صفحه اصلی / اجتماعی / جزئیات دستگیری ۲ زن مازنی که با آبرو ریزی خرج ۴ مرد را می دادند؟

جزئیات دستگیری ۲ زن مازنی که با آبرو ریزی خرج ۴ مرد را می دادند؟

به گزارش پایگاه خبری کولاک نیوز، ۲ زن مازنی که دست به کارهای خلاف می زدند تا خرج ۴ مرد همدست خود را دربیاورند به دام افتادند و بدین ترتیب باند کلاهبرداران در بهشهر متلاشی شد.

جزئیات دستگیری ۲ زن مازنی که با آبرو ریزی خرج ۴ مرد را می دادند؟
کلاهبرداران

فرمانده انتظامی بهشهر گفت: در پی خبری مبنی بر کلاهبرداری از شهروندان با ترفند‌های مختلف، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ حسن عنایتی گنجی افزود: ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی و بررسی اظهارات شاکیان پرونده، موفق به دستگیری یک باند ۶ نفره در این راستا شدند.
اوگفت: متهمان با طرح دوستی و با ورود به حریم خصوصی افراد اقدام به تهیه فیلم و عکس خصوصی از آنان کرده و سپس با تهدید آنان به انتشار تصاویر اقدام به اخاذی از آنان می‌کردند.

کار پلیدانه ۲ زن و ۴ مرد مازنی

فرمانده انتظامی بهشهر افزود: این افراد که شامل ۴ مرد و ۲ زن بوده اند در بازجویی‌های بعمل آمده به اخاذی و کلاهبرداری از شهروندان در مجموع به ۶ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال اعتراف کردند.
سرهنگ عنایتی با بیان اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شدند، گفت: پلیس با کسانی که باعث سلب آسایش شهروندان شوند به شدت برخورد کرده و اجازه جولان را به هنجارشکنان و کلاهبرداران نمی‌دهد


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

آدرس بیمارستان جم تهران محل فوت استاد شجریان خسروی آواز ایران

آدرس بیمارستان جم تهران محل فوت استاد شجریان خسروی آواز ایران

به گزارش پایگاه خبری کولاک نیوز، استاد شجریان خسروی آواز ایران امروز در تاریخ ۱۷ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *