صفحه اصلی / اخبار داغ / جزئیات سقوط یک هواپیما و دو پهپاد با شلیک پدافند جمهوری اسلامی ایران در نزدیکی مرز

جزئیات سقوط یک هواپیما و دو پهپاد با شلیک پدافند جمهوری اسلامی ایران در نزدیکی مرز

[ad_1]

در این مطلب از کولاک نیوز ، توضیحاتی درباره جزئیات سقوط یک هواپیما و دو پهپاد با شلیک پدافند جمهوری اسلامی ایران در نزدیکی مرز خواهیم داشت! با ما همراه باشید. سه هدف پروازی در نبرد نیرو‌های جمهوری آذربایجان و ارمنستان عصر روز جمعه در مناطق ساحلی رود ارس در نزدیکی مرز‌های ایران ساقط شد. این هدف ‌های پروازی شامل یک فروند هواپیمای جنگی و دو فروند پهپاد بود که توسط نیرو‌های جنگده در نزدیکی مرز ایران توسط سامانه ‌های ضد هوایی جمهوری اسلامی ایران هدف قرار گرفت و ساقط شد.

جزئیات سقوط یک هواپیما و دو پهپاد با شلیک پدافند جمهوری اسلامی ایران در نزدیکی مرز

علاوه بر ساقط شدن این سه هدف پروازی که تعلق آن ‌ها به دو کشور جمهوری آذربایجان و ارمنستان نامشخص است، طرفین درگیر امروز نبرد سنگینی در نزدیکی مرز‌های ایران داشتند. نبرد نیرو‌های نظامی جمهوری آذربایجان و ارمنستان امروز با شدت در روستای مرزی سلطانلی در آنسوی ارس ادامه یافت! نیرو‌های ارمنستان از نزدیکی شهر اصلاندوز تا نزدیکی سد خداآفرین در مرز‌ها عقب رانده شده ‌اند و امروز نقاط دیگری از اراضی مرز ایران در آنسوی ارس از جمله روستای استراتژیک سلطانلی به دست ارتش آذربایجان افتاد.

در ساعات شب به علت عقب نشینی نیرو‌های ارمنستان به مواضع جدید به سمت شهر فضولی و زنگیلان، درگیری دو طرف کمی فروکش کرد. بنا به اعلام منابع محلی، شدت گلوله باران مواضع طرفین در شب گذشته شدیدتر بود.

[ad_2]
منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

گفتگو خواندنی با دارا حیایی، کیسان دیباج و فاطیما بهارمست بازیگران سریال از سرنوشت

گفتگو خواندنی با دارا حیایی، کیسان دیباج و فاطیما بهارمست بازیگران سریال از سرنوشت

[ad_1] در حالی که کار ضبط فصل چهارم سریال از سرنوشت ادامه دارد دارا حیایی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *