صفحه اصلی / سریال / زمان دقیق پخش اپیزود جدید سریال فرندز + عکس بازیگران

زمان دقیق پخش اپیزود جدید سریال فرندز + عکس بازیگران

به گزارش پایگاه خبری کولاک نیوز، پخش سریال Friends از سپتامبر ۱۹۹۴ آغاز شد و مه ۲۰۰۴ پس از ۱۰ فصل به پایان رسید. فوریه ۲۰۲۰ معلوم شد طرفداران این سریال می توانند شاهد بازگشت بازیگران آن در قالب یک اپیزود ویژه ی بدون سناریو برای شبکه ی HBO Max باشند.

زمان دقیق پخش اپیزود جدید سریال فرندز + عکس بازیگران
اپیزود جدید سریال فرندز

و اما هر آنچه درباره ی اپیزود جدید سریال Friends می دانیم:

ستاره های اصلی سریال – جنیفر آنیستون، کورتنی کاکس، لیسا کودرو، مت له بلانک، متیو پری و دیوید شویمر – در آن حضور دارند.

فوریه ۲۰۲۰ بازیگران سریال با انتشار یک عکس مشترک در اینستاگرام خود این تجدید دیدار را تأیید کردند. به گفته ی نشریه ی ورایتی، بازیگران سریال مدیران تولید این اپیزود هم خواهند بود و هر یک دست کم ۲/۵ میلیون دلار دستمزد خواهند گرفت.

این اپیزود ویژه در استودیوی Stage 24 وارنر برادرز در ایالت کالیفرنیا تصویربرداری خواهد شد که سریال اصلی در آن ساخته شد.

در مارس ۲۰۲۰، بسیاری از رسانه ها اعلام کردند کار فیلمبرداری این اپیزود ویژه به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده، اما امسال برای پخش از شبکه HBO Max آماده خواهد شد.

زمان دقیق پخش اپیزود جدید سریال فرندز + عکس بازیگران
اپیزود جدید سریال فرندز

در اواسط ماه مارس، کورتنی کاکس در گفتگویی به جیمی کیمل گفت که قرار بود کار فیلمبرداری در عرض دو روز در همان ماه انجام شود، اما به خاطر همه گیری کرونا به تأخیر افتاد. او گفت پیش از آن با تهیه کننده ی کار صحبت کردند و جز دیوید شویمر که در آن زمان در نیویورک بود، بقیه با هم یک جلسه داشتند.

ماه بعد خبر رسید بازیگران کار قصد دارند – در صورت بی خطر بودن به لحاظ ویروس کرونا – اجازه دهند یک برنده ی خوش شانس و ۵ مهمان به همراه او در فیلمبرداری این اپیزود ویژه حضور داشته باشند و از این طریق برای کمک به مشکلات ناشی از همه گیری کرونا، پول جمع آوری کنند.

طرفداران این سریال می توانند با اهدای پول برای این هدف خیرخواهانه از طریق یک وبسایت شانس خود را برای ملاقات با ستارگان سریال Friends امتحان کنند. جوایز دیگری که برای برنده در نظر گرفته شده نوشیدن قهوه با ستاره های سریال در دکور کافی شاپ سنترال پرک و اعطای بلیت ویژه ی تور گردشگری استودیوی سریال Friends شرکت وارنر برادرز.

در نوامبر سال ۲۰۲۰ متیو پری در توییتی اعلام کرد تاریخ این تجدید دیدار به اوایل ماه مارس تغییر پیدا کرده است.

به گفته ی کورتنی کاکس، در بخشی از این پروژه بازیگران از خاطرات شان در این سریال خواهند گفت

کاکس در یک برنامه ی تلویزیونی گفت: «بخش هیجان انگیزش این است که قرار است برای اولین بار همه مان یک جا جمع شویم و درباره ی سریال با هم صحبت کنیم.»

او همچنین گفت: «قرار است حسابی بهمان خوش بگذرد.»

زمان دقیق پخش اپیزود جدید سریال فرندز + عکس بازیگران

کورتنی کاکس گفت از زمان پایان سریال تا به حال فقط دو بار پیش آمده که همه ی بازیگران اصلی کار دور هم جمع شوند.

او در ادامه اضافه کرد: «عالی می شود. تا حالا این کار را نکرده ایم که فقط بنشینیم و درباره ی این تجربه ی شگفت انگیزی که داشتیم صحبت کنیم.»

زمان پخش مشخص نیست

این ایپزود ویژه ی بدون فیلمنامه ی سریال Friends بخشی از برنامه ی پخش HBO Max است، یک سرویس استریمینگ جدید که در ماه مه امسال در آمریکا راه اندازی شد.

اپیزود ویژه ی سریال Friends قرار بود با راه اندازی شبکه HBO Max پخش شود، اما دوستداران این سریال باید کمی بیشتر صبر کنند. اگر کار فیلمبرداری این تجدید دیدار در مارس ۲۰۲۱ انجام شود، احتمالش هست که این اپیزود ویژه را کمی بعد از آن منتشر کنند.


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

خلاصه داستان قسمت ۸ سریال از سرنوشت ۳ + عکس

خلاصه داستان قسمت ۸ سریال از سرنوشت ۳ + عکس

در این مطلب از پایگاه خبری کولاک نیوز، خلاصه داستان قسمت هشتم سریال از سرنوشت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *