• تاریخ: مهر 29, 1396
  • شناسه خبر: 16301

خدمات رسانی به دانش آموزان محروم عشایری آذربایجان شرقی

همزمان با آغاز مدارس عشایری و استقرار کامل عشایر در مناطق عشایری، سازمان بسیج جامعه عشایری با همکاری صمیمانه بسیج سازندگی و ناحیه مقاومت بسیج سپاه چاراویماق، کلیبر و خداآفرین تعدادی کیف مدارس در تمام سطوح ابتدایی به همرا ...

به گزارش ندای چاراویماق ؛ به نقل از  بسیج عشایری سپاه عاشورا؛ “اسرافیل نژاد” مسئول بسیج عشایری آذربایجان شرقی از آغاز توزیع لوازم التحریر در مدارس کم برخوردار مناطق عشایری خبر داد.

 

وی افزود: همزمان با آغاز مدارس عشایری و استقرار کامل عشایر در مناطق عشایری، سازمان بسیج جامعه عشایری با همکاری صمیمانه بسیج سازندگی و ناحیه مقاومت بسیج سپاه چاراویماق، کلیبر و خداآفرین تعدادی کیف مدارس در تمام سطوح ابتدایی به همراه لوازم التحریر در اختیار دانش آموزان عشایر قرار دادند.

 

اسرافیل نژاد تصریح کرد: یکی از راههای مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است و همانگونه که شهداء از عزت، شرف و خانواده های خودشان گذشتند و در راه وطن سر دادند و جان دادند تا ما سر نگهداریم و جان داشته باشیم، الان وقت آن است که ما هم از همه چیزمان بگذریم و از دستاوردهای انقلاب محافظت کنیم و در خدمت این جوانان که آینده سازان این مملکت اسلامی هستند باشیم.

 

مسئول بسیج عشایری آذربایجان شرقی همچنین از همیاری و مساعدت های معاونت طرح و برنامه سپاه عاشورا تشکر و قدردانی کرد.

 

یادآور می شود؛ هدایای تهیه شده به دانش آموزان قشلاق ملالو، قره گنای علیا، قره گنای وسطی و ساری درق تحویل شد.

 

 

 

انتهای پیام/