چاراویماق

فرماندار بناب گفت: رؤسای ادارات موظف به پاسخگویی به مطالبات قانونی خبرنگاران هستند و خبرنگاران نیز از انتشار اخبار غیرواقعی و بدون سند اجتناب کنند.
متن خبر

به گزارش پایگاه رسمی چاراویماق :

به نقل از خبرگزاری فارس از بناب، رضا لعلی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بناب با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال اظهار کرد: نیازمند تأکید است که ما مسئولان حق نداریم کوتاهی و کم کاری ود را پشت سر این حضور حماسی مردم پنهان کنیم و ناکارآمدی ها را نبینیم.

وی افزود: بر ما بیشتر از گذشته فرض است که با قدردانی از ملت سربلند ایران برای برداشتن بار مشکلات از روی دوش مردم اقدام کنیم.

رئیس شورای اداری شهرستان بناب با تأکید بر اینکه تمام ادارات مکلف به احترام به ارباب رجوع و پیگیری برای حل مشکلات مردم هستند؛ گفت: تمام مسئولان و کارکنان ادارات نباید خود را محدود به ساعت اداری کرده و در تمام طول شبانه روز باید برای برداشتن مشکلات مردم از تمام ظرفیت استفاده کنند.

لعلی با اشاره به انتخابات سال آتی مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید به مسئولان برای عدم استفاده از امکانات و تجهیزات اداری در راستای تبلیغ نامزد خاص خاطرنشان کرد: وظیفه ما مسئولان دعوت مردم به حضور حداکثری در پای صندوق های رأی است و لذا هر مسئولی که قصد دارد برای فرد خاصی فعالیت و تبلیغ کند از مسئولیت خود استعفاء نماید.

وی همچنین ضمن تأکید به مسئولان و نهادهای نظارتی از مسئولین نظارتی خواست جهت کنترل و جلوگیری از هرگونه گرانفروشی نظارت های خود را افزایش دهند.

فرماندار بناب خطاب به مسئولان ادارات خدمات رسان گفت: هیچ یک از ادارات خدمات رسان حق ندارند انشعابات مردم، ادارات و واحدهای صنعتی را به بهانه بدهی قطع کنند و هرگونه قطعی باید با هماهنگی فرمانداری شهرستان انجام گیرد.

لعلی در ادامه سخنان خود با تأکید بر ضرورت همکاری ادارات با خبرنگاران و اصحاب رسانه اذعان کرد: رؤسای ادارات موظف به پاسخگویی به مطالبات قانونی خبرنگاران هستند و خبرنگاران نیز از انتشار اخبار غیرواقعی و بدون سند اجتناب کنند.

پایان پیام/


پایان اطلاعات خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرستان چاراویماق یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی می باشد که اطلاعات بیشتر در مورد شهرستان چاراویماق در صفحه درباره ما می باشد که جهت ارتباط با ما میتوانید به صفحه تماس با ما مراجعه بفرمایید.

جهت بهره مندی از تمامی امکانات و اطلاع از جدیدترین اخبار، نرم افزار چاراویماق را دانلود و نصب نمایید