• تاریخ: بهمن 6, 1394
  • شناسه خبر: 9547

انتخابات باید ابزار اقتدار جمهوری اسلامی ایران باشد

فرمانده سپاه چاراویماق در نشست هادیان سیاسی توجه به تأکیدات رهبر فرزانه انقلاب در خصوص انتخابات از جمله حضور حداکثری، انتخاب اصلح و هوشیاری مردم و مسئولان در مراحل انتخابات را مهم و چراغ راه برای همگان دانست. ...

علی دوست-۴۶

به گزارش ندای چاراویماق، علی علیدوست گفت: اگر ملت و کشوری در مسایل سیاسی و اقتصادی خود چشم به یاری دیگران بدوزد دیر یا زود شکست خورده و با هر نسیمی به خود خواهد لرزید و مورد تعرض دیگران قرار خواهد گرفت.

وی تکیه بر توان داخلی در اقتصاد مقاومتی را از جمله راه کارهایی دانست که می تواند چرخ های اقتصادی کشور را بر روی محور خودی به حرکت در آورد و این یعنی واکسینه شدن در برابر هر تهاجمی است.

علیدوست در ادامه اتحاد و همدلی را از جمله مهم ترین ملزومات بین ملت و مسئولان بر شمرد و خاطر نشان کرد: تنها راه نفوذ دشمن در شرایط فعلی از دو صدایی در کشور است و همه ملت و مدیران باید در این زمینه حساس باشند تا خدای نا کرده انقلاب تضعیف نشود.

وی همچنین ایجاد نشاط و امید در جامعه و بصیرت افزایی را از مهم ترین وظایف هادیان برشمرد و افزود: دشمن به دنبال ایجاد روحیه بی مسئولیتی در بین نیروهای جوان جامعه است که این حرکت خطرناکترین برنامه از طرف بیگانگان است.

فرمانده سپاه چاراویماق با اشاره به نزدیکی انتخابات و هجمه دشمن به نهادهای قانونی کشور خاطر نشان کرد: همه طیف ها و آن هایی که می خواهند با استفاده از زیر ساخت های انفلاب اسلامی به جایگاه های مدیریتی وخدمت به مردم برسند مواظب باشند با غفلت در تور دشمن گرفتار نشوند.