چاراویماق

مدیر اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: همزمان با ایام نوروز، اتوبوس های تبریزگردی برای معرفی هر چه بهتر تبریز در خدمت شهروندان و مسافران نوروزی خواهند بود.
متن خبر

به گزارش پایگاه رسمی چاراویماق :

به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، محمدرضا عیوضی با اعلام این خبر افزود: این اتوبوس‌ها از ۲۵ اسفند با حضور در دو ایستگاه اصلی “چهارراه بهشتی” و ” پارکینگ ائل گلی” آماده انتقال گردشگران نوروزی تبریز به اماکن دیدنی شهر خواهند بود.

وی ادامه داد: این اتوبوس‌ها از ساعت ۹ تا ۱۳ در شیفت قبل از ظهر و از ساعت ۱۶ تا ۱۹ در شیفت بعد از ظهر، پذیرای مسافران خواهند بود و با تعداد هشت دستگاه اتوبوس، مسافران را به مقاصد اصلی گردشگری تبریز می‌رسانند و در مسیر و مکان‌های مختلف، راهنمای ایشان خواهند بود.

عیوضی با اشاره به آماده سازی موزه های وابسته به شهرداری تبریز در طول ایام نوروز اظهار کرد: شهرداری تبریز نیز با در اختیار داشتن خانه موزه استاد شهریار، موزه شهر و خانه علی موسیو پذیرای علاقمندان، گردشگران و نیز شهروندان تبریزی خواهد بود.

پایان پیام/


پایان اطلاعات خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرستان چاراویماق یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی می باشد که اطلاعات بیشتر در مورد شهرستان چاراویماق در صفحه درباره ما می باشد که جهت ارتباط با ما میتوانید به صفحه تماس با ما مراجعه بفرمایید.

جهت بهره مندی از تمامی امکانات و اطلاع از جدیدترین اخبار، نرم افزار چاراویماق را دانلود و نصب نمایید