• تاریخ: بهمن 7, 1396
  • شناسه خبر: 16589

برف و کولاک راه ارتباطی ۵۰ روستا در چاراویماق را مسدود کرد

رئیس راهداری و حمل نقل جاده ای چاراویماق گفت: بر اثر بارش برف و کولاک اکثر راههای روستایی شهرستان مسدود شده بود که با کمک راهدارن باز گشایی شدند و اکنون راه ارتباطی ۵۰ روستا مسدود می باشد ...

رئیس راهداری و حمل نقل جاده ای چاراویماق در مصاحبه با ندای چاراویماق گفت: بر اثر بارش برف و کولاک اکثر راههای روستایی شهرستان مسدود شده بود که با کمک راهدارن باز کشایی شدند و اکنون ۵راه ارتباطی ۵۰ روستا مسدود می باشد.

مهندس ابوالحسنی با اشاره به تلاش راهدارن در جهت بازگشایی راههای مسدود شده گفت:هم اکنون چهار گروه راهداری در مسیرهای روستایی و بین شهری مشغول برف روبی جاده های روستای و شهری هستند.

وی در ادامه افزود: اکثر راههای دهستان قوری چاری شرقی از جمله مهمانلو، اغریارت ، چپقلو، و روستاهای بخش شادیان از جمله مسیر ذاکر کندی مسدود می باشد که به علت وجود کولاک در این مناطق عملیات برف روبی به کندی پیش می رود

رئیس اداره  راهداری و حمل و نقل جاده ای چاراویماق با اشاره به وجود کولاک در جاده ها و  افت دما و احتمال وجود یخبندان گفت: از مردم و رانندگان عزیز خواهشمندیم از سفر های غیر ضروری اجتناب کنند و با ایمنی و احتیاط و صبر حوصله کامل رانندگی کنند و با خود زنجیر چرخ و وسایل گرمایشی همراه داشته باشند و همچنین خودرو های خود را به بخاری مجهز کنند.