صفحه اصلی / سریال / اسامی بازیگران سریال فوق لیسانسه ها (فصل سوم لیسانسه ها) + خلاصه داستان

اسامی بازیگران سریال فوق لیسانسه ها (فصل سوم لیسانسه ها) + خلاصه داستان

در این مطلب درباره بازیگران سریال فوق لیسانسه ها سریال فوق لیسانسه ها در حال گذراندن مراحل پایانی آماده شدن است و به احتمال قریب به یقین از آبان ماه روی آنتن شبکه ۳ سیما می رود. در حالی که پخش فصل اول و دوم سریال لیسانسه ها با استقبال مخاطبین همراه شد، ساخت و تصویربرداری فصل سوم این مجموعه با عنوانی جدید از چند ماه قبل آغاز شد.

اسامی بازیگران سریال فوق لیسانسه ها (فصل سوم لیسانسه ها) + خلاصه داستان
بازیگران فوق لیسانسه ها

سروش صحت کارگردان سریال “لیسانسه‌ها” درباره آخرین وضعیت ساخت فصل سوم این سریال گفته است: «فوق لیسانسه‌ها» در ادامه دو فصل قبلی لیسانسه‌ها خواهد بود و اگر خدایاری کند و پچه‌ها جمع شوند؛ این سریال در پاییز پخش خواهد شد.

شایان ذکر است؛ «لیسانسه‌ها» مجموعهٔ تلویزیونی است که از شبکه سه سیما پخش شده‌است. سروش صحت کارگردانی و ایمان صفایی به همراه او نویسندگی آن را بر عهده داشتند. فصل اول این سریال در ۲۸ قسمت ۴۰دقیقه‌ای از شبکه سه سیما پخش شد. پخش فصل دوم این سریال در ۴۰ قسمت ۴۰دقیقه پایان رسید.

 

اسامی بازیگران سریال فوق لیسانسه ها

امیرحسین رستمی، هوتن شکیبا، امیر کاظمی، متین ستوده، رویا میرعلمی، کاظم سیاحی، سیاوش چراغی پور، عزت الله مهرآوران، افشین سنگ چاپ، تبسم هاشمی، مریم سرمدی، پریسا مقتدی، فرخنده فرمانی زاده، فرید اخباری، مهدی ربیعی، نیلوفر هوشمند، مرتضی علی آبادی، هنرمند خردسال: عرفان برزین، با هنرمندی: بهنام تشکر، بیژن بنفشه خواه، مهران رجبی، نیلوفر شهیدی،‌آیدا نامجو، آتنه فقیه نصیری از بازیگران این سریال هستند.

اسامی بازیگران سریال فوق لیسانسه ها (فصل سوم لیسانسه ها) + خلاصه داستان

خلاصه داستان سریال فوق لیسانسه ها

عوامل سریال با حساسیت بالایی مشغول ضبط و آماده سازی سریال هستند و به هیچ وجه حاضر نیستند حتی یک خط از داستان سریال را را لو بدهند اما آنطور که از گفتگوها و مصاحبه بازیگران می شد فهمید، داستان فوق لیسانسه ها در فضایی جدیدتر از دو فصل قبلی دنبال خواهد شد. کاراکتر حبیب به طور حتم بازهم درگیر مساله عشقی می شود و چند ماجرای دیگر در زندگی شخصی بازیگران اصلی پیش می آید که باعث جذاب تر شدن ماجرا می شود.


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

سرنوشت بازیگران در قسمت آخر سریال ستایش ۳

سرنوشت بازیگران در قسمت آخر سریال ستایش ۳

سریال ستایش ۳ به کارگردانی سعید سلطانی در ادامه دو فصل قبلی که مخاطبان زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *