• تاریخ: اسفند 16, 1395
  • شناسه خبر: 15166

توزیع برنج و مرغ منجمد به قیمت تعاونی در فروشگاه اتحادیه تعاون روستایی چاراویماق

مدیر جهادکشاورزی شهرستان چاراویماق گفت: گوشت و مرغ منجمد نیز از طریق شرکت پشتیبانی امور دام استان با قیمت ۵۵۰۰ تومان آماده تحویل است، که در شهرستان با قیمت ۵۹۵۰ تومان بدست مصرف کننده توزیع خواهد شد و مدیریت شهرستان آما ...

به گزارش ندای  چاراویماق ، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گفت: جهت تنظیم بازار جهادکشاورزی اقلام مورد نیاز مردم شهرستان را با قیمت های تعادلی و مصوب در روزهای پایانی سال تدارک دیده است و در این رابطه مقدار۲۳تن برنج توسط اتحادیه شرکتهای تعاون روستائی خریداری شده که با قیمت ۲۷۰۰تومان در فروشگاه اتحادیه در حال توزیع می باشد.

وی افزود: در خصوص برنج نیز مقدار ۱۳ تن برنج هندی سهمیه شهرستان برای تنظیم بازار آماده تحویل بوده که توسط  اتحادیه شرکت های تعاونی و روستایی خریداری و به عنوان مباشر توزیع خواهد شد.
مهندس احمدی ادامه داد: با پیگیری مدیریت جهادکشاورزی شهرستان تاکنون دو مورد مباشر توزیع جهت توزیع ۲۳ تن برنج در شهرستان برای تنظیم بازار معرفی شده است.
مدیر جهادکشاورزی شهرستان چاراویماق گفت: گوشت و مرغ منجمد نیز از طریق شرکت پشتیبانی امور دام استان با قیمت ۵۵۰۰ تومان آماده تحویل است، که در شهرستان  با قیمت ۵۹۵۰ تومان بدست مصرف کننده توزیع  خواهد شد و مدیریت شهرستان آمادگی لازم را برای معرفی متقاضیان به شرکت پشتیبانی امور دام را دارد.

 

احمدی در ادامه گفت: متقاضیان می توانند با مراجعه به این فروشگاه با قیمت مصوب برنج مورد نیاز خود را تهیه نمایند