صفحه اصلی / گوناگون / ماجرای مردی که ادعا می کند از سال ۶۴۹۱ می آید ، مسافر زمان

ماجرای مردی که ادعا می کند از سال ۶۴۹۱ می آید ، مسافر زمان

گفته‌های فردی که که ادعا می‌کند مسافر زمان است، توسط دروغ‌سنج بررسی شد و نتایج صحیح آن، همه دانشمندان را متعجب کرد.

ماجرای مردی که ادعا می کند از سال ۶۴۹۱ می آید ، مسافر زمان

«جیمز الیور» (James Oliver) فردی است که مدعی شده از سال ۶۴۹۱ به گذشته سفر کرده و نتایج دروغ‌سنج این گفته‌های او را تایید کرده‌اند. الیور در صحبت‌های خود گفته که از سال‌های بسیار دوری در آینده برای مطالعه تاریخ گذشتگان به سال ۲۰۱۸ فرستاده شده و به دلیل خراب شدن ماشین زمانش در زمین گرفتار شده است. این فرد لهجه بیرمنگامی دارد و به زبان آمریکایی صحبت می‌کند. داستان او شبیه به اتفاقات فیلم «بازگشت به آینده» (Back to the Future) است. بخشی از صحبت‌های مردی از آینده را با هم می‌خوانیم:

سال‌ها در جایی که من از آن می‌آیم، طولانی‌تر هستند. سیاره من نسبت به سیاره شما، از خورشید دورتر است و مدت زمان بیشتری طول می‌کشد تا یک بار کامل به دور خورشید بچرخد. در آینده گونه‌های بسیار بیشتری از گیاهان و جانواران و موجودات فضایی کشف خواهند شد که همچنین باعث می‌شود جنگی میان انسان‌ها و نژادهای مختلف بیگانگان صورت بگیرد. من تعدادی دوست صمیمی در میان نژادهای بیگانه دارم. آن‌ها به میزانی که شما تصور می‌کنید، بد نیستند. نباید زود قضاوت کنید. همین طور اتحادی در میان نژادهای مختلف فضایی شکل می‌گیرد تا صلح را در جهان برقرار کند. من به شما هشدار می‌دهم که آلودگی زمین را جدی بگیرید. گرمایش جهانی زمین گسترش یافته و بدتر خواهد شد.

تاییدیه دروغ‌سنج مسافر زمان

با توجه به ادعاهای عجیب الیور، بخش ماوراءالطبیعه یوتیوب به نام ApexTV قراری را ترتیب داده که در آن از مسافر زمان، تست دروغ‌سنجی گرفته می‌شود. در ویدیوی نه چندان واضحی، در حالی که صدا و تصویر الیور و همین طور چهره فرد مصاحبه کننده سانسور شده، او به تمام سوالات به درستی پاسخ می‌دهد. نتیجه این تست باعث شده بسیاری از افراد حرف‌های او را باور کنند.

و ادعا کرد در قبال آزادی حاضر است محل پنهان شدن اسامه بن لادن را فاش و دانش درمان بیماری ایدز را هم منتقل کند. خب طبیعتاً پلیس که او را جدی نگرفت. منبع کمیسیون ارز و اوراق بهادار آمریکا هم داستان او را باور نکرد؛ اما بخش ترسناک ماجرا این‌جاست که پلیس در ادامه تحقیق و بررسی‌هایش، در کمال تعجب هیچ اطلاعاتی از تاریخ تولد، محل تولد و خانواده او پیدا نکرد.

جالب است بدانید که در میان حواشی مربوط به صحبت‌های جیمز الیور، عده بسیاری معتقدند که این ویدیو هیچ گونه اعتباری ندارد و تمام جریان صرفا یک نمایش توسط خود یوتیوب برای افزایش بازدیدها و اعتبار کمرنگ شده‌اش است. دلیل این افراد برای مطرح کردن چنین چیزی، این است که دستگاه‌های دروغ‌سنج دقت ۱۰۰ درصدی ندارند و نتایج آن‌ها نیز در هیچ دادگاهی معتبر نیست. حتی روش‌هایی وجود دارد که می‌توان توسط آن‌ها، دستگاه را گول زد. پس نمی‌توان گفت که نتایج آن‌ها همیشه درست و قابل اعتماد است. همچنین زمانی که از الیور درباره رییس جمهور بعدی ایالات متحده آمریکا سوال می‌کنند، او پاسخ نمی‌دهد. الیور در جواب این سوال که ماشین تو کجاست نیز می‌گوید که نمی‌توانم محل آن را افشا کنم!

 

شما درباره گفته‌های مردی از آینده چه فکر می‌کنید؟ آیا ادعاهای او صحت دارد؟ اگر این طور باشد، آینده چگونه خواهد بود؟ تصورات خود را برای ما بنویسید و همچنین دیدگاه‌های ارزشمندتان را با ما در میان بگذارید.


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

روز جهانی دختر سال ۹۹

روز جهانی دختر سال ۹۹ چه روزیه ؟ روز و تاریخ دقیق روز جهانی دختر در سال ۹۹

روز جهانی دختر سال ۹۹ چه روزیه روز و تاریخ دقیق روز جهانی دختر در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *