صفحه اصلی / باکس آفیس هفتگی 2020 / معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰ به همراه خلاصه داستان بازیگران و معرفی این فیلم ها همچنین اطلاعات تکمیلی در همین مطلب. با شروع سال ۲۰۲۰، فصل جدیدی از فیلم‌های سینمایی پیش روی مخاطبان است و امسال نه تنها شروع یک سال جدید بلکه آغاز یک دهه‌ی جدید است. و این قطعا به معنی تولد فیلم‌های جدیدی است که تعدادی از آن‌ها بخش پرسروصدای صنعت سینما و تصویرهای ماندگار دهه‌ی دوم از سال ۲۰۰۰ را خواهند ساخت.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰
فیلم های ترسناک ۲۰۲۰

از استودیوهای غول‌پیکر گرفته تا کمپانی‌های مستقل و از چهره‌های جدید گرفته تا نویسندگانی که طرفداران پروپاقرص خود را دارند همگی در تلاشند تا با ساخت فیلم‌های ترسناکی که این روزها بازار داغ‌تری هم پیدا کرده است جایی در سرگرمی‌های مردم پیدا کنند. مطمئنا سال  ۲۰۲۰ هم این روند را ادامه خواهد داد و حتی ممکن است یکی از متنوع‌ترین‌ مجموعه آثار را برایمان به همراه داشته باشد. در ادامه بهترین فیلم‌های ترسناک ۲۰۲۰ را مرور کرده‌ایم.

فیلم سینمایی کینه

عنوان اصلیThe Grudge
کمپانی انتشارسونی پیکچرز
کارگرداننیکلاس پیس Nicolas Pesce
تاریخ انتشار۳ ژانویه
بازیگران:  John Cho، Andrea Riseborough، Demian Bichir، Betty Gilpin، Jackie Weaver و Lin Shaye

داستانقصه برداشت جدیدی از فیلم کلاسیک ژاپنیِ «جو-آن: کینه» (۲۰۰۲) ساخته‌ی تاکاشی شیمیزو است که در آن روحی انتقام‌جو خانه‌ای را تسخیر کرده و هر کسی را که پا به خانه بگذارد به طرز وحشیانه‌ای می‌کشد.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰
معرفی فیلم های ترسناک ۲۰۲۰

درباره‌ی فیلم: تکرار فیلم محبوب «کینه» تهیه‌کننده‌ای جز سم ریمی افسانه‌ای ندارد. از کارنامه‌ی اخیر او می‌توان به فیلم‌هایی مثل «مرده‌ی شرور» (۲۰۱۳)، «نفس نکش» (۲۰۱۶) و «خزیدن» (۲۰۱۹) اشاره کرد. به نظر می‌رسد فیلم جدید کینه قرار است در صف فیلم‌های بسیار هولناک سال قرار بگیرد و از آنجا که جزو فیلم‌های درجه‌ی آر تعریف شده مشخص است که از فیلم کینه‌ (۲۰۰۴) که تماشای آن فقط برای افراد زیر ۱۳ سال ممنوع بود، ترسناک‌تر و خشن‌تر است. نیکلاس پیس کارگردان ۲۹ ساله‌ی این فیلم، با ثبت فیلم‌های «چشمان مادرم» (۲۰۱۶) و «پیرسینگ» (۲۰۱۹) در کارنامه‌اش، در جریان مستقل فیلم ترسناک برای خود اعتباری ساخته است. با توجه به هنرپیشگان قدرتمند این فیلم و اینکه پیس با ساخت صداهای خلاقانه‌ نشان داده که ابایی از ایجاد ترس و وحشت در تماشاچی‌اش ندارد باید منتظر این باشیم که سال جدید را با ترسی هولناک آغاز کنیم. در این فیلم هنرپیشگانی مثل جان چو، اندره‌آ ریسبرو، دیمین بیچر، بتی گیلپین، جکی ویور و لین شی بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی زیر آب

عنوان اصلیUnderwater
کمپانی انتشارفاکس
کارگردانویلیام یوبنک William Eubank
تاریخ انتشار۱۰ ژانویه
بازیگران:  Kristen Stewart، Jessica Henwick، John Gallagher Jr، T.J. Miller، Mamoudou Athie، Gunner Wright و Vincent Cassel

داستانیک گروه تحقیقات دریایی بعد از وقوع زلزله‌ای تلاش می‌کنند آزمایشگاه خود را در زیر آب نجات دهند اما خیلی زود متوجه می‌شوند موجود دیگری همراه آن‌ها زیر آب‌ها زندگی می‌کند.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰
معرفی فیلم های ترسناک ۲۰۲۰

درباره‌ی فیلم: با اینکه در «زیر آب» گریزی از شباهت‌ها به فیلم «بیگانه» (۱۹۷۹) ریدلی اسکات نیست و البته بازار فیلم‌سازی هم از آن واهمه‌ای ندارد، فیلم ترسناکی که زیر آب‌ها بگذرد هنوز هم جذابیت خودش را دارد و ژانر فیلم ترسناک پذیرای آن است. این‌طور که به نظر می‌رسد، وجود دو ویژگی در سناریوی فیلم «زیر آب»، یعنی ایجاد ترس از خفگی که در سراسر فیلم مخاطب را درگیر می‌کند و خطر حمله‌ی موجود ناشناخته برای اینکه هر مخاطب فیلم ترسناکی را به آن جذب کند کافی باشد. بعلاوه‌ی اینکه چه کسی بدش می‌آید کریستین استوارت را در حال مبارزه با یک هیولای دریایی ببیند؟! کارگردان زیر آب ویلیام یوبنک، فیلم «سیگنال» (۲۰۱۴) را در کارنامه‌ی خود دارد که در آن به خوبی نشان می‌دهد توانایی خلق پیچ‌های جالبی را دارد که برای سناریوهای معمول این ژانر آشناست. ستاره‌های این فیلم عبارتند از کریستین استوارت، جسیکا هنویک، جان گلگر جونیور، تی. جی. میلر، مامادو آچی، گانر رایت و وینسنت کسل.

فیلم سینمایی رنگ خارج از فضا

عنوان اصلیColor Out of Space
کمپانی انتشارآرال‌جی‌ای
کارگردان:  ریچارد استنلی Richard Stanley
تاریخ انتشار۲۴ ژانویه
بازیگران: Nicolas Cage، Joely Richardson، Madeleine Arthur  و Tommy Chong

داستان: این فیلم که بر اساس داستان کوتاهی به همین نام از اچ. پی. لاکرفت نوشته شده ماجرای شهری را روایت می‌کند که شهاب‌سنگی به آن برخورد کرده و منشا آن ناشناخته است. این شهاب سنگ تاثیر عجیبی روی خانواده‌های محله می‌گذارد.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰
معرفی فیلم های ترسناک ۲۰۲۰

درباره‌ی فیلم: همه چیز در این فیلم جذاب است. رنگ خارج از فضا اولین تلاش فیلم‌سازی فیلم‌ساز کالت، ریچارد استنلی، بعد از فیلم «جزیره‌ی دکتر مورو» (۱۹۹۶) است. لاکرفت اصولا نویسنده‌ای نیست که به راحتی بتوان داستان‌هایش را اقتباس کرد و بسیاری از آن‌هایی که تلاش کردند از او اقتباس کنند صدای ویژه‌ی آثار او را از بین برده‌اند. اما این فیلم را تیم درستی هدایت کرده‌اند. تهیه‌کننده‌ی فیلم کمپانیِ اسپکترویژن متعلق به الیجا وود است که پیش از این فیلم ترسناک فوق‌العاده‌ی «مندی» (۲۰۱۸) را تهیه کرده است. رنگ خارج از فضا،‌ اگر نظر منتقدان جشنواره‌ی فیلم تورنتو درست باشد، جنون هنرمندانه‌ای شبیه به آن فیلم را در بر دارد. هرچند ممکن است این فیلم بزرگترین فیلم ترسناک زمستان نباشد به قطع یکی از جالب‌ترین فیلم‌های اکران زمستان است. هنرپیشگان فیلم عبارتند از نیکلاس کیج، جولی ریچاردسون، مدلین آرتور و تامی چانگ.

فیلم سینمایی چرخش

عنوان اصلیThe Turning
کمپانی انتشاریونیورسان
کارگردانفلوریا سیگزموندی  Floria Sigismondi
تاریخ انتشار۲۴ ژانویه
بازیگران:  Mackenzie Davis، Finn Wolfhard و Brooklynn Prince

داستانیک معلم سرخانه که برای نگهداری از بچه‌ها استخدام شده شک می‌کند که بچه‌ها تحت تاثیر نیرویی فراطبیعی قرار گرفته‌اند.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰
معرفی فیلم های ترسناک ۲۰۲۰

نکاتی درباره‌ی فیلمفیلم اقتباسی مدرن از رمان ترسناک هنری جیمز است که به نام نه چندان مناسبِ «سخت‌تر شدن اوضاع» ترجمه شده، این فیلم پروژه‌ی جذابی برای استیون اسپیلبرگ و اولین فیلم ترسناکی است که از زمان فیلم «آراکنوفوبیا» (۱۹۹۰) در آن همکاری کرده است. چرخش تمام عناصر لازم برای یک داستان جذاب درباره‌ی ارواح را دارد. با اینکه مشهورترین اقتباس از رمان هنری جیمز فیلم «بی‌گناهان» (۱۹۶۱) است، فلوریا سیگزموندی برای به‌روز کردن داستان تلاش می‌کند و در عین حال درون‌مایه‌هایی مثل نیروهای فراطبیعی، اغواگری و جنون را همچنان در فیلم نگاه می‌دارد. چرخش اولین پروژه از دو پروژه‌ی اقتباسی از رمان «سخت‌تر شدن اوضاع» در سال ۲۰۲۰ است. دومین پروژه فصل جدیدِ سریال تلویزیونی «تسخیر خانه‌ی هیل» (۲۰۱۸)، محصول نت‌فیلیکس و به کارگردانی مایک فلنگن است که به نام «تسخیر عمارت بلای» عرضه می‌شود. با توجه به اینکه رمان بارها اقتباس شده و تفسیرهای متفاوتی از آن وجود دارد جالب است که بدانیم سیگزموندی و فلنگن چه چشم‌انداز جدیدی را برای ما در نظر گرفته‌اند. در این فیلم مکنزی دیویس، فین ولف‌هارد و بروکلین پرینس نقش‌آفرینی می‌کنند.

فیلم سینمایی گرتل و هانسل

عنوان اصلی Gretel & Hansel
کمپانی انتشاریونایتد آرتیستس
کارگردانآز پرکینز Oz Perkins
تاریخ انتشار۳۱ ژانویه
بازیگران: Sophia Lillis، Sam Leakey، Charles Babalola، Alice Krige و Jessica De Gouw

داستان: در این  فیلم که به مراتب، بازسازی تاریک‌تری از قصه‌ی شاه‌پریانی برادران گریم است، خواهر و برادر قصه در جنگل به هیولایی باستانی برخورد می‌کنند.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰

درباره‌ی فیلم: آز پرکینز، کارگردان این  فیلم که در سال ۲۰۱۵ «فوریه» یا The Blackcoat’s Daughter را  ساخت این داستان شاه‌پریانی کلاسیک را داستانی حول بزرگ‌شدن این خواهر و برادر تعریف کرده است و البته این بار محوریت داستان بیشتر روی گرتل است تا برادرش. قصه‌های شاه‌پریانی برادران گریم همیشه ترسناک بوده‌اند و فیلم پارکینز هم  اینطور که به نظر می‌رسد ملایمت‌های داستان را حذف کرده و یک فانتزی تاریک و زیبا ساخته که می‌تواند پاسخ سال ۲۰۲۰ به فیلم جادوگر باشد. در این فیلم، سوفیا لیلیس، سم لیکی، چارلز بابالولا، الیس کریج و جسیکا دیگو بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی کلبه

عنوان اصلیThe Lodge
کمپانی انتشارنئون
کارگردان:  سورین فیالا و ورونیکا فرانتس Severin Fiala and Veronika Franz
تاریخ انتشار۷ فوریه
بازیگران: Riley Keough، Richard Armitage، Lia McHugh، Jaeden Martell و Alicia Silverstone

داستان: یک زن و دو نوجوانی که قرار است به زودی فرزندخوانده‌های او ‌شوند در خانه‌ی دورافتاده‌ای در برف گرفتار می‌شوند و وقایع عجیبی برایشان اتفاق می‌افتد که آن‌ها را از هم جدا می‌کند و پرده از رازهای بسیار کهنه‌ای برمی‌دارد.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰

درباره‌ی فیلم: فیلم «کلبه» که انتشار آن از پاییز سال گذشته به زمستان کشیده شد دومین فیلم بلند سورین فیالا و ورونیکا فرانتس است (اولین فیلم آن‌ها «شب‌بخیر مامان» نام داشت) این فیلم که افتتاحیه‌ی خود را در جشنواره‌ی ساندنس برگزار کرد، هنوز اکران عمومی خود را آغاز نکرده، با فیلم‌هایی مثل «او تعقیب می‌کند»، «جادوگر» و «موروثی» مقایسه می‌شود. گفته می‌شود این فیلم که در داستانش اوضاع به آهستگی رو به وخامت می‌گذارد، حتما محل بحث و مناقشه‌ی مخاطبانش خواهد بود و یکی از بهترین ترسناک‌های سال ۲۰۲۰ است. رایلی کیو، ریچارد آرمیتاژ، لیا مک‌‌هیو، جیدن مارتل و آلیشیا سیلوراستون از جمله بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سبنمایی جزیره‌ی فانتزی

عنوان اصلی Fantasy Island
کمپانی انتشارسونی
کارگردان:  جف وادلو  Jeffrey Wadlow
تاریخ انتشار۱۴ فوریه
بازیگران: Michael Pena، Maggie Q، Lucy Hale، Portia Doubleday، Austin Stowell، Ryan Hansen، Jimmy O. Yang و Michael Rooker

داستان: در این فیلم که بر اساس یک سریالی تلویزیونی (۱۹۷۷-۱۹۸۴) ساخته شده، آقای رورک آرزوهای پنهان مهمانانش را در اقامتگاهشان برآورده می‌کند. رویاها تبدیل به کابوسی برای صاحبانشان می‌شوند و مهمان‌ها مجبور می‌شود رازهای جزیره را کشف کنند تا بتوانند از آنجا زنده فرار کنند.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰
معرفی فیلم های ترسناک ۲۰۲۰

درباره‌ی فیلم: یکی از جذاب‌ترین فیلم‌های ترسناکی که این زمستان نمایش داده خواهد شد فیلم «جزیره‌ی فانتزی» است که به نظر می‌رسد سنت بازسازی‌های سریال به فیلم را دنبال نمی‌کند و چرخشی تازه و غافلگیرکننده در این حوزه است. جف والدو کارگردان این فیلم که پیش از این فیلم‌هایی مثل «گرگ گریان» (۲۰۰۵) و اخیرا «جرئت یا حقیقت» (۲۰۱۸) را در کارنامه‌ی خود ثبت کرده در ارائه‌ی داستان‌های ترسناک و رازآلود مهارت پیدا کرده و آن‌چنان که از تبلیغات فیلم جزیره‌ی فانتزی برمی‌آید، تعدادی حیله‌های جدید هم در آستین دارد. این فیلم قرار است با کابوس‌هایش سفری پرپیچ‌وخم باشد و به شما پیشنهاد می‌کنیم حواستان به لو رفتن داستان آن باشد. ستارگان این فیلم مایکل پنیا، مگی کیو، لوسی هیل، پورشیا دابلدی، آستین استول، رایان هنسن، جیمی او یانگ و مایکل روکر هستند.

فیلم سینمایی وی‌اف‌دبلیو

عنوان اصلیVFW
کمپانی انتشارآرال‌حی‌ای
کارگردان:  جو بیگوس  Joe Begos
تاریخ انتشار۱۴ فوریه
بازیگران: Stephen Lang، William Sadler، David Patrick Kelly، George Wendt و Fred Williamson

داستان: گروهی از کهنه‌سربازان بازمانده‌ی جنگ در تلاشند از پست خود و یک نوجوان در برابر گروهی از پانک‌های دیوانه‌ای که مواد مخدر استفاده می‌کنند دفاع کنند.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰

نکاتی درباره‌ی فیلم: تمام عناصر لازم برای یک فیلم کلاسیک خوب آخر شب، در وی‌اف‌دبلیو، سومین تولید کمپانی فانگوریا، پیدا می‌شود و این فیلم حال‌وهوای فیلم‌های دهه هشتادی‌ای را دارد که مخاطبان فیلم ترسناک عاشقش هستند. جو بیگوس، کارگردان فیلم، که سال گذشته با فیلم خون‌آشامی «سعادت» جریان مستقل فیلم ترسناک را تحت تاثیر خود قرار داد این‌بار با فیلمی پر از خون و خونریزی و در حال و هوای پانک-راک دهه‌ی هشتاد باز می‌گردد. وی‌اف‌دبلیو، که جا پای فیلم «حمله به کلانتری ۱۳»‌ی جان کارپنتر و «سلحشوران»ِ والتر هیل می‌گذارد نوید جلوه‌های ویژه‌ای خطرناک و فوق‌العاده با جمعی از شخصیت‌های محبوب ژانر را به ما داده است. استیون لنگ، ویلیام سدلر، دیوید پاتریک کلی، جرج ونت و فرد ویلیامسون در این فیلم بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی براهامزپسر ۲  

عنوان اصلی:  Brahms: The Boy II
کمپانی انتشار: STX
کارگردانویلیام برنت بل William Brent Bell
تاریخ انتشار۲۱ فوریه
بازیگران:  Katie Holmes، Ralph Ineson، y Anjali Jay، Christopher Convery و Fabio William

داستان: ‌خانواده‌ای به یک خانه‌ی بزرگ که قبلا متعلق به خانواده‌ی هیلشر بوده اسباب‌کشی می‌کنند و پسر جوان آن‌ها بعد از مدت کمی با عروسک زنده‌ای که براهامز نام دارد دوست می‌شود و در ادامه‌ی این ارتباط اتفاقات هولناکی رخ می‌دهد.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰

درباره‌ی فیلم: این فیلم که توسط  ویلیام برنت بل  کارگردانی شده ادامه‌ای است برای فیلم «پسر» که سال ۲۰۱۶ منتشر شد.  فیلم پسر داستان پرستاری بود که زن و شوهری او را برای مراقبت از فرزندشان استخدام می‌کردند و او بعد از ملاقات با خانواده متوجه می‌شود فرزند آن‌ها یک عروسک است. حالا در دنباله‌ی فیلم همان عروسک به داستان باز می‌گردد. در این فیلم کیتی هولمز، رالف اینسون، انجلی جی، کریستوفر کانوری و فابیو ویلیام نقش‌آفرینی می‌کنند.

فیلم سینمایی مرد نامریی

عنوان اصلی The Invisible Man
کمپانی انتشاریونیورسال
کارگردان:  لی وانل  Leigh Whannell
تاریخ انتشار۲۸ فوریه
بازیگران:  Elisabeth Moss، Oliver Jackson-Cohen، Aldis Hodge، Storm Reid و Harriet Dyer 

داستان: در این فیلم شخصیت زن داستان احساس می‌کند دوست پسر سابقش که او را آزار می‌داده در تعقیبش است اما او پیش از این مرده و هیچ‌کس هم او را نمی‌بیند. 

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰

نکاتی درباره‌ی فیلم: به نظر می‌رسد کمپانی یونیورسال با تجربه‌ای که از دارک یونیورسال پشت سر گذاشته حالا دیگر کاملا آماده است هیولاهای کلاسیکش را احیا کند. اقتباس جیمز ویل از رمانی به همین نام اثر اچ‌. جی. ولز در سال ۱۹۹۳ یکی از بهترین فیلم‌های هیولایی یونیورسال بود. این بازسازی مدرن به نظر سعی دارد دوباره شخصیت ترسناک جدیدی بسازد و در عین حال داستان را مستقیما در دل بی‌عدالتی‌های اجتماعی معاصر در عصر می‌تو قرار دهد. لی وانل که با دو فیلم «اره» (۲۰۰۴) و «موزی» (۲۰۱۰) نشان خود را بر دهه‌ی اول ۲۰۰۰ نشاند ممکن است بار دیگر با مرد نامریی به این مهم موفق شود. در این فیلم الیزابت ماس، الیور جکسون کوهن، آلدیس هاج، استورم رید و هریت دایر بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی یک جای آرام ۲

عنوان اصلی: A Quiet Place Part II
کمپانی انتشارپارامونت
کارگردان:  جان کرازینسکی  John Krasinski
تاریخ انتشار۲۰ مارچ
بازیگران: Emily Blunt، Millicent Simmonds، Noah Jupe، Cillian Murphy و Djimon Hounsou

داستان: خانواده‌ی ابوت در دل یک ماجراجویی اجباری وادار به ترک خانه‌شان می‌شوند  و در این میان باید با موجودات ناشناخته‌ای که به صدا حساس هستند و همچنین با دیگر تهدیدهایی که در کمین آن‌ها است مبارزه کنند. 

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰

درباره‌ی فیلم: شششش… جان کرازینسکی بعد از موفقیت فیلم اول «یک جای آرام»، که محصول ۲۰۱۸ بود، دنباله‌ای برای آن ساخته که احتمالا تبدیل به یکی از بزرگترین فیلم‌های ترسناک زمستان و البته کل سال خواهد شد. با توجه به اینکه کرازینسکی در فیلم جدید به عنوان نویسنده و کارگردان حضور دارد باید خیال شما را راحت کنیم که این فیلم چیزی بیش از تکرار سناریوی اول است. البته داستان همچنان در فضایی آرام و بی‌صدا می‌گذرد و فضای تئاتری قسمت اول در آن دیده می‌شود. در این فیلم الیزابت ماس، الیور جکسون کوهن، آلدیس هاج، استورم رید و هریت دایر بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی ارتش مردگان

عنوان اصلی Army of the Dead
کمپانی انتشار:  نتفلیکس
کارگردانزک اسنایدر
تاریخ انتشارزمستان ۲۰۲۰

داستان: داستان در شهر لاس وگاس و شش سال پس از آنکه ویروس زامبی باعث تخلیه و قرنطینه‌ی شهر شده اتفاق می‌افتد و رئیس یکی از کازینوهای شهر گروهی را استخدام می‌کند تا گاوصندوق کازینوی او را برایش بیاورند.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰

درباره‌ی فیلم: فیلم «ارتش مردگان» به کارگردانی زک اسنایدر فیلمی با محوریت زامبی‌ها است و اولین تجربه‌ی کارگردانش با شبکه استریم نتفلیکس محسوب می‌شود. اسنایدر در سال ۲۰۰۴ با کارگردانی نسخه‌ی بازسازی شده‌ای از  فیلم کلاسیک جرج رومرو به نام «طلوع مردگان» کارگردانی را آغاز کرد و حالا با این فیلم به ژانر ترسناک بازگشته است. از جمله بازیگران این فیلم دیوید باتیستا، الا پورنل، آنا دلا رگوئرا، گرت دیلاهانت، تئو روسی، هیرویوکی سانادا، چلسی ادموندسن و رائول کاستیلو هستند.

فیلم سینمایی جهش‌یافتگان جدید

عنوان اصلی New Murants
کمپانی انتشارفاکس
کارگردانجاش بون Josh Boone
تاریخ انتشار۳ آوریل
بازیگران: Anya Taylor-Joy، Maisie Williams، Charlie Heaton، Henry Zaga، Blu Hunt و Alice Braga

داستاندر این فیلم  مجیک و ولفزبین همراه نوجوان‌های دیگری که آن‌ها هم میوتنت یا جهش‌یافته هستند در یک مرکز مخفی زندانی شده‌اند و آنجا تلاش می‌کنند سردرآورند نیورهایشان چگونه کار می‌کنند و چگونه باید از آن‌ها برای نجات خودشان استفاده کنند.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰

درباره‌ی فیلمفیلم جهش‌یافتگان جدید فیلم ترسناکی از خانواده‌ی مارول‌ها و در سبک ابرقهرمانی‌هاست که جاش بون کارگردانی آن را برعهده دارد. این فیلم در واقع سیزدهمین فیلم در مجموعه فیلم‌های مردان ایکس محسوب می‌شود. فیلم‌برداری این فیلم در سال ۲۰۱۷ انجام شد و قرار بود در سال ۲۰۱۸  منتشر شود اما در نهایت انتشار آن دو سال تاخیر پیدا کرد و برخی صحنه‌ها هم دوباره فیلم‌برداری شد و فیلم از آنچه قرار بود ترسناک‌تر شد. قبل از شروع فیلم‌برداری  کینبرگ گفته بود این فیلم از آنچه هسته‌ی مرکزی فیلم‌های مردان ایکس است متفاوت خواهد بود و هرچند تفاوت‌ها به اندازه‌ی فیلم ددپول نیست اما ویژگی‌ها و صدای خاص خود را خواهد داشت. در این فیلم آنیا تیولر جوی، میسی ویلیامز، چارلی هیتون، هنری زاگا، بلو هانت و آلیس براگا بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی انتلرز   

عنوان اصلی: Antlers 
کمپانی انتشارفاکس سرچ‌لایت پیکچرز
کارگرداناسکات کوپر Scott Cooper
تاریخ انتشار۱۷ آوریل
بازیگران: Keri Russell، Jesse Plemons، Jeremy T. Thomas، Graham Greene، Scott Haze، Rory Cochrane و Amy Madigan

داستانداستان آنتلرز در شهر کوچکی در ایالت اورگان اتفاق می‌افتد و حول شخصیت معلم مدرسه و برادرش که کلانتر شهر است‌ شکل می‌گیرد. آن‌ها متوجه می‌شوند که یکی از شاگردان کلاس به نام لوکاس راز خطرناکی را پنهان کرده که عواقب هولناکی در پی دارد.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰

درباره‌ی فیلمدر این فیلم به کارگردانی اسکات کوپر، گیلرمو دل تورو که «هزارتوی پن» و «شکل آب» را تهیه و کارگردانی کرده، از جمله تهیه‌کنندگان است. طبق آخرین تریلری که از فیلم منتشر شده است فیلم با نریشنی درباره‌ی سرشت قصه‌گویی آغاز می‌شود و بیش از آنچه در گزارش‌های پیش‌تولید به نظر می‌رسید مدعی ایجاد وحشت است. فیلم‌نامه بر اساس داستان کوتاهی به نام «پسرک ساک» نوشته شده است. با توجه به اینکه کمپانی فاکس سرچ‌لایت از استودیوهای فرعی دیسنی است می‌توان گفت ناشر فیلم دیزنی است. در این فیلم کری راسل، جسی پلمونس، جرمی تی. توماس، گراهام گرین، اسکات هیز، روری کاکرن و امی مدیگان بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی اتاق فرار ۲   

عنوان اصلی: Scape room 2  
کمپانی انتشارسونی
کارگردانآدام روبیتن Adam Robitel
تاریخ انتشار۱۷ آوریل
بازیگران: Taylor Russell، Isabelle Fuhrman، Indya Moore و Holland Roden

داستانهنوز اطلاعاتی از پلات این فیلم منتشر نشده است. 

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰

درباره‌ی فیلم:  فیلم اتاق فرار یک فیلم ترسناک تریلر رازآلود با تم روانشناسی است که قسمت اول ان در سال ژانویه‌ی ۲۰۱۹ منتشر شد و با توجه به اینکه در انتهای فیلم اکثر شخصیت‌های اصلی کشته شدند شخصیت‌های زیادی برای بازگشت به اتاق فرار ۲ باقی نمانده‌اند. در داستان فیلم اول شش نفر با پیشینه‌های مختلف وارد یک بازی می‌شوند که اگر بتوانند خود را نجات دهند ده هزار دلار جایزه می‌گیرند. از شش شخصیت اصلی دو نفر آن‌ها توانستند در پایان داستان جان سالم به در ببرند؛ زویی،‌ دانشجوی خجالتی داستان (با بازی تیلور راسل) و بن فروشنده (با بازی لوگان میلر) که با توجه به گزارش‌های رسمی از فیلم هر دو در ادامه‌ی فیلم حضور دارند و بازیگران دیگری از جمله، ایزابل فورمن، ایندیا مور و هالند رودن آن‌ها را همراهی می‌کنند.

فیلم سینمایی پیش از جنگ  

عنوان اصلیAntebellum
کمپانی انتشارلاینزگیت
کارگردانجرارد بوش و کریستوفر رنز Gerard Bush و Christopher Renz
تاریخ انتشار۲۴ آوریل
بازیگران: Janelle Monáe، Eric Lange، Jena Malone، Jack Huston و Kiersey Clemons

داستان:  نویسنده‌ی موفقی به نام ورونیکا هنلی ناگهان در واقعیتی کابوس‌وار گرفتار می‌شود و مجبور است قبل از اینکه دیر شود پرده از رازی بردارد و راه فراری به بیرون پیدا کند.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰

نکاتی درباره‌ی فیلم: این فیلم ترسناک تریلر توسط جرارد بوش و کریستوفر رنز نوشته و کارگردانی شده است و تهیه‌کننده‌ی فیلم‌های موفق «برو بیرون» و «ما» تهیه‌کننده‌ی آن است. داستان در دو تایم لاین متفاوت  پیش می‌رود و با توجه به تریلری که از فیلم پخش شده پیونده‌هایی بین این داستان ترسناک مدرن و زندگی کارگری بردگانی که در دوران تاریک تاریخ امریکا زندگی می‌کردند برقرار شده است. در این فیلم جنل مونی، اریک لنگ، جنا مالون، جک هیوستون و کیرسی کلمونز بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی اهداکننده‌ی عضو (از مجموعه‌ی اره)

عنوان اصلی The Organ Donor
کمپانی انتشار:  لاینز گیت
کارگرداندارن لین بوسمن Darren Lynn Bousman
تاریخ انتشار:  ۱۵ می
بازیگران:  Chris Rock، Samuel L. Jackson، Max Minghella و Marisol Nichols

داستانداستان فیلم جدید اره حول شخصیت زیک که کریس راک آن را بازی می‌کند می‌چرخد. او یک بازپرس پرونده‌ی قتل است و قتل‌هایی مثل قتل‌های جیگ‌ساو را دنبال می‌کند اما جزئیات دیگری درباره‌ی پلات این فیلم منتشر نشده است.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰

نکاتی درباره‌ی فیلماین فیلم نهمین اثر در مجموعه فیلم‌های «اره» است و توسط دارن لین بوسمن کارگردانی شده. فیلم‌نامه براساس طرحی از کریس راک، کمدین و بازیگر خوش‌قریحه، نوشته شده و همان داستان فیلم «اره» اصلی را دنبال می‌کند که توسط جیمز ون و لی ونل خلق شد. راک به گفته‌ی خودش از همان سال ۲۰۰۴ که فیلم اره اصلی منتشر شد به این فیلم علاقمند بوده  و حالا بانی نگارش داستان و خلق دنباله‌ی جدیدی برای آن شده است و به نظر می‌رسد با ورود به دنیای فیلم ترسناک ریسک بزرگی کرده است. با همه‌ی این‌ها هنوز کاملا مشخص نیست که آیا این فیلم ارتباط محکم و مستقیمی به داستان اصلی اره دارد یا خیر و آیا با توجه به حضور راک قرار است مایه‌های کمدی سیاه داشته باشد یا صرفا یک فیلم ترسناک تریلر است. در این فیلم  کریس راک، ساموئل جکسون، مکس مینگلا و ماریسول نیکولز بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی خیابان وحشت (خیابان ترس)

عنوان اصلی Fear Street
کمپانی انتشارفاکس
کارگردانلی جانیاک Leigh Janiak
تاریخ انتشار:  ۵ ژوئن
بازیگران:  Gillian Jacobs، Ashley Zukerman، Charlene Amoia و Emily Brobst

