صفحه اصلی / تلویزیون / زمان پخش و تکرار خندوانه در نوروز ۹۹

زمان پخش و تکرار خندوانه در نوروز ۹۹

زمان پخش و تکرار خندوانه در نوروز ۹۹
رامبد جوان

رامبد جوان در این برنامه تلویزیونی، در هر قسمت از آن با چهره‌ های سرشناس سینما، تلویزیون، ورزش، سیاست و… در مورد خنده و شادی گفتگو می‌ کند. دقت داشته باشید موضوع برنامه هر شب متفاوت است، اما مضمون اصلی آن، خنده است! شاید جالب باشد که بدانید برنامه خندوانه برای مدت‌ ها، در کنار برنامه‌ های دیگری هم چون دورهمی و… یکی از پر مخاطب‌ ترین برنامه‌ های تلویزیونی ایران به شمار می آمده است.

درباره ایده ی اولیه ی این برنامه تلویزیونی بد نیست بدانید ایده اجرای برنامه خندوانه یک بار در سال ۱۳۸۳ شمسی توسط رامبد جوان به شبکه دو صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران داده شده بود! ولی به سبب تامین نشدن بودجه و مسائل این چنینی، ساخت آن به تعویق افتاد. از دو هزار مقاله‌ ای که درباره ی خندیدن و خنده در جهان نوشته شده بود، چیزی در حدود ۹۰۰ مقاله استخراج شد و بن مایه علمی برنامه خندوانه شد! بارزترین بخش این مقالات توجه به اثرات حیرت انگیز خنده در انسان ها در زندگی روزمره بود.

زمان پخش و تکرار خندوانه در نوروز ۹۹
پخش و تکرار خندوانه در نوروز ۹۹

زمان پخش و تکرار برنامه خندوانه

مرتضی میرباقری ، معاون سیما در جدیدترین واکنش خود و در جمع خبرنگاران پیرامون برنامه ” خندوانه” این چنین گفته است: ” برنامه خندوانه مراحل آخر خود را سپری می‌ کند و در نوروز ۹۹ ، برنامه تلویزیونی خندوانه را هر روز روی آنتن داریم. “خندوانه هر شب ساعت ۲۲:۰۰ از شبکه نسیم صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد.

آدرس اینستاگرام برنامه خندوانه

https://www.instagram.com/khandevaneh_official

امتیاز کاربران: ۴.۳۳ ( ۲ رای)
منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

پخش و تکرار فصل دوم تازه شو

زمان پخش و تکرار فصل دوم تازه شو از شبکه ۲ + معرفی بازیگران

زمان پخش و تکرار فصل دوم تازه شو از شبکه ۲ به همراه معرفی بازیگران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *