چاراویماق

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: جهاد تبیین مدنظر مقام معظم رهبری با برگزاری جلسه و همایش تحقق پیدا نمی کند.
متن خبر

به گزارش پایگاه رسمی چاراویماق :

به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود حسینی امروز در همایش طلایه داران تبلیغ قبل از اعزام ماه مبارک رمضان ۱۴۴۴  اظهار کرد: موفقیت زیادی در موضوع جهاد تبیین که مورد تاکید ویژه مقام معظم رهبری است، نداشته ایم و باید گام های عملیاتی در خصوص محورهای جهاد تبیین که مقام معظم رهبری معین فرموده اند برداریم.

وی ابراز داشت: در سایه اقتدار نظام جمهوری اسلامی و به برکت انقلاب اسلامی، امروز امنیت در داخل کشور و در مرزهای آبی و هوایی کشور حاکم است. تبیین موفقیت های کشور در عرصه های مختلف و بیان دستاوردهای نظام در کنار نشان دادن چهره بدون بزک و روتوش و حقیقی غرب به جامعه ضروری است.

حسینی همچنین با بیان اینکه عمل به فرامین رهبری درخصوص جهاد تبیین نیاز اصلی امروز کشور و وظیفه و اولویت روحانیون است، ادامه داد: جهاد تبیین با سخنرانی تحقق پیدا نمی کند، نباید فرمان رهبری بر زمین بماند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه بسترسازی برای تحقق تمدن نوین اسلامی وظیفه مهم روحانیون است، گفت: در ماه مبارک رمضان جهاد تبیین و موضوع جمعیت در راستای تحقق تمدن نوین اسلامی اولویت روحانیون باشد.

پایان پیام/


پایان اطلاعات خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت بهره مندی از تمامی امکانات و اطلاع از جدیدترین اخبار، نرم افزار چاراویماق را دانلود و نصب نمایید