صفحه اصلی / کانال ازدواج / کانال مشاوره قبل از ازدواج

کانال مشاوره قبل از ازدواج

[ad_1]

کانال مشاوره قبل از ازدواج محلی برای تبادل نظر آسان بین مردم و کارشناسان این حوضه از دانش علوم تربیتی و روانشناسی است. در این زمینه عده از روانشناسان و کارشناسان علوم تربیتی در کانال حاضر میباشند و آماده پاسخگویی به مراجعین میباشند. استفاده از اینگونه کانالها موجب صرفه جویی در هزینه وقت افراد میشود و از نظر کیفی نیز بعنوان مشاوره اولیه مناسب است. در این مقاله در مورد مشاوره قبل از ازدواج در تلگرام و به عبارتی استفاده از کانال مشاوره قبل از ازدواج بعنوان یک ابزار نوین برای خدمت رسانی به مراجعین مطالبی عنوان می شود. توصیه می کنیم که مقالات مشاوره ازدواج و سوالات مهم قبل از ازدواج ما را مطالعه نمایید.

برای عضویت در کانال تلگرامی مشاوره قبل از ازدواج کلیک کنید

کانال مشاوره قبل از ازدواج

 

جایگاه کانال مشاوره قبل از ازدواج در میان ایرانیان

فضاهای مجازی بوی‍ژه تلگرام محبوبیت و جایگاه خاصی در میان ایرانیان دارد که بدلیل سادگی کار با آن و پر مخاطب بودن آن، این محبوبیت بیشتر نیز هست. به همین دلیل دسترسی افرادی که نیازمند مشاوره ارزان و معتبر می باشند در همین فضاها میتوانند به کارشناسان حوضه سلامت روان و خانواده دسترسی داشته باشند و البته چه بهتر میشود اگر چندین کارشناس در یک کانال مشاوره قبل از ازدواج حضور داشته باشند و افراد بتوانند از مشاوره سریع چندین کارشناس و یا حتی مشورت کمسیونی مشاوران استفاده کند. استفاده از کمسیون مشاوران امری است که در فضای حقیقی با سختی بیشتری میسر میشود. در سالهای اخیر و یا حتی یکسال اخیر این نوع درمان و مشاوره رایجتر شده است.

مراجعین ابتدا به این کانالهای مشاوره قبل از ازدواج مراجعه و اطلاعات وسیع و البته درستی را در مورد ازدواج بصورت فیلم، متن، کتاب الکترونیکی و… دریافت میکنند. همچنین بصورت خصوصی با مشاوران ارتباط داده و مورد مشاوره قرار میگیرند. بدلیل ارزان بودن و ساده بودن این روش کاری برای همه مردم، این کانالها گسترش بیشتری یافته و مردم بیشتری به آنها اعتماد دارند. بیشتر این مشاوره ها به مشاوره های حضوری ختم میشود ولی با این تفاوت که مشاور دارای یک اطلاعات اولیه و دید اولیه نسبت به مراجع می باشد. در این حالت هزینه کمتری برای فرد دارد و جلسات کمتر و نتیجه سریعتر حاصل می شود. 

 

مزایای استفاده از کانال مشاوره قبل از ازدواج در میان ایرانیان

از جمله مزایای استفاده از فضاهای مجازی میتوان به موارد ذیل بویژه برای کانال مشاوره قبل از ازدواج اشاره کرد.
۱- دسترسی آسان افراد به متخصصین روانشناسی و علوم تربیتی
۲- صرفه جویی در وقت و هزینه مراجعین در مشاوره مجازی و حضوری
۳- امکان مشاوره خصوصی و کمسیونی از مشاورین در کانال مشاوره
۴- امکان پرداختن تخصصی به مورد مشاوره قبل از ازدواج
۵- بالارفتن کیفیت مراجعات حضوری با داشتن اطلاعات مراجعه مجازی در کانال مشاوره
۶- امکان ارتباط دائمی و مستمر مشاور با مراجع از طریق کانال تا حصول نتیجه
۷- امکان صحیت در مورد مسائلی که عنوان کردن آن با مشاور بصورت حضوری مشکل است.
مزایای فوق در مورد مراکزی معتبر است که دارای مجوز معتبر از سازمانهای ذیصلاح می باشند. بنابراین افراد باید در خصوص اعتبار کانال که مجوزهای خود را در کانال برای مشاهده عموم قرار داده است اطمینان حاصل کنند.

 

روش استفاده از کانال مشاوره قبل از ازدواج

کانال مشاوره قبل از ازدواج

کانال مشاوره قبل از ازدواج

چنانچه اشاره شد قدم اول باید اطمینان از اعتبار موسسه و مشاورین حاصل شود و مجوزهای آنها مشاهده و بررسی شود. در مرحله بعد با مراجعه به کانال و استفاده از مشاوره ها، در مورد کیفیت آن خود مراجع قضاوت خواهد کرد. در صورت تمایل، مشخصات فرد بعنوان مراجع در بانک اطلاعاتی فرد ذخیره و بدون هیچ هزینه ای بطور دوره ای مورد ارزیابی مشاورین قرار میگیرد. استفاده از نوبت مشاوره حضوری نیز برای افرادی که قبلا به کانال مراجعه میکنند با آسانی بیشتری میسر است.

در ضمن مشاوره های این نوع هم توسط مشاوران آقا و هم خانم و هم بصورت مشاوره های کمسیونی متشکل از چند تفر قابل انجام است. بهترین روش استفاده از این کانالهای مشاوره قبل از ازدواج یک تا ۳ جلسه مشاوره از کانال و سپس درخواست مشاوره حضوری همراه با مشاوره در کانال است. این سیستم درمان و مشاوره همراه با بیمار نامیده میشود. مراجع میتواند اطلاعات کاملی را همه روزه در خصوص سوالات خود و مشکلات خود از مشاور دریافت و در مراجعه حضوری جواب بگیرد. این روش بسیار ساده و در عین حال ارزان و بر اساس روانشناسی ازدواج است. اغلب مشکلات با ۵ تا ۱۰ جلسه مشاوره حضوری و مشاوره آنلاین حل میشود.

برای دریافت مشاوره در زمینه مشاوره قبل از ازدواج می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۸ و از تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۲۶۵ تماس بگیرید.

[ad_2]
منبع مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *