صفحه اصلی / جدید ها / فیلم‌هایی که با ازدواج رسمی بازیگران‌شان همراه شدند را بشناسید

فیلم‌هایی که با ازدواج رسمی بازیگران‌شان همراه شدند را بشناسید

وقتی نام‌های زوج‌های هنری صنعت سینما مطرح می‌شود، بیشتر مردم به ازدواج آنجلینا جولی با برد پیت فکر می‌کنند اما واقعیت آن است که زوج‌های بسیاری وجود دارند که به دلیل ارتباط عاطفی و عاشقانه‌ای که در دنیای سینما با یکدیگر پیدا کرده‌اند، در نهایت تصمیم گرفته‌اند با یکدیگر ازدواج کنند. زوج‌هایی که تعدادی از آن‌ها مشهور و شناخته‌شده هستند و گروهی هم آن‌قدر گم‌نام که خبر ازدواجشان با یکدیگر می‌تواند مهم‌تر از حضورشان در هر فیلم سینمایی باشد. با این حال ازدواج و شکل‌گیری زوج‌های سینمایی همیشه جالب بوده است.

بنابراین در ادامه می‌توانید فیلم‌هایی که با ازدواج رسمی بازیگران‌شان همراه شدند را بشناسید.

Black Swan | قوی سیاه

فیلم‌هایی که با ازدواج رسمی بازیگران‌شان همراه شدند را بشناسید

نمره منتقدان: ۸۵ از ۱۰۰

معمولا بازیگران شناخته‌شده سینما تصمیم می‌گیرند برای ازدواج با یکی از همکارانشان با شخصی ازدواج کنند که شهرت بیشتری داشته باشد. اما ناتالی پورتمن که بهتر از خیلی از همکارانش عاقبت ازدواج‌های پردردسر و حاشیه‌ساز با شناخته‌شده‌ترین همکارانش می‌دانست، تصمیم گرفت با بنجامین میلپید ازدواج کند. ناتالی پورتمن در حاشیه تولید فیلم «قوی سیاه» با میلپید آشنا شد. بنجامین که در حقیقت یکی از نقش‌های فرعی این فیلم را برعهده داشت به مردی تبدیل شد که ناتالی پورتمن تصمیم گرفت برای ادامه زندگی‌اش روی او حساب ویژه‌ای باز کند. پورتمن و میلپید بلافاصله پس از پایان ساخت فیلم «قوی سیاه» در سال ۲۰۱۰ با یکدیگر نامزد کردند و دو سال بعد به صورت رسمی ازدواج کردند. این رابطه هنوز هم پایدار است.

Vicky Cristina Barcelona | ویکی کریستیانا بارسلونا

فیلم‌هایی که با ازدواج رسمی بازیگران‌شان همراه شدند را بشناسید

نمره منتقدان: ۷۵ از ۱۰۰

خاویر باردم و پنه‌لوپه‌ کروز به‌عنوان شناخته‌شده‌ترین بازیگران نسل جدید سینمای اسپانیا نام‌های مشهور و پرآوازه‌ای هستند. اگرچه آن‌ها در اوایل دهه ۱۹۹۰ میلادی فرصت همکاری با یکدیگر در یک فیلم سینمایی را داشتند اما آن‌چه این دو ستاره سینمای اسپانیا را به یکدیگر نزدیک‌تر کرد، ارتباط خوبی بود که در حاشیه تولید و فیلم‌برداری فیلم «ویکی کریستیانا بارسلونا» شکل گرفت. این فرصت به آن‌ها اجازه داد تا بیشتر یکدیگر را بشناسند و در نهایت در سال ۲۰۱۰ ازدواج کنند. خاویر باردم و پنه‌لوپه کروز صاحب دو فرزند هستند و هنوز هم در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.

Cleopatra | کلئوپاترا

فیلم‌هایی که با ازدواج رسمی بازیگران‌شان همراه شدند را بشناسید

نمره منتقدان: ۶۲ از ۱۰۰

یکی از جنجالی‌ترین ازدواج‌هایی که در حاشیه تاریخ سینما جشن گرفته شده‌اند از فیلم «کلئوپاترا» بیرون آمد. این فیلم که در سال ۱۹۶۳ اکران شد، دو تن از مشهورترین بازیگران سینمای کلاسیک آمریکا یعنی الیزابت تیلور و ریچارد برتون را در کنار یکدیگر قرار داده بود. این دو بازیگر در جریان تولید و فیلمبرداری این فیلم به یکدیگر علاقه‌مند شدند. البته بسیاری اعتقاد دارند این الیزابت تیلور بود که به ریچارد برتون دل باخت. با این حال این دو بازیگر در روزهایی که «کلئوپاترا» ساخته می‌شد، متاهل بودند. اما دست سرنوشت باعث شد که در سال ۱۹۶۴ فرصت ازدواج با یکدیگر را پیدا کنند. این رابطه ۱۱ سال به طول کشید اما در نهایت به پایان رسید. یک سال پس از جدایی، تیلور و برتون احساس کردند که می‌توانند دوباره در کنار یکدیگر زندگی کنند اما آغاز دوباره زندگی مشترک‌شان هم تنها یک سال پایدار بود و این بار برای همیشه از یکدیگر جدا شدند.

در این زمینه بخوانید:

بهترین سریال‌های تلویزیونی از نگاه انجمن فیلم آمریکا

بهترین فیلم‌های ترسناک که به اندازه لیاقتشان دیده نشده‌اند

فیلم‌های محبوب لئوناردو دی‌کاپریو را بشناسید

The Light Between Oceans | نور میان اقیانوس‌ها

فیلم‌هایی که با ازدواج رسمی بازیگران‌شان همراه شدند را بشناسید

نمره منتقدان: ۶۱ از ۱۰۰

یکی از موفق‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۱۶ این فرصت را به دو بازیگر اصلی‌اش داد تا بیشتر از قبل با یکدیگر آشنا شوند و در نهایت برای ازدواج با یکدیگر اقدام کنند. آلیشیا ویکاندر و مایکل فاسبندر به‌عنوان بازیگران اصلی فیلم «نور میان اقیانوس‌ها» بازیگران کلیدی این درام عاشقانه بودند که در دوران فیلم‌برداری و تکمیل این پروژه به شدت تحت تاثیر قرار گرفتند و دو سال پس از آن تصمیم گرفتند با یکدیگر ازدواج کنند. آن‌ها در سال ۲۰۱۷ رسما به همسرهای یکدیگر تبدیل شدند و تا امروز به این رابطه خاص ادامه داده‌اند.

Mr. & Mrs. Smith | آقا و خانم اسمیت

فیلم‌هایی که با ازدواج رسمی بازیگران‌شان همراه شدند را بشناسید

نمره منتقدان: ۶۰ از ۱۰۰

این فیلم بسیار جذاب و متفاوت که به‌شدت سرگرم‌کننده هم به نظر می‌رسد در حقیقت فیلمی بود که باعث شد برد پیت از جنیفر آنیستون طلاق بگیرد و با آنجلینا جولی ازدواج کند. جولی و پیت در حاشیه فیلم‌برداری این فیلم به یکدیگر علاقه‌مند شدند و پس از آن ازدواج کردند. آن‌ها ۱۴ سال همسر یکدیگر بودند و در این مدت صاحب ۶ فرزند شدند. شاید جالب باشد بدانید که برد پیت و آنجلینا جولی سه فرزندشان را به سرپرستی گرفتند. این رابطه عاشقانه پس از ۱۴ سال به پایان خود رسید با این حال رسانه‌ها مدعی هستند خانه‌ای که برد پیت اخیرا خریداری کرده در نزدیکی خانه آنجلینا جولی است و این نکته می‌تواند بیانگر این حقیقت باشد که بازگشت دوباره آن‌ها به نزدیک یکدیگر هنوز هم غیرممکن نیست.

Days of Thunder | روزهای تندر

فیلم‌هایی که با ازدواج رسمی بازیگران‌شان همراه شدند را بشناسید

نمره منتقدان: ۳۸ از ۱۰۰

سال ۱۹۸۹ که فیلم‌برداری فیلم «روزهای تندر» انجام می‌شد، فرصتی فراهم شد تا تام کروز و نیکول کیدمن به‌عنوان بازیگران اصلی این فیلم بیشتر از قبل با یکدیگر آشنا شوند. آن‌ها در نهایت تصمیم گرفتند با یکدیگر ازدواج کنند و ۱۱ سال زندگی مشترک را جشن گرفتند و دو فرزندخوانده هم پذیرفتند اما در نهایت تصمیم گرفتند از یکدیگر جدا شوند. حالا نیکول کیدمن با کیت اربن، خواننده ایرلندی، ازدواج کرده و تام کروز هم که از پس جدایی از همسر استرالیایی‌اش با کتی هولمز ازدواج کرده بود در حال حاضر مجرد است. شاید جالب باشد بدانید که تام کروز و نیکول کیدمن در دورانی که همسر یکدیگر بودند در فیلم «چشمان کاملا بسته» هنرنمایی کردند. این فیلم آخرین تجربه کارگردانی استنلی کوبریک فقید بود.

Dream House | خانه رویایی

`فیلم‌هایی که با ازدواج رسمی بازیگران‌شان همراه شدند را بشناسید

نمره منتقدان: ۶ از ۱۰۰

دنیل کریگ که این روزها برای اکران آخرین هنرنمایی‌اش در جدیدترین فیلم جیمز باند یعنی «زمانی برای مردن نیست» حسابی هیجان دارد در یکی از بدترین تجربه‌های بازیگری‌اش موفق شد یکی از بهترین دستاوردهای همه عمرش را داشته باشد. به همان میزان که منتقدان «خانه رویایی» را به‌عنوان یک فیلم ترسناک و دلهره‌آور دوست نداشتند، این دنیل کریگ بود که در حاشیه تولید این فیلم به ریچل وایز علاقه‌مند شد. آن‌ها پس از شکست بزرگ این فیلم در گیشه جهانی با یکدیگر ازدواج کردند و در سال ۲۰۱۸ صاحب نخستین فرزند خود شدند. رابطه ریچل وایز و دنیل کریگ هنوز هم ادامه دارد و به نظر نمی‌رسد که دلیلی برای پایان آن وجود داشته باشد.


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

افزایش فروش در اینستاگرام

افزایش فروش در اینستاگرام – سپند جام

اینستاگرام با داشتن بیش از چندین میلیون کاربر فعال به یکی از بهترین پلتفرم ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *