صفحه اصلی / سریال / خلاصه داستان قسمت ۲۹ سریال ترکی سیب ممنوعه

خلاصه داستان قسمت ۲۹ سریال ترکی سیب ممنوعه

[ad_1]

سریال ترکی سیب ممنوعه از جذابترین تولیدات کشور ترکیه در سال ۲۰۱۹ بوده است که توانست با این سریال مخاطبان زیادی را میخکوب تلویزیون کند.

خلاصه داستان قسمت ۲۹ سریال ترکی سیب ممنوعه

در خلاصه داستان قسمت ۲۹ سریال سیب ممنوعه آمده است:زینب تصمیم به جدایی از شرکت علیهان می گیرد و چند نفر را به عنوان جایگزین خود به علیهان معرفی می کند اما علیهان بدون هیچ توجهی به آنها همه را رد می کند. زینب از کارهای علیهان به شدت خسته می شود.

 

شخصی به نام جم که برادر لاله که قبلا نیز کارکنان شرکت علیهان بوده پس از مدتی از آمریکا بازگشته است اما زینب فکر می کند او دستیار جدید است و پس از فهمیدن اشتباهش از جم عذرخواهی می کند

اریم فرزند اندر و هالیت با هم به بیرون می روند اما اریم که جدایی پدر و مارش بر او ثاثیر بدی گذاشته مدام ناخن هایش را می جود و دچار استرس عجیبی شده است اندر از خانه جدیدش برای پسرش توضیحاتی می دهد.

زنب نیز که بسیار از کارهای علیهان  کلاقه است توسط ییلدیز به شام دعوت می شود تا اوضاع روحی و را بهتر کند. زهرا و لیلا از رابطه های علیهان صحبت می کنند. اما ییلدیز سعی دارد بحث را عوض کند.

علیهان پس از جدایی از زینب مدام پارتی و مهمانی می گیرد و…علیهان وسایل و یادگارهای زینب را در خانه می بیند و برای دور ریختن آنها دچار تردید می شود و از طرفی زینب هم دلش نمی آید وسایل علیهان را دور بریزد.

ییلدیز به همراه یکی از دوستان هم محله ای خود به مراسم تاجگذاری می رود و با خبرنگاران زیادی مواجه می شود و به آنها توضیح می دهد که برای چه مراسمی حضور یافته که مورد تمسخر همه می گردد و می گویند چنین کشوری وجود ندارد.

ییلدیز که متوجه این سوتی شده به سرعت محل را ترک می کند و اندر نیز از اینکه ییلدیز ضایع شده، بسیار خوشحال می شود.

ییلدیز با خود کلنجار می رود که این قضیه را چگونه برای هالیت بازگو کند. که هالیت متوجه آبروریزی ییلدیز می شود و به دلیل سهل انگاری او با او دعوا می کند.

زهرا و لیلا (دختران هالیت) مدام ییلدیز را با نیش و کنایه مسخره می کنند.

ییلدیز به خاطر این اشتباهش فالورهای زیادی را در شبکه اجتماعی جذب می کند و این موضوع خشم اندر را بر می انگیزد.

هالیت به دلیل اشتباه همسرش برای او یک مشاور می گیرد تا ییلدیز بتواند رفتار سنجیده تری از خود نشان دهد.

بیشتر بخوانید:

[ad_2]
منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

خلاصه داستان قسمت دوازدهم سریال کلبه ای در مه

خلاصه داستان قسمت دوازدهم سریال کلبه ای در مه

[ad_1] در این مطلب از مجله اینترنتی کولاک خلاصه داستان قسمت دوازدهم سریال کلبه ای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *