صفحه اصلی / استانداران / استانداران دولت‌های نهم و دهم از آیت الله رئیسی حمایت کردند

استانداران دولت‌های نهم و دهم از آیت الله رئیسی حمایت کردند

جمعی از استانداران دولت های نهم و دهم با حضور در ستاد مرکزی آیت الله رئیسی با تنظیم بیانه ایاز این کاندیدای انتخابات ریاست جمهور اعلام حمایت کردند .

به گزارش کولاک مگ، متن این بیانیه به شرح ذیل است :

 نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پس از طی بیش از چهاردهه ی افتخار آمیز، همچنان ، در مسیر تحقق آرمان متعالی انقلاب و امام بزگوار آن  (قدس سره)، یعنی “تمدن نوین اسلامی”، گام های خود را محکم و استوار برمی دارد. جریان عظیم انقلاب، با هدایت رهبر فرزانه و حکیم آن، و در کنار صبر و استقامت وصف ناپذیر و مثال زدنی مردم شریف و ولایت مدار  ایران اسلامی توانسته است ، قله های رفیعی  را فتح و به عنوان یک قدرت منطفه ای ، قد علم کرده و ظهور نماید.

اینک در این برهه از اتقلاب اسلامی و در آستانه ی انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰، که با صف آرائی های دشمنان خارجی و کینه ورزی های فرصت طلبان داخلی، مواجه هستیم ، از ملت بزرگ و قهرمان ایران ، صمیمانه  در خواست داریم  همچون گذشته با حضور شگرف و  دشمن شکن خود در این عرصه، برگ زرین دیگری را در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی رقم بزنند و حماسه ای دیگر بیافریند؛ و ضمن ناامید کردن گردانندگان رسانه هایِ جریانات فریبکار و معاند، با انتخابی آگاهانه ، نظام اجرائی کشور را  در مسیر انقلاب  اسلامی سوق دهند و مشکلات کشور به ویژه نا بسامانی های حاد اقتصادی را حل نمایند. بی شک انتخاب  سنجیده و فکورانه  ملت بزرگوار ، ضمن کمک به تحقق آرمان های عدالت خواهی و فساد ستیزی وفقرزدایی ، امنیت و آرامش و رفاه عمومی را برای کشور به ارمغان خواهد آورد.

 بر این اساس و در این مقطع حساس و سرنوشت ساز، ما استانداران دولت های نهم ودهم ، در کنار مردم سربلند و عدالت خواه ایران اسلامی ،حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی را واجد شرایط لازم و اصلح، برای قبول مسئولیت خطیر و بزرگ ریاست جمهوری دانسته و همه  همت و ظرفیت های خود را در خدمت پیروزی ایشان قرار خواهیم داد.

 باشد تا ملت عزیز و سرافراز ایران اسلامی مثل همیشه، در سایه توجهات خداوند متعال و عنایات امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف، پیروز این میدان خطیر و حساس باشند، ان شاء الله.


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

لایحه بودجه ۱۴۰۰ در مجلس کی بررسی می شود؟

لایحه بودجه ۱۴۰۰ در مجلس کی بررسی می شود؟

وی افزود: کمیسیون تلفیق برای بررسی لایحه بودجه و پیشنهادات کمیسیون ها دو هفته زمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *