• تاریخ: دی 28, 1394
  • شناسه خبر: 9392

چهار داوطلب نامزدی در حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق ردصلاحیت شدند

رییس ستاد انتخابات حوزه هشترود و چاراویماق گفت: در این حوزه انتخابیه چهار داوطلب نامزدی مجلس دهم رد صلاحیت شدند ...

۰۵

به گزارش ندای چاراویماقٰ حسن مستفید، درگفت و گوبا ایرنا افزود: در ادامه روند بررسی صلاحیت داوطلب های نمایندگی مجلس دهم که توسط هیات نظارت استان انجام شد، از مجموع ۱۹ داوطلب نامزدی چهار نفر رد صلاحیت شده و صلاحیت پنج داوطلب نامزدی نیز احراز نشده است.
وی با بیان اینکه هم اکنون صلاحیت ۱۰ داوطلب نامزدی انتخابات مجلس دهم دراین حوزه تایید شده است، یادآور شد: کسانی که صلاحیت آنها رد یا احراز نشده در دو نوبت حق شکایت به شورای نگهبان را دارند.
رییس ستاد انتخابات حوزه هشترود و چاراویماق اظهار داشت: لیست نهایی تایید شدگان نمایندگی مجلس دهم در۲۷ بهمن به وزارت کشور و فرمانداری های مرکز حوزه انتخابیه اعلام خواهد شد.
مستفید ادامه داد: آرای مردم این شهرستان ها در انتخابات مجلس شورای اسلامی درهفتم اسفند، در ۱۵۸ شعبه اخذ می شود که از این تعداد ۹۵ شعبه در شهرستان هشترود و ۶۳ شعبه نیز برای آرای مردم شهرستان چاراویماق در نظرگرفته شده است.
در شهرستان هشترود نیز از مجموع ۹۵ صندوق اخذ رای ۳۷ صندوق ثابت شهری و روستایی و ۵۸ صندوق سیار روستایی پیش بینی شده است.
درشهرستان چاراویماق نیز از مجموع ۶۳ صندوق اخذ رای ۹ صندوق ثابت شهری و روستایی و۵۴ صندوق سیار روستایی است.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هفت اسفند همزمان با پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری برگزار می شود.
شهرستان های هشترود و چاراویماق با حدود ۱۱۰ هزار نفر جمعیت در جنوب شرق تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده و در مجلس شورای اسلامی دارای یک کرسی نمایندگی است.

  • حسین - دی 29, 1394 در 11:58 ق.ظ

    این جنگ قدرت حتما”دوستان دیروز ورقبای امروز را به جان هم خواهد انداخت ولی هردو باید بدانند که در بدبختی مردم نقش دارند یکی در نقش مباشر دیگر در نقش معاون