صفحه اصلی / تلویزیون / برنده مسابقه امریکاز گات تلنت ۲۰۲۰

برنده مسابقه امریکاز گات تلنت ۲۰۲۰

برنده مسابقه امریکاز گات تلنت ۲۰۲۰ مشخص شد عکس و ویدیو مسابقه فینال و اجرای استثنایی برنده این فصل همچنین برنده نهایی فصل پانزدهم AGT 2020 در این مطلب. این مسابقه استعدادیابی پرمخاطب در سال ۲۰۲۰ به مراحل حساس خود رسیده و طی چند روز آینده برنده نهایی در قسمت فینال مشخص می شود. این مسابقات مهیج که در قالب یک برنامه استعدادیابی انجام می شد در ۷ هفته ادامه پیدا کرد. داوران این دوره که فصل پانزدهم را می گذارند سایمون کاول، هایدی بلوم، آلیشا دیکسون و هاوی مندل بودند.

برنده مسابقه امریکاز گات تلنت 2020
برنده مسابقه امریکاز گات تلنت ۲۰۲۰

نحوه اجرای مسابقات

این مسابقه با حضور ۳/۴ داور و یک مجری صورت می گیرد. در ابتدا توسط ویدیوهای آنلاین در سایت NBC و یوتیوب فیلم هایی از هر فردی که استعداد دارد در هر سن و سالی با هر استعدادی از خواننده ، رقصنده ، کمدین ، نوازنده، شعبده باز ، نقاش ، تقلید صدا ، کنترل کننده حیوانات ، ذهن خوان و نمایش های خطرناک و سرگرم کننده به این مسابقه می توانند بیایند.

پس از تایید اولیه این افراد به مرحله آزمون آزمایشی دعوت می شوند که رو در روی داوران و مردم اجرا خواهند داشت و در صورت گرفتن اکثریت آرا توسط داوران به مرحله بعدی صعود می کنند. همچنین از فصل دهم به بعد هر داور یک دکمه تحت عنوان دکمه طلایی دارند که با زدن آن که فقط یک بار می توانند از آن استفاده کنند آن شرکت کننده مستقیم به مرحله یک چهارم نهایی می رود.

مرحله بعدی یک هشتم نهایی یا Judge Cut نامیده می شود که یک داور مهمان نیز به داوران اصلی اضافه می شود و عده ای از افراد صعود کننده حذف شده و باقی مانده به مرحله اجرای زنده در مرحله یک جهارم نهایی می روند. مرحله یک چهارم نهایی اجرای زنده می باشد که افراد پس از اجرا به رای مردم به مرحله نیمه نهایی صعود می کنند. در مرحله نیمه نهایی نیز ۱۰ نفر انتخاب شده و به فینال می روند و در مرحله نهایی یک نفر برنده جایزه اصلی و نفر اول می شود.

آنچه در گات تلنت ۲۰۱۹ گذشت

در سال ۲۰۱۹ اعلام شد قرارداد تایرا بنکس با این برنامه تمدید نخواهد شد و به جای وی از مجری برنامه اسپین آف آمریکاز گات تلنت: قهرمانان یعنی تری کروس استفاده می‌شود. همچنین هایدی کلوم به دلیل حضور به عنوان مجری برنامه German Next Top Model (مدل برتر بعدی آلمان) قادر به ادامه همکاری با در این برنامه نبود و مل بی نیز در فصل جدید تمدید قرار داد را انجام نداد.

چندی بعد اعلام شد جولیان هاف رقاص و خواننده آمریکایی و گابریله یونیون مدل و بازیگر آمریکایی داوران جدید این برنامه در فصل چهاردهم خواهند بود. همچنین اعلام شد داوران مهمان در بخش Judge Cuts نیز در این فصل جی لنو، برد پیزلی، الی کمپر و دوین وید می‌باشند. در این فصل نیز همانند فصل‌های پیشین از زنگ طلایی استفاده شد که در این فصل کدی لی پیانیست مبتلا به اوتیسم، جوزف آلن رپر ۲۱ ساله، تایلر باتلر-فیگوئرو ویولنیست ۱۱ ساله، لوک اسلام خوانندۀ ۱۲ ساله و گروه کُرخوانی دیترویت جوان به عنوان زنگ‌های طلایی به طور مستقیم به مرحله اجرای زنده راه پیدا کردند.

در پایان این فصل کدی لی دارنده زنگ طلایی، خواننده و پیانیست به مقام اول رسید. گروه جوانان کر دیترویت مقام دوم را بدست آوردند و کمدین رایان نیمیلر مقام سوم را بدست آورد. در این فصل شان هایس و کویین لطیفه داوران مهمان در بخش نیمه نهایی بودند

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

شماره تلفن برنامه استعداد یابی عصر جدید با اجرای احسان علیخانی

شماره تلفن برنامه استعداد یابی عصر جدید با اجرای احسان علیخانی

در این پست  راه های ارتباطی مسابقه عصر جدید مثل ایمیل، سایت ثبت نام، آدرس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *