صفحه اصلی / اسلایدشو / زمان پخش فصل جدید جدید برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری

زمان پخش فصل جدید جدید برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری

بسیاری منتظر شروع فصل جدید جدید برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری هستند. در همین حال در برخی محافط نقل شده مهران‌ مدیری ۲۴ ابان ماه با فصل جدید دورهمی روی آنتن شبکه نسیم می رود! فارغ از تفاهم سازمان و مدیری، این بازیگر این روزها در غرب کشور جلوی دوربین “درخت گردو”ی مهدویان قرار دارد.

زمان پخش فصل جدید جدید برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری
فصل جدید جدید برنامه دورهمی

برخی شنیده‌ها حاکی از آن است که نخستین قسمت از فصل جدید “دورهمی”، روز جمعه ۲۴ آبان هم‌زمان با ولادت پیامبر (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) روی آنتن شبکه نسیم می‌رود. با مسجل شدن پخش زمستانی “خندوانه”، اصرار تلویزیون برای پر کردن آنتن پائیزی خود با “دورهمی” چندان عجیب به نظر نمی‌رسد.

مجموعه تلویزیونی دورهمی که با اجرا و کارگردانی مهران مدیری از تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ در شبکه نسیم شروع به پخش شد. تاکنون ۳ فصل از آن بر روی آنتن شبکه نسیم رفته است. کارگردانی قسمت اول این برنامه تلویزیونی را مهراب قاسم خانی بر عهده داشت اما به دلیل برخی مشکلات از جمله ممنوع‌ التصویر بودن قاسم خانی از قسمت سیزدهم به بعد مهران مدیری کارگردانی را بر عهده گرفت و این برنامه یکی از پرمخاطب‌ ترین برنامه‌ های تلویزیون ایران به‌ شمار می‌ رفت.

در فصل اول این برنامه بازیگرانی از جمله؛ سیامک انصاری، رامین ناصرنصیر، الیکا عبدالرزاقی، محمد نادری، مهران رنجبر، سروش جمشیدی، مه‌لقا باقری، سحر ولدبیگی در فصل دوم؛ سیامک انصاری، سروش جمشیدی و مه‌لقا باقری و در فصل سوم سحر ولدبیگی و سروش جمشیدی در قسمت تئاتر به ایفای نقش می پردازند. در صفحه رسمی مجموعه «دورهمی» اعلام شده است که سری جدید این مجموعه با اجرای مهران مدیری به زودی روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت.

 


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

بازگشت برنامه نود در دهه فجر به شبکه ۳ واقعیت دارد؟!

بازگشت برنامه نود در دهه فجر به شبکه ۳ واقعیت دارد؟!

بازگشت برنامه نود در دهه فجر به آنتن شبکه ۳ سیما جدیدترین شایعه ای ست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *