چاراویماق

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: بر اساس قانون جدید درآمد پایدار، تعرفه عوارض محلی شهرداری‌ها به‌روز محاسبه شده و نمی‌توان تعرفه سال جاری را به فروردین سال آینده تعمیم داد.
متن خبر

به گزارش پایگاه رسمی چاراویماق :

به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین رسول برگی اظهار کرد: بر اساس طرحی که به شورای شهر ارائه و مورد موافقت اعضا نیز قرار گرفته بود، در راستای رعایت حال همشهریان عزیز و فشار اقتصادی حاکم بر جامعه، کلیه ضوابط، مصوبات تعرفه عوارض محلی سال ۱۴۰۱، عوارض مشمول جرائم ماده ۱۰۰، مطالبات شهرداری از بابت صدور پروانه ساختمان، مشاغل، پسماند، نوسازی و تخفیفات مالی در اسفندماه ۱۴۰۱ عینا تا آخر فروردین ۱۴۰۲ تمدید شده بود.  

وی افزود: هیئت تطبیق فرمانداری شهرستان تبریز نیز برای حل مشکلات جاری همشهریان در این زمینه و مصوبه شورای شهر نظر مساعدی داشتند.  

رسول برگی با اشاره به قانون جدید درآمد پایدار شهرداری‌ها اعلام کرد: علی‌رغم موافقت اعضای شورای اسلامی شهر و نظر مثبت هیئت تطبیق مصوبات شورا مبنی بر مساعدت به همشهریان عزیز و همچنین تصویب قطعی تعرفه عوارض محلی سال ۱۴۰۲ شهرداری تبریز، بر اساس قانون جدید درآمد پایدار شهرداری‌ها، تعرفه عوارض محلی باید به‌روز محاسبه شود و از این رو نمی‌توان شرایط و ضوابط حاکم بر سال جاری را به سال بعد تسرّی داد.  

وی اصافه کرد: اعضای شورای اسلامی شهر تبریز و هیئت تطبیق مصوبات فرمانداری نظر مثبتی در رابطه با تسهیل ارائه خدمات شهرداری به مردم را دارند، ولی این خدمات باید از مسیر قانونی اتفاق بیفتد.

پایان پیام/


پایان اطلاعات خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرستان چاراویماق یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی می باشد که اطلاعات بیشتر در مورد شهرستان چاراویماق در صفحه درباره ما می باشد که جهت ارتباط با ما میتوانید به صفحه تماس با ما مراجعه بفرمایید.

جهت بهره مندی از تمامی امکانات و اطلاع از جدیدترین اخبار، نرم افزار چاراویماق را دانلود و نصب نمایید