صفحه اصلی / دنیای مد / ست شلوار سرمه ای در استایل های مختلف

ست شلوار سرمه ای در استایل های مختلف

اغلب خانم ها و آقایان دارند از شلوارهای رنگ تیره در پوشش خود استفاده نمایند و اگر شما نیز از این دسته از افراد می باشید بهتر است برای ایجاد تنوع در استایل تان شلواری سرمه ای رنگ را برای پوشیدن انتخاب نمایید و علاوه بر این با اصول ست شلوار سرمه ای نیز آشنا شوید تا شیک پوش و متفاوت تر از همیشه به نظر برسید.

مدل های ست شلوار سرمه ای

ست کردن لباس ها و اکسسوری ها با یکدیگر از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما در هنگام ست کردن لباس هایتان حساسیت لازم را به خرج بدهید تا شیک پوش و خوش استایل تر از همیشه به نظر برسید.

ست شلوار سرمه ای در استایل های مختلف

طرح های شلوار سرمه ای زنانه

اغلب خانم ها در کمد لباس خود شلوار جین یا شلوار کتان سرمه ای دارند و علاوه بر این برای دوخت شلوارهای سرمه ای از پارچه های معمولی نیز استفاده می شود و شما می توانید با توجه به سبک لباس پوشیدن تان از بین آن ها شلواری با تن پوش مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

توجه داشته باشید که اگر تمایل دارید برای حضور در مهمانی ها و مجالس از شلوار سرمه ای رنگ استفاده نمایید بهتر است این طرح شلوار را با تاپ یا شومیز سفید بپوشید همچنین اغلب تاپ و شومیزهای مجلسی و خوشرنگ با این رنگ شلوار در پوشش به راحتی هماهنگ می شوند.


  • ست شلوار سرمه ای در استایل های مختلف


اگر تمایل دارید از شلوار سرمه ای برای حضور در مکان های عمومی استفاده نمایید باید در انتخاب رنگ مانتو و شال و کفش و کیف تان دقت لازم را داشته باشید.

رنگ سرمه ای را می توانید در پوشش با رنگ هایی نظیر طوسی و طیف های مختلف سرمه ای و کرم و نقره ای و صورتی چرک و آبی روشن و نارنجی سوخته و قرمز و مشکی و قهوه ای و … ست نمایید.

همچنین اگر شلوار خود را از بین طرح های پارچه ای انتخاب کرده اید بهتر است برای داشتن استایلی کلاسیک از لباس و مانتویی ساده نیز در پوشش خود استفاده نمایید. اگر تمایل دارید از شلوار جین یا کتان در پوشش تان استفاده نمایید بهتر است طرح سایر لباس ها و اکسسوری هایتان را هم اسپرت انتخاب کنید.

 ست شلوار سرمه ای در استایل های مختلفست شلوار سرمه ای در استایل های مختلفست شلوار سرمه ای در استایل های مختلفست شلوار سرمه ای در استایل های مختلفست شلوار سرمه ای در استایل های مختلفست شلوار سرمه ای در استایل های مختلفست شلوار سرمه ای در استایل های مختلفست شلوار سرمه ای در استایل های مختلفست شلوار سرمه ای در استایل های مختلفست شلوار سرمه ای در استایل های مختلفست شلوار سرمه ای در استایل های مختلفست شلوار سرمه ای در استایل های مختلف

طرح های شلوار سرمه ای مردانه

بیشتر آقایان در پوشش خود از شلوار مشکی و شلوار سرمه ای رنگ استفاده می کنند زیرا این رنگ شلوارها برای مکان های عمومی و اداری و مجالس و مهمانی ها انتخابی مناسب می باشند.

اگر تمایل دارید از شلوار سرمه ای اسپرت در پوشش خود استفاده نمایید می توانید این طرح شلوار را با تیشرت یا پیراهن آستین کوتاه بپوشید همچنین اگر تمایل دارید استایلی مجلسی و رسمی تر داشته باشید بهتر است شلوار سرمه ای رنگ را با کت یا پیراهن رسمی بپوشید.

ست شلوار سرمه ای در استایل های مختلف ست شلوار سرمه ای در استایل های مختلف ست شلوار سرمه ای در استایل های مختلف ست شلوار سرمه ای در استایل های مختلف ست شلوار سرمه ای در استایل های مختلف ست شلوار سرمه ای در استایل های مختلف ست شلوار سرمه ای در استایل های مختلف ست شلوار سرمه ای در استایل های مختلف ست شلوار سرمه ای در استایل های مختلف ست شلوار سرمه ای در استایل های مختلف ست شلوار سرمه ای در استایل های مختلف ست شلوار سرمه ای در استایل های مختلف ست شلوار سرمه ای در استایل های مختلف

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا توجه شما عزیزان را به انواع طرح ست شلوارهای اسپرت و پارچه ای سرمه ای جلب کردیم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت بهره را برده باشید و توانسته باشید با ایده گرفتن از آن ها در استایل خود تغییراتی مثبت را ایجاد کنید.

منبع : آرگا


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

مدل لباس مجلسی کرمی جدید با ست های زیبا

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل لباس مجلسی کرمی دخترانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *