار هشترود به یکی از شهرستان های محروم چاراویماق سفر می کنیم من تاکید داشتم باید اول در این شهرستان حاضر شویم.چون معتقدیم باید دولت بیش از پیش در این مناطق حاضر شود و این حضور واجب تر است و در همین راستا پیگیر مشکلات این منطقه خواهیم بود تا مردم این منطقه از برکات سفر استفاده کنند.

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر ضرورت توجه به نیازهای اساسی مردم گفت: اشتغال را به عنوان اصلی ترین مشکل امروز جامعه می دانیم و تلاش می کنیم تا پایان دولت وضعیت اشتغال را به ثبات برسانیم.

وی با اشاره به اختصاص ۱۲هزار میلیارد تومان برای اشتغال جوانان در روستاها در بخش های مختلف افزود: این مهم فرصت بسیار خوبی است و درصدی از این تسهیلات به صورت شناور است و هر بخش و شهرستانی تلاش بیشتری کند از این تسهیلات به صورت بهتر استفاده خواهد کرد. این تسهیلات کم بهره با شرایط آسان به متقاضیان پرداخت می شود.

وی ادامه داد: دولت تسهیلات۵۰هزار میلیارد تومان نیز در بخش های صنعت ،خدمات، گردشگری و… در نظر گرفته است.