صفحه اصلی / اسلایدشو / فصل دوم عصر جدید کی پخش می شود ؟

فصل دوم عصر جدید کی پخش می شود ؟

بسیاری منتظر اخباری از پخش و تکرار فصل دوم برنامه عصر جدید هستند. این تلنت شو در فصل اول توانست مخاطبان زیادی را به دست بیاورد و طبق نقل قولی از احسان علیخانی در نشست خبری، آمار ۷۰ درصدی در بین بینندگان داشته است. قرار است فصل دوم عصرجدید ۱۸ اسفند، مصادف با ولادت با سعادت حضرت علی (ع) روی آنتن شبکه سه سیما برود.

تهیه‌کننده و مجری برنامه «عصر جدید» از آغاز پیش تولید فصل دوم این مسابقه خبر داد و در عین حال خبر پخش آن را از اوایل اسفند ماه اعلام کرد.

 احسان علیخانی با اعلام پیش تولید فصل دوم مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» گفت: ما به لطف شما پیش‌تولید «عصر جدید» را شروع کرده‌ایم و اوایل اسفند ماه رو به روی شما قرار می‌گیریم. من هم تلاش می‌کنم با دوستانم در کاری که فکر می‌کنیم بلد هستیم، حال شما را بهتر کنیم.

احسان علیخانی در نشست خبری برنامه عصر جدید گفت: “این کار با اختلاف سخت‌ترین برنامه‌ای است که تا به حال تولید کرده‌ام و فکر می‌کنم که برای فصل بعدی در زمستان ۹۸ آماده تولید فصل جدید باشیم.این کار از لحظه پیش تولید در آستانه یک ساله شدن است. ما ضبط‌های طولانی داشتیم و میانگین ضبط‌ها امکان ندارد کمتر از ۱۵ ساعت باشد. مونتاژ برنامه ۳۰۰ تا ۴۰۰ دقیقه است که باید به ۱۰۰ دقیقه تبدیل شود، حضور بچه‌هایی که از شهرستان می‌آیند و غیره که همه اینها کار را سخت می‌کرد.”

فصل اول عصر جدید در ۵۲ قسمت ۷۰ دقیقه ای برای شبکه سه سیما تولید شد. گروه برنامه ساز در تدارک ساخت فصل دوم نیز هستند. این فصل در فضایی متنوع تر و با دکورهای جدید پخش خواهد شد.

مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی است و دکور این مجموعه زیر نظر سیامک احصایی ساخته شده است. همچنین آریا عظیمی‌نژاد ساخت موسیقی‌های این رقابت را بر عهده دارد.

فصل دوم عصر جدید کی پخش می شود ؟
پخش و تکرار فصل دوم برنامه عصر جدید

 


بیشتر بخوانید:

نحوه ثبت نام برای شرکت در فصل دوم عصر جدید+ سایت و راهنمای رقابت کنندگان


 


امتیاز کاربران:
۳.۹۷
( ۳ رای)


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

پخش و تکرار فصل دوم تازه شو

زمان پخش و تکرار فصل دوم تازه شو از شبکه ۲ + معرفی بازیگران

زمان پخش و تکرار فصل دوم تازه شو از شبکه ۲ به همراه معرفی بازیگران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *