صفحه اصلی / برنامه عصر جدید / ویدیو فصل دوم عصر جدید سه شنبه ۵ فروردین ۹۹ + دانلود

ویدیو فصل دوم عصر جدید سه شنبه ۵ فروردین ۹۹ + دانلود

ویدیو فصل دوم عصر جدید سه شنبه ۵ فروردین ۹۹ در این مطلب منتشر می شود. دانلود قسمت پنجم دور مقدماتی فصل ۲ مسابقه عصر جدید در نوروز ۹۹ اینجا اقدام کنید. قسمت پنجم برنامه عصر جدید امشب دوشنبه روی آنتن شبکه ۳ سیما رفت.

ویدیو فصل دوم عصر جدید سه شنبه ۵ فروردین ۹۹ + دانلود
فصل دوم عصر جدید سه شنبه ۵ فروردین

بخش اول از قسمت چهارم عصرجدید شب گذشته (دوشنبه شب) روی آنتن شبکه ۳ سیما رفت. اجراهای این قسمت عبارتند بودند از:

محسن علیزاده و علی عابدینی، اولین اجرای قسمت چهارم از دور مقدماتی؛ نبرد دو دوچرخه و دو دوچرخه‌سوار با چند مانع که ورزش و نمایش رو ترکیب کردن!

علی فریادی، دومین اجرای قسمت چهارم از دور مقدماتی فصل دوم؛ قصه زندگی ساده‌ی آدم‌های ساده و روزمرگی‌هایی که سوژه استندآپ کمدی یک شرکت‌کننده شد!

آیدا مردی، سومین اجرای قسمت چهارم از دور مقدماتی فصل دوم؛ روایت چشم‌انتظاری همسران شهدا که هیچکس نمی‌تونه عمق حسرت‌شون برای یه دیدار دوباره رو درک کنه!

سروش فرهمند، چهارمین اجرای قسمت چهارم از دور مقدماتی؛ اجرایی با سبک تلفیقی که می‌تونه سلیقه موسیقایی نسل‌های دیروز و امروز رو به هم نزدیک کنه!

در برنامه شب گذشته عصر جدید امین حیایی که یکی از داوران است در پاسخ به سوال احسان علیخانی مبنی بر اینکه تا حالا مجبور بوده‌ای با کسانی که بازی بلد نیستند، هم‌بازی شوی؟ گفت: «خیلی این کار را کرده‌ام. تهیه‌کننده‌ای بوده که پسرش را روبروی من گذاشته و گفته باید با او بازی کنی. ساعت‌ها هم تمرین کرده‌ایم اما نتیجه‌ای نگرفته‌ایم و درنیامده. چون این کار زورکی نمی‌شود. بازیگری استعداد و تمرین می‌خواهد و خود فرد هم بیشتر از همه آسیب می‌بیند.»

شوخی با لباس خاص و طرح‌دار امین حیایی یکی دیگر از واکنش‌ها به برنامه شب گذشته عصر جدید بود.

در همین شب، عصر جدید شاهد حضور فردی برای خوانندگی به نام سروش فرهمند بود که پس از اجرا در برنامه ناگهان فالورهای صفحه‌اش در اینستاگرام به‌طور چشم‌گیری افزایش یافت!

اما علاوه بر او، یک استندآپ کمدی هم با چاشنی کنایه به مدیران و مسئولان اجرا شد؛ این استندآپ‌کمدین که اهل تبریز و دانش‌آموخته رشته پزشکی بود در پاسخ به سوال احسان علیخانی که «آپاندیس در بدن چه‌کار می‌کند؟ گفت: «مثل مدیران هستند؛ اسمش بزرگ است ولی هیچ کاری نمی‌کند!» همچنین در پاسخ به این سوال که «هیپوتالاموس چطور؟» گفت: «آن مثل مردم است، همه کار می‌کند!»

همچنین احسان علیخانی در بخشی از این برنامه با یکی از داوران برنامه و رای منفی سریعی که به شرکت‌کننده‌ها می‌دهد شوخی کرد و گفت: «متاسفانه ویروس‌هایی که در زمستان اتفاق افتاد، گریبانگیر یکی از داورهای ما هم شد. متاسفانه جناب آقای آریا عظیمی‌نژاد درگیر ویروس زود قرمزی شدند!»

امتیاز کاربران: ۳.۷۵ ( ۱ رای)

منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

شب قدر در تلویزیون پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت

جدول برنامه مناجات و دعای شب قدر در تلویزیون پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت (شب بیست و یکم رمضان)

جدول کامل برنامه های مناجات و دعای شب قدر در تلویزیون پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت (شب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *