صفحه اصلی / اسلایدشو / نحوه ثبت نام و شرکت در مسابقه نما به نما (۳۰۰ثانیه) شبکه آی فیلم

نحوه ثبت نام و شرکت در مسابقه نما به نما (۳۰۰ثانیه) شبکه آی فیلم

 در ابتدای مسابقه «نما به نما»، شرکت کننده با ۲۰ مانیتور روبرو می‌شود که با انتخاب یکی از مانیتورها یا وارد فضای سؤالات خواهد شد و یا یک بازی را انجام می‌دهد. به همین ترتیب تا ۴ مانیتور را انتخاب می‌کند و به بازی یا پاسخ به سؤالات ادامه می‌دهد تا رمز را پیدا کند.

نحوه ثبت نام و شرکت در مسابقه نما به نما (۳۰۰ثانیه) شبکه آی فیلم

با انجام هر مرحله، بخشی از رمز مسابقه آشکار می‌شود. در صورت پیدا شدن رمز و رفتن به خانه پایانی، شرکت کننده شانس خود را برای کسب جایزه ویژه امتحان می‌کند. در خانه پایانی نیز سؤالاتی در زمینه‌های مختلف طرح شده که شرکت کننده می‌تواند با پاسخ به تمام آن‌ها جایزه اصلی را کسب کند. در غیر این صورت متناسب با تعداد سؤالاتی که پاسخ داده جایزه‌ای به او تعلق می‌گیرد.

قابل توجه برندگان مسابقه نما به نما :

برای پرداخت جوایز مسابقه و ارسال مدارک حتما با شما تماس گرفته می شود. اطلاعات درخواستی فقط شامل شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی و کپی کارت ملی می باشد و هیچ اطلاعات اضافی تر از جمله رمز دوم کارت و شماره Cvv۲ و تاریخ انقضا کارت و غیره برای پرداخت جوایز از شما درخواست نمی شود.
ضمنا این مدارک را صرفا از طریق فضای مجازی به شماره ۰۹۰۳۲۲۲۷۰۲۴ ارسال نمایید و از ارائه اطلاعات به صورت شفاهی و یا ارسال آن به هر شماره ای غیر از شماره فوق خودداری نمایید.
توجه داشته باشید در صورت درخواست مدارک و اطلاعات بیشتر و یا اعلام ارسال مدارک به شماره ای غیر از شماره موبایل فوق، به هیچ عنوان اعتماد نفرمایید و مورد مذکور را به شماره ۲۳۰۱۱۶۴۰ روابط عمومی شبکه اطلاع دهید.

امتیاز کاربران: ۵ ( ۱ رای)

منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

سریال جیران چند قسمت است؟

سریال جیران چند قسمت است؟

مجله اینترنتی کولاک: سریال جیران به تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه و کارگردانی حسن فتحی موفق به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *