صفحه اصلی / سینما / اسامی بازیگران فیلم سینمایی جنون + خلاصه داستان

اسامی بازیگران فیلم سینمایی جنون + خلاصه داستان

[ad_1]

فیلم سینمایی جنون از ساخته های کامران قدکچیان و پشتیبانی موسسه رسانه‌های تصویری از محصولات ژانر وحشت در سینمای ایران است. با این فیلم ترسناک در ادامه بیشتر آشنا شوید.

اسامی بازیگران فیلم سینمایی جنون + خلاصه داستان

خلاصه داستان فیلم جنون

در خلاصه داستان جنون آمده است: «در کنار بنادر خلیج فارس، در یک محدوده خاص جغرافیایی، سنتی به نام «زار» وجود دارد که یک مراسم جن‌گیری در جنوب ایران است و گروهی از مردم آن منطقه آن را باور دارند و گروهی دیگر، آن را قبول ندارند. بهزاد بر این باور است که روح برساد او را تسخیر کرده و این مرد روان‌پریش با ورود به خلوت غزل ماجراهایی دلهره‌آور پیش می‌آورد و …»

کامران قدکچیان با اشاره به نحوه شکل گیری داستان فیلم جنون گفت: یک قصه درباره این مراسم به من پیشنهاد شد که بعد از برخی از تحقیقات برای اینکه بدانم آیا راه را درست می روم یا خیر از مستندهایی که درباره این مراسم ساخته شده بود از جمله مستند ناصر تقوایی استفاده کردم. به همین دلیل با اطمینان می گویم که تمام اتفاقاتی که در فیلم رخ داده است، واقعی است ولی من آن را به صورت یک فیلم ساخته‌ام.

وی با اشاره به اینکه در لحظه هایی از این فیلم مخاطب دچار ترس می شود، توضیح داد: تجربه ترس در «جنون» مانند ترس و وحشت در فیلم های فرنگی نیست و مخاطب نباید انتظار داشته باشد که ناگهان یک خنجر در شکم کسی فرو رود و یا یک موجود عجیب و غریب از آسمان در بدن کسی برود.

در این فیلم بهزاد بر این باور است که روح برساد او را تسخیر کرده است. این مرد روان‌پریش با ورود به خلوت غزل ماجراهایی دلهره‌آور پیش می‌آورد و …

بازیگران فیلم ایرانی جنون

میترا حجار، کامبیز دیرباز، آشا محرابی، قربان نجفی، مجید جعفری و مهرناز افلاکیان در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

[ad_2]
منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

پیش بینی سه نفر از اعضای آکادمی درباره برندگان اسکار

[ad_1] زمان زیادی به برگزاری اسکار نمانده و بازار گمانه‌زنی درباره برندگان داغ است. چه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *