صفحه اصلی / استانداران / استانداران دولت‌های نهم و دهم از آیت الله رئیسی حمایت کردند

استانداران دولت‌های نهم و دهم از آیت الله رئیسی حمایت کردند

[ad_1]

جمعی از استانداران دولت های نهم و دهم با حضور در ستاد مرکزی آیت الله رئیسی با تنظیم بیانه ایاز این کاندیدای انتخابات ریاست جمهور اعلام حمایت کردند .

به گزارش کولاک مگ، متن این بیانیه به شرح ذیل است :

 نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پس از طی بیش از چهاردهه ی افتخار آمیز، همچنان ، در مسیر تحقق آرمان متعالی انقلاب و امام بزگوار آن  (قدس سره)، یعنی “تمدن نوین اسلامی”، گام های خود را محکم و استوار برمی دارد. جریان عظیم انقلاب، با هدایت رهبر فرزانه و حکیم آن، و در کنار صبر و استقامت وصف ناپذیر و مثال زدنی مردم شریف و ولایت مدار  ایران اسلامی توانسته است ، قله های رفیعی  را فتح و به عنوان یک قدرت منطفه ای ، قد علم کرده و ظهور نماید.

اینک در این برهه از اتقلاب اسلامی و در آستانه ی انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰، که با صف آرائی های دشمنان خارجی و کینه ورزی های فرصت طلبان داخلی، مواجه هستیم ، از ملت بزرگ و قهرمان ایران ، صمیمانه  در خواست داریم  همچون گذشته با حضور شگرف و  دشمن شکن خود در این عرصه، برگ زرین دیگری را در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی رقم بزنند و حماسه ای دیگر بیافریند؛ و ضمن ناامید کردن گردانندگان رسانه هایِ جریانات فریبکار و معاند، با انتخابی آگاهانه ، نظام اجرائی کشور را  در مسیر انقلاب  اسلامی سوق دهند و مشکلات کشور به ویژه نا بسامانی های حاد اقتصادی را حل نمایند. بی شک انتخاب  سنجیده و فکورانه  ملت بزرگوار ، ضمن کمک به تحقق آرمان های عدالت خواهی و فساد ستیزی وفقرزدایی ، امنیت و آرامش و رفاه عمومی را برای کشور به ارمغان خواهد آورد.

 بر این اساس و در این مقطع حساس و سرنوشت ساز، ما استانداران دولت های نهم ودهم ، در کنار مردم سربلند و عدالت خواه ایران اسلامی ،حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی را واجد شرایط لازم و اصلح، برای قبول مسئولیت خطیر و بزرگ ریاست جمهوری دانسته و همه  همت و ظرفیت های خود را در خدمت پیروزی ایشان قرار خواهیم داد.

 باشد تا ملت عزیز و سرافراز ایران اسلامی مثل همیشه، در سایه توجهات خداوند متعال و عنایات امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف، پیروز این میدان خطیر و حساس باشند، ان شاء الله.

[ad_2]
منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

لایحه بودجه ۱۴۰۰ در مجلس کی بررسی می شود؟

لایحه بودجه ۱۴۰۰ در مجلس کی بررسی می شود؟

[ad_1] وی افزود: کمیسیون تلفیق برای بررسی لایحه بودجه و پیشنهادات کمیسیون ها دو هفته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *