• تاریخ: بهمن 22, 1396
  • شناسه خبر: 16665

گزارش تصویری از راهپیمایی چاراویماقی ها در ۲۲ بهمن ماه

راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور پرشور مردم چاراویماق باشکوهتر از سال های گذشته از مقابل آموزش و پرورش تا میدان معلم در شهر قره اغاج برگزار شد. ...

به گزارش ندای چاراویماق،راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امروز یکشنبه با حضور پرشور مردم شهیدپرور و ولایتمدار چاراویماق  از روبروی آموزش و پروش چاراویماق تا میدان معلم شهر قره اغاج برگزار شد.

 

در این مراسم که روحانیون، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی،سپاهیان، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی ازمسوولین و کارکنان ادارات و نهادهای مختلف دوشادوش اقشار مختلف مردم حرکت می کردند شرکت کنندگان با شعار ۲۲ بهمن ماه یوم الله یوم الله ،مرگ بر آمریکا ،مرگ بر اسرائیل و مرگ بر فتنه گر انزجارخود را از ئوطئه های شوم دشمنان و استکبار جهانی نشان دادند.
فرماندار چاراویماق در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن انقلاب اسلامی ایران را  بیمه شده حضور مردم دانست و گفت:  تا زمانی که مردم پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند هیچ گزندی نمیتواند این نظام را تهدید کند.

فرمانده سپاه چاراویماق  نیز در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: انقلاب اسلامی ایران مدیون از خودگذشتگی و ایثار انسانهایی است که از خون خود گذشتن تا ما سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن بگیریم

سرگرد داستان در ادامه افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هیچگاه اسیر زیاده خواهی استکبار نخواهد شد و به پشتیبانی حضور درخشان مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر گزینه های روی میز غربی ها را زیر پا گذاشته و روز به روز گزینه های دیگری از اقتدار و قدرت خود را به رخ جهانیان خواهد کشید .