صفحه اصلی / برنامه عصر جدید / شماره تلفن برنامه استعداد یابی عصر جدید با اجرای احسان علیخانی

شماره تلفن برنامه استعداد یابی عصر جدید با اجرای احسان علیخانی

در این پست  راه های ارتباطی مسابقه عصر جدید مثل ایمیل، سایت ثبت نام، آدرس کانال و اینستاگرام و شماره تلفن برنامه عصر جدید را منتشر کرده ایم. برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی در فصل اول روی آنتن شبکه ۳ سیما رفت. این مسابقه با استقبال زیادی از سوی مخاطبین همراه شد تا آنجا که دست اندرکاران آن و مدیران شبکه ۳ را به ساخت فصل دو مسابقه ترغیب کرد.

این برنامه محتوای جذابی دارد و بیشتر تمرکزش بر روی جذب استعدادهای شناخته نشده در میان مردم است. در برنامه عصر جدید رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، سید بشیر حسینی و امین حیایی به عنوان داور حضور دارند.

فصل اول برنامه عصر جدید با موضوع استعدادیابی در حوزه‌های ورزشی، سرگرمی و هنری با اجرای احسان علیخانی در ۵۲ قسمت ۷۰ دقیقه ای روی از شبکه سه سیما پخش شد.

اکنون و در زمان پخش فصل دوم مسابقه بسیاری به دنبال راه های ارتباط برای حضور در برنامه هستند. برای تماس با برنامه عصر جدید احسان علیخانی وارد لینک زیر شوید و فرم تماس با ما را تکمیل کنید.

فصل دوم این مسابقه استعدادیابی مهیج همزمان با سالروز میلاد امام علی (ع) یکشنبه شب ۱۸ اسفند ۹۸ روی آنتن شبکه سه سیما رفت. گفته می شود شرکت کنندگان زیادی برای راهیابی به بخش نهایی این مسابقه تست داده اند. قبل از این، شرکت کنندگان درخواست شماره تلفن برنامه عصر جدید را از بسیاری از مراکز داشتند. برای تماس کار تست و سنجش راستی آزمایی این برنامه چند جلسه طول کشید که منتخبی از آن در قالب دو برنامه از تلویزیون پخش شد.

شماره تلفن برنامه استعداد یابی عصر جدید با اجرای احسان علیخانی
فصل دوم برنامه عصر جدید

فصل دوم مسابقه عصر جدید با استقبال خوبی از سوی مخاطبین آغاز شده است. پخش دور مقدماتی این فصل در نوروز ۹۹ بسیاری را پای تلویزیون کشاند. هر چند شیوع ویروس کرونا حضور تماشاگران را در این مسابقه تحت تاثیر قرار داده، اما احسان علیخانی تهیه کننده این برنامه پر مخاطب گفته است قسمت هایی که با تماشاچی ضبط شده، برای قبل از شیوع ویروس بوده است.

سایت عصر جدید

http://asrejadid.ir

ایمیل عصر جدید

asrejadid.site@gmail.com

پیج اینستاگرام

www.instagram.com/asrejadidtv

کانال تلگرامی

t.me/asrejadidtv

شماره تلفن برنامه عصر جدید

لازم به توضیح است هنوز از سوی مدیران برنامه شماره تلفنی جهت ارتباط اعلام نشده، در صورت اعلام ارتباط تلفنی شماره آن در همین مطلب منتشر خواهد شد.

روش برگزاری عصر جدید

مرحلهٔ شناسایی

برای شرکت در برنامهٔ عصر جدید ابتدا شخص ویدیویی حداکثر پنج دقیقه از استعداد خود را فیلمبرداری می‌کند و به وبگاه برنامه ارسال می‌کند که توسط تیم داوری ۲۰ نفره بررسی می‌شود و پس از بررسی، ویدیوهای مستعد برگزیده و به افراد مستعد اعلام می‌شود.

مرحله راستی آزمایی

این افراد بعد از پذیرش باید به صورت حضوری استعداد خود را به این تیم نمایش دهند. در مرحلهٔ نمایش حضوری یا راستی آزمایی فرد مستعد باید در مرحلهٔ مقدماتی که به صورت زنده بر روی صحنه انجام می‌گیرد، اجرا کند. از فصل دوم، ۴ قسمت ابتدایی عصر جدید، مرحلهٔ راستی آزمایی است.

مرحله مقدماتی

در این مرحله فرد مستعد به صورت زنده استعداد خود را در مقابل داوران اصلی برنامه و تماشاگران حاضر و بینندگان تلویزیون در معرض نمایش قرار می‌دهد. مرحلهٔ مقدماتی ۲۶ برنامه است که در هر برنامه ۷ شرکت کننده شرکت می‌کند که از هر برنامه ۲ نفر که یک نفر با رأی داوران و یک نفر با نظر مردم به مرحلهٔ فینال صعود می‌کنند. در مرحلهٔ مقدماتی ۱۵ اعتبارنامه که هر داور ۳ اعتبارنامه و مجری و تیم داوری برنامه ۳ اعتبارنامه دارند.

فرمول صعود به مرحله زیر به این شکل است: هر ۲۶ قسمت دو نفر سپس دو نفر با رأی تیم داوری و در پایان ۱۵ اعتبارنامه که به شرکت کننده‌ها داده شد، از ۱۵ نفر ۶ نفر پس از رقابت و تمرین در باشگاه عصر جدید به مرحلهٔ فینال صعود می‌کنند. در کل این مرحله ۲ نفر نیز از طرف گروه برنامه‌سازی برای رفتن به فینال انتخاب می‌شوند. در مجموع ۶۰ نفر به مرحله فینال صعود می‌کنند.

مرحله دوم

این مرحله در ۱۵ قسمت پخش می‌شود. در هر قسمت ۴ نفر یا گروه اجرا می‌کنند و داوران دو تای آن‌ها را برای رأی‌گیری مردمی نامزد می‌کنند. مردم پس از هر اجرا ۲۴ ساعت فرصت دارند که رأی بدهند تا یکی از آن دو به مرحلهٔ بعد صعود کند.

مرحله نیمه‌نهایی

مرحلهٔ نیمه‌نهایی عصرجدید در ۵ قسمت برگزار می‌شود که در هر قسمت ۳ شرکت کننده با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و یک نفر از هر قسمت با آرای مردمی به فینال عصرجدید صعود می‌کند.

مرحله نهایی

مرحلهٔ نهایی عصرجدید در ۱ قسمت برگزار می‌شود که پنج نفر راه یافته به فینال با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و در نهایت با رأی مردمی نفرات برتر عصرجدید مشخص می‌شود.

شماره تلفن برنامه عصر جدید


بیشتر بخوانید :

نحوه شرکت در فصل دوم عصر جدید

امتیاز کاربران: ۳.۴۹ ( ۱۳ رای)
منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود برنامه دستخط با حضور سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران

در این مطلب از کولاک نیوز ، امکان مشاهده و همچنین دانلود برنامه دستخط با …

۳ دیدگاه‌ها

 1. ابوالفضل بهزادی

  من خواننده می کنم صدایی خوبی دارم هم می تونم تحریر بدن هم چه چه بزنم من ۵ماه ثبته نام کردم حوابش نیومد تورو خدا منو قبول کنید بیام عصر جدید من ارزوم اینه من بیام عصرجدید

  • ابوالفضل بهزادی

   یعنی من دارم واسه عصر جدید دیونه میشم شما دسته همرو میگیری کمک می کنی احسانه علی خانی من تنها ارزوم اینه بیلم عصر جدید منو قبول کنید بیا عصر جدید من دارم دیونه میشم به خاطره عصر جدید رفیقام منو مسخره میکنن بهم میگن ۵ ماهه ثبت کردیی جواب نیومد میگن تورو تا سطله زوباله نمیبرن تا ببرنت عصر جدید من همش دارم کار میکنم تا پول در بیارم پولامو جم کنم بیا تهران عصر جدید

 2. ابوالفضل بهزادی

  فقط می تونم بگم یا ابوالفضل خودت منو کمک کن بیام عصرجدید برم عصر جدید یا ابوالفضل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *