• تاریخ: بهمن 3, 1394
  • شناسه خبر: 9490

پرداخت ۱۴ میلیارد ریال تسهیلات به خانواده های مددجویان کمیته امداد چاراویماق

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) چاراویماق گفت: ۱۴ میلیارد و ۸۶۰ میلیون ریال تسهیلات به خانواده های مددجویان این شهرستان پرداخت شده است. ...

۵۵۵۵۵۵۵۵

به گزارش ندای چاراویماق، اصغر وثوقی، روز  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان تسهیلات به ۹۹ طرح خودکفایی در قالب تسهیلات خوداشتغالی، کار انگیزی و توان افزایی و طرح های تبدیلی پرداخت شده است.
وی اظهار کرد: پرداخت این تسهیلات از منابع امدادی به تعداد ۲۳ مورد به میزان دو میلیارد و ۸۶۰ میلیون ریال، ۷۲ مورد از محل قرض الحسنه بانک ها به میزان ۱۰ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال و چهار مورد از منابع بانکی و امدادی تلفیقی به میزان یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال است.
مدیر کمیته امداد چاراویماق، از شرکت ۱۷۰ مددجوی این کمیته در دوره های آموزشی اشتغال کوتاه مدت، بلند مدت، حرفه آموزی فرزندان دانش آموز دبیرستانی و استاد شاگردی در این شهرستان خبر داد و یادآور شد: ۹۵ نفر این دوره ها را با موفقیت طی کرده و موفق به دریافت مدرک فنی حرفه ای شده اند.
وثوقی، ادامه داد: تعداد طرح های اشتغال مورد اجرا در این شهرستان ۸۳۶ مورد بوده که نظارت های لازم برای اجرای آن ها انجام می شود و یک هزار و ۳۴۳ مورد بازدید از این طرح ها انجام شده است.
وی، تعداد طرح های اجرا شده را هزار و ۲۸مورد اعلام کرد و گفت: این طرح ها از نظارت کمیته امداد خارج شده و برای ۲۱۵ مددجو نیز مشاوره شغلی انجام شده است.