داستان: گروهی از نوجوان که سال ۱۹۹۴ در شهر شیدی‌ساید در ایالت اوهایو زندگی می‌کنند متوجه می‌شوند اتفاقات هولناکی که در شهرشان رخ داده به ترتیبی همه به هم مرتبط است و احتمالا آن‌ها قربانی‌های بعدی خواهند بود.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰

درباره‌ی فیلم:  فیلم «خیابان وحشت» فیلم ترسناکی به کارگردانی لی جانیاک است که در بر اساس مجموعه‌ داستان‌های آر. ال. استاین نوشته شده که مجموعه‌ای برای نوجوانان و بسیار محبوب است. اولین کتاب این مجموعه در سال ۱۹۸۹ نوشته شد. بر اساس گزارش هالیوود ریپورتر این فیلم اولین قسمت از یک سه‌گانه است و قرار است بخش‌های دوم و سوم آن پشت سر هم و با فاصله‌ی یک ماه منتشر شوند. از جمله بازیگران فیلم جیلیان جیکوبز، اشلی زوکرمن، شارلین آمویا، سیدنی سینک و امیلی برابست هستند.

فیلم سینمایی نامشخص (از مجموعه‌ی «پاکسازی یا Purge»)

کمپانی انتشار: یونیورسال
کارگرداناوراردو گوت
تاریخ انتشار:  ۱۰ جولای
بازیگران: Ana de la Reguera، Susie Abromeit، Tenoch Huerta، Gregory Zaragoza و Edward Gelhaus

داستانهنوز هیچ اطلاعاتی از پلات این فیلم گزارش نشده

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰

درباره‌ی فیلماین فیلم قسمت پنجم و آخر مجموعه فیلم‌های «پاکسازی» است. اولین فیلم سال ۲۰۱۳ به کارگردانی جیمز دموناکو منتشر شد و تاکنون سه فیلم دیگر و یک سریال دو فصلی در این مجموعه تولید شده‌اند. جیمز دموناکو گفته است این فیلم آخرین دنباله‌ای است که برای این مجموعه نوشته می‌شود. داستان فیلم اولیه که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد این است که طبق قوانین دولتی مردم اجازه دارند یک روز در سال از ساعت ۷ شب تا ۷ صبح به هر جنایتی که دوست دارند بپردازند تا به این ترتیب خشونت و عقده‌گشایی از آن‌ها دور شود و یک سال آتی را بدون خشونت زندگی کنند. در این روز یک خانواده شخصی را گروگان می‌گیرند. از جمله بازیگران سرشناس و مهمی که در فیلم اولیه نقش‌آفرینی می‌کرد ایتن هاک بود. در فیلم جدید پاکسازی آنا دلا رگوئرا، سوزی ابرومایت، گرگوری سرگوزا و ادوارد گلهاس بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی احضار : شیطان مرا وادار کرد

عنوان اصلیThe Conjuring: The Devil Made Me Do It
کمپانی انتشاروارنر برادرز
کارگردان: مایکل چاوز Michael Chaves
تاریخ انتشار: ۱۱ سپتامبر
بازیگران: Patrick Wilson، Vera Farmiga، Ruairi O‘Connor، Sarah Catherine Hook و Julian Hilliard

داستاناین فیلم که سومین قسمت فیلم «احضار» است طبق گزارش‌های منتشر شده از تولید، قرار نیست مانند قسمت‌های پیشین درباره‌ی خانه‌ای تسخیرشده باشد. اد و لورین وارن شخصیت‌هایی که در فیلم قبلی هم نقش‌های اصلی را برعهده داشند در این داستان تلاش می‌کنند حقایق اصلی را درباره‌ی قاتلی که در محاکمه‌اش ادعا می‌کند در زمان قتل توسط شیطان تسخیر شده برملا سازند.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰

درباره‌ی فیلم:  «فیلم احضار: شیطان مرا وادار کرد» که به نام «احضار ۳» هم شناخته می‌شود بعد از موفقیت زیاد فیلم‌های احضار اول و دوم که  توسط جیمز ون کارگردانی شده بودند شروع به تولید کرد. ون درباره‌ی فیلم گفته است «به نظرم این اولین داستان در تاریخ سینمای امریکااست که در ان قاتلی از تسخیر به عنوان دفاع از خود استفاده می‌کند». این فیلم هشتمین اثر از مجموعه آثار احضار است که به دلیل مشغله‌ی ون به پروژه‌های دیگر توسط مایکل چاوز کارگردانی شده. در این فیلم پاتریک ویلسون، ورا فارمیگا، استرلینگ جرینز، سارا کاترین هوک و جولین هیلارد بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی شب آخر در سوهو   

عنوان اصلیLast Night in Soho 
کمپانی انتشارفوکوس فیچرز
کارگردانادگار رایت Edgar Wright
تاریخ انتشار۲۵ سپتامبر
بازیگران: Thomasin McKenzie، Anya Taylor-Joy، Matt Smith، Diana Rigg، Terence Stamp و Rita Tushingham

داستان:  داستان این فیلم حول دختری است که در زمان سفر می‌کند و به دهه‌ی شصت لندن برمی‌گردد. براساس گزارش‌ها تیلور جوی نقش اصلی را در دهه‌ی شصت و مک‌کنزی نقش دختر دانش‌اموزی مد روز را در صحنه‌های فیلم مربوط به زمان حال بازی می‌کند.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰
معرفی فیلم های ترسناک ۲۰۲۰ + جزئیات

درباره‌ی فیلم:  «شب آخر در سوهو» یک فیلم ترسناک با تم روانشناسی است که توسط ادگار رایت، که آثار محبوبی مثل «هات فاز» و «شان مرده» را در کارنامه‌اش دارد، کارگردانی می‌شود.  گفته شده فیلم از فیلم‌های ترسناک دیگری مثل «حالا نگاه نکن» فیلم نیکلاس روگ و «انزجار» فیلم رومن پولانسکی الهام گرفته است. خود رایت درباره‌ی فیلمش می‌گوید: «من متوجه شدم که هیچ‌وقت فیلمی ردباره‌ی مرکز لندن نساخته‌ام مخصوصا سوهو که بخش عمده‌ای از بیست و پنج سال گذشته را در آن گذرانده‌ام. با فیلم‌هایی مثل هات فاز و شان مرده درباره‌ی مکانی که در آن زندگی کرده‌ام فیلم ساخته‌ام و این فیلم هم درباره‌ی لندنی است که من در آن زندگی می‌کنم.» در این فیلم توماسین مک‌کنزی، آنیا تیلور جوی، مت اسمیت، دایانا ریگ و ترنس استمپ بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی هالووین می‌کشد

عنوان اصلی:  Halloween Kills
کمپانی انتشار: یونیورسال
کارگردان: دیوید گوردن گرین David Gordon Green
تاریخ انتشار: ۱۶ اکتبر
بازیگران: Jamie Lee Curtis، Nick Castle، James Jude Courtney، Judy Greer، Andi Matichak، Anthony Michael Hall و Kyle Richards

داستان: هنوز جزئیات پلات این فیلم مشخص نیست اما آنچه در این مراحل از تولید واضح است اینکه مایکل مایرز از تله‌ی اتشی که برای او در انبار لاری استروید گذاشته شده به نحوی جان سالم به در می‌برد تا قتل دیگری را در هادونفیلد در شب هالووین رقم بزند.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰
معرفی فیلم های ترسناک ۲۰۲۰ + جزئیات

درباره‌ی فیلم: در این فیلم که دنباله‌ای برای فیلم «هالووین» (۲۰۱۸) است بسیاری از بازیگران از جمله جیمی لی کرتیس و نیک کسل در نقش‌های قبلی خود حضور می‌یابند. این فیلم که دوازدهین اثر از مجموعه فیلم‌های هالووین است، توسط دیوید گوردن گرین کارگردان نسخه‌ی ۲۰۱۸ فیلم، کارگردانی شده و جان کارپنتر هم از تیم قبلی فیلم حضور دارد و موسیقی متن را نوشته است. اگر این فیلم هم مانند نسخه‌ی ۲۰۱۸ باکس آفیس موفقی داشته باشد به احتمال زیاد باید منتظر دنباله‌های بیشتری برای این داستان قدیمی باشیم. در این فیلم بازیگرانی مثل جیمی لی کرتیس، نیک کسل، جیمز جود کورتنی، جودی گریر، اندی ماتیچاک، انتونی مایل هال و کایل ریچارد بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی پیچ اشتباهبنیان

عنوان اصلی Wrong Turn: The Foundation
کمپانی انتشارکنتستانتین فیلم
کارگردانمایک پینلسون
تاریخ انتشارنامشخص
بازیگران: Matthew Modine، Charlotte Vega، Emma Dumont،‌ Valerie Jane Parker، Chaney Morrow

داستانداستان درباره‌ی گروهی از دوستان است که تصمیم می‌گیرند به مسیر پیاده‌روی آپالاچین بروند. آنها در مسیرشان با فاندیشن برخورد می‌کنند که یک جمعیت ساکن در کوه‌های منطقه هستند و صدها سال است که آنجا زندگی می‌کنند.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰

درباره‌ی فیلماین فیلم در مجموعه فیلم‌های «پیچ اشتباه» قرار می‌گیرد که تا کنون شش فیلم در آن جای گرفته است و فیلم‌هایی در ژانر ترسناک اسلشر هستند. تمام این شش فیلم داستان خانواده‌ی آدم‌خواری را روایت می‌کند که مردم را شکار می‌کنند و آن‌ها را به طرز وحشیانه‌ای به قتل می‌رسانند. پیچ اشتباه اول در سال ۲۰۰۳ ساخته شد  و حالا قرار است در سال ۲۰۲۰ شاهد قسمت هفتم آن باشیم. این فیلم تولید مشترک امریکا و آلمان است و توسط آن بی مک‌الروی خالق مجموعه نوشته شده است. از جمله بازیگران فیلم متیو موداین، شارلوت وگا، اما دومان، والری جین پارکر و چینی مارو هستند.

فیلم سینمایی کسی در خانه‌ی توست 

عنوان اصلیThere’s Someone Inside Your House
کمپانی انتشارنتفلیکس
کارگردانپاتریک برایس
تاریخ انتشارنامشخص
بازیگران: Sydney Park،‌ Theodore Pellerin، Asjha Cooper، Dale Whibley، Jesse LaTourette،‌ Burkely Duffield

داستاندختر نوجوانی شاهد مجموعه قتل‌هایی است که بین هم‌کلاسی‌های در دبیرستانش اتفاق می‌افتد. قاتل مردی با نقاب است و  هر قتلی که اتفاق می‌افتد اخبارش در اینترنت منتشر می‌شود.

درباره‌ی فیلم:  فیلم «کسی در خانه‌ی توست» به کاگردانی پاتریک پرایس از دیگر فیلم‌هایی است که نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد کرد. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام از استفانی پارکینز ساخته می‌شود و جیمز ون هارور ساز معروف از جمله تهیه‌کنندگان این فیلم است. فیلم در سبک فیلم‌های ترسناکی است که داستانشان در مدرسه‌های دهه هشتاد و نود اتفاق می‌افتد و تعدادی نوجوان مدرسه‌ای قربانی قتل‌ها می‌شوند. از جمله بازیگران این فیلم سیدنی پارک، تئودور پلرین، آشیا کوپر، دیل ویبلی، جسی لا تورت و برکلی دافیلد  هستند.

فیلم سینمایی مثبت کاذب

عنوان اصلی: False Positive
کمپانی انتشار: A24
کارگردان:  جان لی John Lee
تاریخ انتشارنامشخص
بازیگران:  Ilana Glazer، Justin Theroux، Pierce Brosnan، Zainab Jah، Gretchen Mol و Sophia Bush

داستانهنوز اطلاعاتی درباره‌ی پلات این فیلم منتشر نشده است.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰
معرفی فیلم های ترسناک ۲۰۲۰

درباره‌ی فیلم:  فیلم ترسناک «مثبت کاذب» به کارگردانی جان لی توسط کارگردان و یکی از هنرپیشه‌های فیلم، ایلانا گلیزر که  استندآپ کمدین و بازیگر است نوشته شده است. تاکنون جزئیات کمی از اطلاعات مربوط به فیلم منتشر شده است و فقط هالیوود ریپورتر درباره‌ی آن گفته قرار است از جمله فیلم‌های ترسناک با تم روانشناسی باشد و پروداکشن ویکلی هم فیلم را «نسخه‌ی به‌روزشده‌ی رزماری بیبی» نامیده است. در این فیلم ایلانا گلیزر، جاستین ترو، پیرس بروسنان، زینت جا، گرچن مول و سوفیا بوش بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی The Collected

کمپانی انتشاراحتمالا ال دی اینترتینمت که کمپانی انتشار فیلم‌های قبلی این مجموعه بوده.
کارگردانمارکوس دانستن
تاریخ انتشارنامشخص
بازیگران: Josh Stewart، Dot-Marie Jones، Navi Rawat، Julia Vasi و Tom Atkins

داستانهنوز اطلاعاتی درباره‌ی پلات این فیلم منتشر نشده است.

نکاتی درباره‌ی فیلماین سومین فیلم از مجموعه‌ا‌ی است که به «Collector» معروف است. فیلم اول این مجموعه به همین نام در سال  ۲۰۰۹ و فیلم بعدی به نام «Collection» در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. فیلم‌نامه‌ی فیلم اول به نام «مرد نیمه‌شب» در ابتدا پیشنهاد شد که به عنوان پیش‌درآمدی برای مجموعه فیلم‌های «اره» ساخته شود اما تهیه‌کنندگان فیلم با این ایده مخالفت کردند و مجموعه‌ی جدیدی به وجود آمد. هر سه فیلم توسط دانستن کارگردانی شده  و او در نوشتن فیلم‌نامه هم سهیم بوده. داستان  فیلم اول درباره‌ی زن و شوهری بود که وقتی به خانه‌شان می‌رسند متوجه می‌شوند برق قطع است و بعد جعبه‌ی بزرگی را بالای پله‌ها پیدا می‌کنند و با دیدن محتوای آن شوکه می‌شوند. در این فیلم جاش استوارت، دات مری جونز، ناوی راوات، جولیا واسی و تام اتکینز بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی جدایی 

عنوان اصلیSeparation
کارگردانویلیام برنت بل
تاریخ انتشارنامشخص
بازیگران: Rupert Friend، Mamie Gummer، Madeline Brewer و Brian Cox

داستاندختر جوانی سعی می‌کند آرامشش را در پدر هنرمند و روح مادرش جستجو کند.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰
فیلم های ترسناک ۲۰۲۰

درباره‌ی فیلم: فیلم «جدایی» در مراحل پس از تولید است اما اطلاعت زیادی از آن منتشر نشده. در این فیلم روپرت فرند، مامی گامر، مدلین بروئر و برایان کاکس بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی خانه‌ی او

عنوان اصلی: His House
کارگردانرمی ویکز
تاریخ انتشارنامشخص
بازیگران: Matt Smith، Javier Botet، Wunmi Mosaku و Robert Ryan

داستانزن و شوهری از سودان که گرفتار جنگ است فرار می‌کنند و به انگلستان پناهنده می‌شوند. آن‌ها تلاش می‌کنند خود را با زندگی جدیدشان در یکی از شهرهای انگلستان وفق دهند  اما در این شهر رازهای شیطانی‌ای نهفته است.

جزئیات بیشتری درباره‌ی این فیلم منتشر نشده است.

فیلم سینمایی باید می‌رفتی

عنوان اصلی You Should Have Left
کارگرداندیوید کوپ
کمپانی تولیدبلوم‌هاوس
تاریخ انتشارنامشخص
بازیگران: Kevin Bacon، Amanda Seyfried، Dove Cameron و Camila Cabello

داستانفیلم‌نامه‌نویسی همراه خانواده‌اش به خانه‌ای در آلپ سفر می‌کند تا آنجا ادامه‌ای برای فیلم اولش که فیلم موفقی بوده بنویسد. اما قادر به نوشتن ادامه‌ی داستان نیست و از تصمیمش پشیمان می‌شود.

درباره‌ی فیلماین فیلم در ژانر ترسناک روانشناختی و به کارگردانی دیوید کوپ است که بر اساس کتابی به همین نام از دانیل کلمان نوشته و ساخته شده است. در این فیلم کوین بیکن، آماندا سیفرید، داو کامرون و کامیلا کابیلو بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی The Pale Door

کمپانی تولیدپیپر استریت پیکچرز
کارگردانارون بیکونتز
تاریخ انتشارنامشخص
بازیگران: Devin Druid، Zachary Knighton، Melora Walters، Bill Sage، Pat Healy و Stan Shaw

داستان: یک گروه از کابوی‌ها بعد از حادثه‌ی دزدی از قطار همراه زنی که به دنبال سرپناهی است وارد شهر خالی از سکنه‌ای می‌شوند که به دست جادوگران  افتاده است.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰
فیلم های ترسناک ۲۰۲۰ =

درباره‌ی فیلمفیلم The Pale Door به کارگردانی ارون بی. کونتز یک فیلم ترسناک وسترن است که دومین فیلم بلند کارگردانش محسوب می‌شود. فیلم اول او فیلم ترسناکی به نام Camera Obscura بود که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. او درباره‌ی این فیلم گفته است «ایده‌ی ترکیب دو دنیای متفاوت فیلم ترسناک و وسترن برایم خیلی جالب است.» 

فیلم سینمایی به پایان دادن چیزها فکر می‌کنم

عنوان اصلیI’m Thinking of Ending Things
کمپانی انتشارنتفلیکس
کارگردانچارلی کافمن Charlie Kaufman
تاریخ انتشارنامشخص
بازیگران: Jesse Plemons، Jessie Buckley، Toni Collette، David Thewlis، Hadley Robinson و Abby Quinn

داستاندر زندگی دختری که به فکر قطع رابطه با دوست پسرش است اتفاق غیرمنتظره‌ای رخ می‌دهد و او را به تعمق دوباره درباره‌ی زندگی می‌کشاند.

معرفی کامل بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰
فیلم های ترسناک ۲۰۲۰ –

درباره‌ی فیلم: فیلم «به پایان دادن چیزها فکر می‌کنم»  درام ترسناکی است که بر اساس رمانی به همین نام نوشته‌ی این رید ساخته می‌شود. در این فیلم چارلی کافمن صاحب آثار شاخصی مثل «جان مالکویچ بودن» و «اقتباس» کارگردانی و نگارش فیلم‌نامه را برعهده داشته است. جسی پلمونس، جسی باکلی، تونی کولت، دیوید تیولیس، هادلی رابینسون و ابی کوئین از جمله بازیگران فیلم هستند.


⇐ برای دیدن مطالب بیشتر به لینک های باکس آفیس هفتگی ۲۰۲۰ و فیلم جدید خارجی مراجعه کنید


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

فهرست اسامی برندگان سیزدهمین جشنواره فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو

فهرست اسامی برندگان سیزدهمین جشنواره فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو

فیلم سینمایی هزار تو به کارگردانی امیر حسین ترابی و با بازی شهاب حسینی جوایز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *