چاراویماق

شهردار تبریز با بیان اینکه در آستانه سال جدید مجموعه‌های ورزشی ایثار در محله احمدآباد و کوجوار با صرف ۱۲۲ میلیارد ریال افتتاح شد، گفت: سال آینده برای توسعه زیرساخت‌ها و تجهیز امکانات ورزشی ۵۰۰ میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده است.
متن خبر

به گزارش پایگاه رسمی چاراویماق :

به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، یعقوب هوشیار در مراسم افتتاح پروژه‌های ورزشی در آخرین جمعه سال بابیان اینکه سیاست‌های ورزشی جدیدی در حوزه ورزش شهر تبریز برای سال آینده اتخاذ شده است، اظهار کرد: با احیای ساختار ورزشی شهرداری تبریز و برنامه‌های تدوین شده توسط شورا و شهرداری، در سال آینده نزدیک به ۵۰۰ میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت‌ها و تجهیز امکانات ورزشی شهر تبریز هزینه می‌شود.

یعقوب هوشیار با اشاره به اینکه سال آینده بیش از ۲۰ سالن ورزشی در سطح شهر احداث می‌شود، تصریح کرد: توسعه امکانات ورزشی با محوریت تمرکز به مناطق کم برخوردار تبریز انجام می‌شود.

شهردار تبریز با بیان اینکه سال آینده پروژه‌های ورزشی متنوعی در شرق و مرکز شهر اجرا می‌شود، خاطرنشان کرد: بودجه ۲۰۰ میلیارد تومانی در سال آینده برای اجرای برنامه‌های متنوع ورزشی به صورت هفتگی در مناطق دهگانه شهرداری در نظر گرفته شده است، چرا که معتقدیم تاکید بر ورزش باعث افزایش نشاط اجتماعی و کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

پایان پیام/س


پایان اطلاعات خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرستان چاراویماق یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی می باشد که اطلاعات بیشتر در مورد شهرستان چاراویماق در صفحه درباره ما می باشد که جهت ارتباط با ما میتوانید به صفحه تماس با ما مراجعه بفرمایید.

جهت بهره مندی از تمامی امکانات و اطلاع از جدیدترین اخبار، نرم افزار چاراویماق را دانلود و نصب نمایید