• تاریخ: بهمن 4, 1394
  • شناسه خبر: 9520

اذربایجان شرقی رتبه اول کشوری/چاراویماق رتبه چهاردهم استانی در عضویت کشاورزان در صندوق بیمه روستایی و عشایری

مدیرکل بیمه اجتماعی روستایی و عشایری استان اذربایجان شرقی در همایش نشست دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان چاراویماق گفت: استان اذربایجان شرقی رتبه نخست کشوری را در عضویت اعضا در این صندوق را دارد .که س ...

۳۳

به گزارش ندای چاراویماق, مدیرکل بیمه اجتماعی روستایی و عشایری استان اذربایجان شرقی در همایش نشست دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان چاراویماق گفت: استان اذربایجان شرقی رتبه نخست کشوری را در عضویت اعضا در این صندوق را دارد .

وی با اشاره به اینکه میزان سهمیه شهرستان چاراویماق ۸هزار نفر می باشد افزود متاسفانه در شهرستان چاراویماق فقط ۲۷۷۲ نفر عضو صندوق شدند که رتبه چهاردهم استانی را دارد که باید در این ضمینه اطلاع رسانی خوبی به کشاورزان و روستاییان انجام شود.

نظری در ادامه به تعداد مستمری بگیران از صندوق بیمه اجتماعی روستایی و عشایری اشاره کرد و گفت: در استان اذربایجالن شرقی تعداد۳۴۵۰ نفر مستمری از این صندوق می گیرند که سهم شهرستان چاراویماق ۲۵ نفر از این تعداد می باشد.

مدیرکل بیمه اجتماعی روستایی و عشایری استان اذربایجان شرقی با شاره به اینکه  کشاورزان و روستاییان شهر های زیر ۲۰ هزار نفر نیز می توانند از خدمات بیمه روستایی و عشایری بهره مند شوند گفت:افرادی که ۱۸ سال سن داشته باشند می توانند با مراجعه به دفاتر بیمه روستایی و عشایری شهرستان خود نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

وی در ادامه از حمایت بیمه اجتماعی روستایی و عشایری از رانندگان روستایی خبر داد و گفت: رانندگانی که در روستاها مشغول کار هستند نیز می اوانند از خدمات صندوق بهرمند شوند

انتهای پیام/ع