صفحه اصلی / دنیای مد / ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش

ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش

[ad_1]

ست کلاه و تیشرت از انواع ست های پرطرفدار و کاربردی برای روزهای گرم تابستان می باشد و شما می توانید از این ست لباس در پوشش خود استفاده کنید و جذابیت ظاهری تان را تکمیل نمایید.

مدل های ست کلاه و تیشرت

تیشرت از انواع لباس های محبوب در بین آقایان و پسران جوان می باشد و اگر شما تمایل دارید در روزهای گرم سال ظاهر و استایلی اسپرت داشته باشید بهتر از کلاه و تیشرت مردانه یا تیشرت پسرانه در پوشش خود استفاده کنید.

ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش

طرح های کلاه و تیشرت مردانه و پسرانه

تیشرت ها در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود می باشند و بهتر است شما از بین آن ها تیشرتی را انتخاب کنید که با فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری تان مطابقت و همخوانی داشته باشد.

توجه داشته باشید که ست کردن طرح و رنگ لباس ها در پوشش از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و اگر شما بتوانید به راحتی لباس هایتان را با یکدیگر ست نمایید استایلی متفاوت و منحصر به فرد برای حضور در مکان های مختلف خواهید داشت.


  • ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش


اگر تمایل دارید از کلاه در پوشش تان استفاده نمایید می توانید رنگ و طرح کلاه را با طرح و رنگ تیشرت هماهنگ کنید همچنین می توانید در صورت تمایل رنگ کلاه تان را با رنگ کفش هایتان نیز هماهنک نمایید که در این صورت استایل تان متفاوت و جذاب تر به تظر می رسد.

اگر از تیشرت طرح دار در پوشش خود استفاده کرده اید می توانید در صورت تمایل کلاه تان را هم طرح دار انتخاب کنید همچنین می توانید رنگ کلاه را با رنگ طرح تیشرت تان هماهنگ کنید که این سبک لباس پوشیدن برای آقایانی که تمایل دارند ظاهر و استایلی اسپرت داشته باشند مناسب می باشد.

ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش

در صورت تمایل می توانید رنگ تیشرت و کلاه تان را متضاد با یکدیگر انتخاب کنید و از طرحی مشابه برای آن ها استفاده کنید همچنین می توانید در پوشش خود از تیشرت طرح دار و کلاه ساده استفاده کنید ولی رنگ تیشرت و کلاه را مشابه یکدیگر انتخاب نمایید.

بهتر است علاوه بر هماهنگ بودن طرح و رنگ تیشرت با کلاه به موارد دیگر نیز در استایل تان توجه داشته باشید تا شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید. انتخاب رنگی مناسب برای تیشرت از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما رنگ تیشرت را با توجه به رنگ پوست و فرم اندام تان انتخاب کنید. آقایان با فرم اندام چاق و درشت بهتر است از تیشرت رنگ تیره در پوشش خود استفاده نمایند همچنین تیشرت های رنگ روشن و رنگ خنثی برای آقایان با فرم اندام لاغر و متناسب انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند.

توجه داشته باشید که اگر فرم اندام شما درشت می باشد بهتر است در صورت پوشیدن تیشرت طرح دار مدلی را انتخاب نمایید که دارای طرح های ریز است و علاوه بر این از پوشیدن تیشرت ها با طرح های شلوغ بهتر است خودداری کنید.

ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش ست کلاه و تیشرت برای پسران خوش پوش

در این مطلب ایده هایی برای ست کردن کلاه و تیشرت را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و مورد توجه تان قرار گرفته باشند.

منبع : آرگا

[ad_2]
منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

ست رنگ طوسی

راهنمای ست رنگ طوسی و خاکستری برای افراد خوش پوش

[ad_1] طیف رنگی خاکستری و طوسی جزء رنگهای خنثی محسوب می شوند که هماهنگ کردن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *